Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok is úgy van, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is úgy van, hogy ha a férjednek idő vagy másokból, figyelmességből csak neki, egyoldalú sexet csinálsz, akkor utána bunkó lesz veled? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már annyira sokszor megfogadtam magamban, hogy nem csinálok ilyet, de aztán mindig meggondolom magam, mert akkor épp normális és aranyos vagy kedvességnek tűnik, pld, ha már ébren vannak a gyerekek és így napközben nem lenne lehetőség és akkor őt gyorsan "lerendezem"...utána meg bunkó, lekezelő, mintha egy útszéli ribi lennék....ha nem házasságban lennénk, annak is érezném magam, de akkor, mégis házasságon belül is prostiscurvás az "ingyen" sex adása?
2014. jún. 29. 15:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég érdekes a férjed. Én is szoktam ilyet csinálni, pont a két kisgyerek miatt néha nem jut a szexre normálisan idő, de a férjem utána hálás és megköszöni (ami meg nekem fura, de még mindig jobb, mint a te férjed).

Én tuti nem csinálnám, ha utána bunkózik.

2014. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertem miert lenne lenezendo az egyoldalu oromszerzes? Engem jobban felizgat, ha szajjal kielegitem a parom, mint ha o engem. De ha ezert lenezne, akkor lehet hogy szex kozben sem csinalnam tobbet. Engem nem zavar, ha durvan banik velem, de a megalazast nem turom el.
2014. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
De ha annyira nem tetszik neki, akkor nem hagyná... valószínűbb, hogy ő direkt ezt élvezi, hogy útszéli prostiként kezelhet téged.
2014. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt hiszi, hogy TE élvezed, ha útszéli prostiként kezel, és azért "rendezed le".
2014. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

Baromira nem értem mi olyan lenézendő, elítélendő abban,ha alkalom adtán örömet szerzek a férjemnek! Mondjuk nekünk nagyon jól működik a szexuális életünk és semmi hátrányom nem származik abból, ha a számítógép előtt ülve odamegyek és "meglepem"!

Az a baj,hogy sok nő a házasság, gyerek után elfelejt nő lenni aztán jön a koppanás,hogy apuka félrenézeget, mert nincs vele foglalkozva!

Nem tudom itt ki hogy van vele, nem is az én dolgom, de nekem örömet okoz,ha a férjemnek jó! Aztán este jöhet a következő jelenet, amiben mindketten főszerepet kapunk. Nem attól lesz valaki jó feleség, jó anya, jó házvezetőnő,hogy azt mondja: fúúúj én nem kapom be!

Nem kell félre érteni! Ez teljesen spontán dolog! Ha már azt mondja apu " gyere Gizi, .opjál le" akkor már gond van az agyban! De az egészséges szexuális életbe beletartozik az orális szex is!

2014. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet pont az a probléma,hogy mindig valamiért beadod a derekad! Tudja, hogy előkaphat ha olyanja van. Legyél egy kicsit határozottabb, kicsit titokzatos! Szerintem nem vagy eléggé megbecsülve! Más téren nincsenek gondok?

2014. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
de, vannak
2014. jún. 29. 16:14
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben?

Egyébként szerintem sem normális. Én is szoktam ilyet csinálni, és utána köszönetet, szeretetet kapok. Cserébe ő is tart olyan estét, amikor en vagyok a "királylány".

2014. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk az is eléggé nagy bunkó, aki a prostikkal is tapló.


Szerintem fogazz/harapd le a végét egy kicsit.

2014. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19 :) nem vagy piti!

Kérdező,ha gondolod mesélhetsz, hátha tudok segíteni vagy csak meghallgatlak. Itt vagy privát.

2014. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!