Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is úgy van, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is úgy van, hogy ha a férjednek idő vagy másokból, figyelmességből csak neki, egyoldalú sexet csinálsz, akkor utána bunkó lesz veled? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már annyira sokszor megfogadtam magamban, hogy nem csinálok ilyet, de aztán mindig meggondolom magam, mert akkor épp normális és aranyos vagy kedvességnek tűnik, pld, ha már ébren vannak a gyerekek és így napközben nem lenne lehetőség és akkor őt gyorsan "lerendezem"...utána meg bunkó, lekezelő, mintha egy útszéli ribi lennék....ha nem házasságban lennénk, annak is érezném magam, de akkor, mégis házasságon belül is prostiscurvás az "ingyen" sex adása?
2014. jún. 29. 15:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda?
2014. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Nincs ilyen nálunk. Vagy normálisan csináljuk, vagy sehogy. Nem "rendezem le" őt. Megadjuk egymásnak a minimum tiszteletet. Egyetlen egyszer ajánlottam fel ezt, akkor is megsértődött, hogy hogy is képzeltem ezt. Soha nem viselkedne velem úgy, mint egy prostival, még szerepjátékból sem. Szerintem ez nem általános dolog, amit mondasz. A bibi az ő fejében van, és abban, hogy te ezt elfogadod.
2014. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Én is szoktam kényeztetni a férjem, de soha nem ilyen tapló! Asszem akkor játszanék rajta utoljára saxiszólót!
2014. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

???

Szóval ha kielégíted a férjed gyorsba napközben, utána bunkó veled?


Hát nálunk nincs egyoldalú szex. A szex az mindig kettőnkről szól, és akkor fogunk neki, ha van rá idő normálisan. Cserébe egyikünk se bunkó utána.

Tulajdonképpen az alapszitu tök mindegy, ha a pasi bunkó, akkor köszi, de én mentem máshova.

2014. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értem a kérdést.
2014. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

Én úgy értelmezem a kérdést, hogy kézzel, szájjal elégíti ki a férjét.

Eszerint válaszolok.

Nincs ilyen nálunk. Az értékrendem szerint ez nem normális.

De kérdezted már tőle, miért ilyen?

2014. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ha nincs idejük ungabungázni, akkor anyu lerendezi aput. Apu utána paraszt anyuval és úgy kezeli,mint egy prostit.
2014. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Skorpió87 ***** válasza:
81%
Tudom Te neki akartál jót, de így tényleg hülyén jön ki a dolog. Az az igazi férj, aki azt szeretné, hogy Neked is jó legyen. Ha nincs idő, akkor 5 percre se legyen, ami még egyoldalú is ráadásul. Teremtsétek meg a feltételeit és beszéljétek meg, mert egy idő után frusztrálni fog Téged a dolog és lehet, hogy nem tudod majd magad elengedni és újra csak a férjednek sikerül majd az örömszerzés. Ez így nem helyes, ne áldozd fel Magad. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy Nálad is működjön a szex, nem csak nála. Nem tudom hány évesek a gyerekek, de Ők is mehetnek le boltba, vagy barátokhoz, mozi, színház, és akkor együtt tudnátok maradni, valahogy ráhangolódnátok egymásra, nem tudom. Vagy marad az éjszaka, ami fárasztó, de tutibb. Nincs több ötletem!
2014. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké, köszönöm. Kérdező, ne csináld akkor vele. Minek csinálod?
2014. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Elő szokott fordulni, hogy hirtelen ötlettől vezérelve, meglepetésszerűen "neki esek" a férjemnek (ezalatt orális szexet értek), de ez mindkettőnk örömére történik, és természetesen soha nem bunkó velem...

Elég abnormális, ha ez csak egyszer is előfordul, te meg ezek szerint már többször is hagytad, hogy megalázzon.

2014. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!