Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is úgy van, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is úgy van, hogy ha a férjednek idő vagy másokból, figyelmességből csak neki, egyoldalú sexet csinálsz, akkor utána bunkó lesz veled? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már annyira sokszor megfogadtam magamban, hogy nem csinálok ilyet, de aztán mindig meggondolom magam, mert akkor épp normális és aranyos vagy kedvességnek tűnik, pld, ha már ébren vannak a gyerekek és így napközben nem lenne lehetőség és akkor őt gyorsan "lerendezem"...utána meg bunkó, lekezelő, mintha egy útszéli ribi lennék....ha nem házasságban lennénk, annak is érezném magam, de akkor, mégis házasságon belül is prostiscurvás az "ingyen" sex adása?
2014. jún. 29. 15:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Van az úgy, hogy ahhoz van kedvem (nekem, nem csak neki!!), akkor leszólózom. De, és ezt hangsúlyozom, ha bunkó lenne utána, ha azt éreztetné, hogy ezt bárhol megkapja, ha csak egy picit azt látnám, hogy lenéz miatta, ahelyett, hogy örülne, mint majom a farkának, hogy a barátnője van annyira nyitott (sokaknak nem fér bele az orál, ezzel sincs semmi baj, ők így gondolják, én meg amúgy) hogy örömmel csinál vele ilyeneket, akkor úgy kiverném a díszhisztit, és a harmadik világháborút, hogy öröm volna nézni. Szerintem beszéld meg vele, kérdezd meg, hogy miért ilyen, nem szereti? Beszélgessetek. Erről is.
2014. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen nálunk. Én is van, hogy csak őt kényeztetem...de sosem volt még utána bunkó. Nem is tolerálom a parasztságot. Sem előtte, sem közben, sem utána. Pofán verném.
2014. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"De az egészséges szexuális életbe beletartozik az orális szex is!"


Ezen a mondaton kívül mindenben egyetértek a válaszolóval.


Az a baj, hogy ha valamit normálisnak bélyegzel, akkor az, aki nem szereti, nyomást érez magán, és nem meri elmondani, hogy neki ez nem jó.


Emlékszem, amikor tinik voltunk, még egyikünk sem szexelt, és már féltünk az anális szextől, mert olvastuk, hogy azt minden fiú akarja.

2014. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az anális! Nem orális. Nem azt mondom,hogy kötelező mindenkinek csinálni, mert én is hallottam már olyat,hogy pl azonnal öklendezni kezd valaki, annyira nem bírja. Ez nagyon is érthető! De ha nincs különösebb oka, akkor miért kell megvonni a másiktól? Pl sokan csak szimplán azért nem csinálják,mert nincs kedvük. Vagy pl ide tartozhatnak a pózok is. Sok pasi unalmában hal szörnyet egy misszionárius vagy (ne adj' isten) lovagló póztól. Sőt! Rengeteg nő meg sem fogja, max zsepivel!

Nem kell ráerőltetni egymásra a saját szexuális vágyainkat, de sajnos sokan annyira korlátozottak ilyen téren,hogy borzalmas!

Itt sajnos arról van szó,hogy "ha én nem kaphatok, akkor te sem" alapon inkább nem fuvolázunk, ahelyett hogy inkább feldobnánk picit a dolgokat. A szex egy nagyon jó dolog, csak sokan elfelejtik élvezni.

2014. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Lovaglósat unni? Ilyet még nem hallottam. :)
2014. jún. 29. 17:25
 26/30 anonim ***** válasza:

Ên sajnos hallottam, de ott nem is volt más :)

Na de most komolyan, mi gondoltok van ezen kívül?

2014. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
?
2014. jún. 29. 18:10
 28/30 anonim ***** válasza:
Azt írtad vannak más gondjaitok is.
2014. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Misoda?...

Hogy lehet a szex egyoldalú?:)

Ha megsimogatok valakit, akkor én is hozzá lettem érve, ami nekem még tán nagyobb élvezet, hiszen adni jobb, mint kapni.......

2014. jún. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
:O Hát egyáltalán nincs így !!! Nekünk hosszú évek vannak a hátunk mögött (13év )de a mai napig aktív a házas életünk ;) .(Gyerekünk is van nekünk is ,így mi sem bújhatunk össze akármikor,hiába kívánjuk meg egymást ) Én speciel nagyon sokszor kapok kedvet arra ,hogy spontán kényeztessem őt ,akár minden viszonzás nélkül ... én szeretek neki ilyen formában (is) örömöt szerezni ... Izgatónak találom a szituációt ..van mikor még alszik és így teszem számára édessé az ébredést (imádja !) ... Van mikor nem lesz összebújás ;) ugye :P.. de megéri várni estig és akkor újult erővel szerzünk egymásnak immár kölcsönösen örömet !!! Szóval ezek a gyors lerendezések a mi életünkben jelen vannak és számomra igenis izgatóak .. A férjemnek eszébe sem jutna,hogy bunkó lekezelő módon viselkedjen utána ...éppen ellenkezőleg !
2014. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!