Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta a férjem, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a férjem, ha más lesz a hajszínem elhagy?! Normális?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok,így ismert meg fekete hajjal,így szeretett belém.Mostanra meguntam ezt a színt,és szeretnék újra barna lenni(ez az eredeti haszínem).

Mikor mondtam neki,teljesen kiakadt és azt mondta szó se lehet róla,ha megteszem kereshetek mást... :(((

Ti mit tennétek?


2014. júl. 5. 23:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
10%
szerintem azért nem gondolta komolyan csak kicsit durván utalt arra, hogy ő így szeret:) maradj fekete ... 16/L szemszöge:)
2014. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
Kinevetném!! Szegény sajnálak!! Mi lesz ha majd feljön rád pár kiló esetleg.Vicces egy férjed van...
2014. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális.

Ráadásul a fekete és a barna nincs is olyan nagyon messze egymástól.

Ha mondjuk, platina szőkét szeretnél, akkor megérteném az aggodalmát, de akkor sem érteném meg, hogy egyáltalán eszébe jut ezért elhagyni.

Nekem volt már vörös, szőke, barna, sötétbarna. Mindenhogy tetszett a férjemnek.

2014. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%

Befesteném, a hajam.

A hajszínembe szeretett bele?Na ne hülyéskedj.

2014. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom normális e, de én ugyanígy vagyok a nejem hajhosszával. Nekem egy nő hajhosszának mély értelme van:

Ha levágatja az számomra azt jelenti, hogy mostantól nem érdekli hogy néz ki, nem akar nekem tetszeni és ettől rövid idő alatt kiábrándulnék belőle. Ezt neki kb úgy tálaltam mint neked a te férjed a saját verzióját. Talán annyira azért nem durván, de hasonlóan.


Lehet neki is valami ilyen mély jelentése van a dolognak és nem a hajszín a közvetlen probléma, beszélj vele erről.

2014. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%

ma 23:32


Te sem lehetsz teljesen 100-as....


Persze lehet véleménye az embernek, illetve jobban tetszhet ha például rövid, hosszú, piros, hupi lila a haja színe az ember párjának, de kiábrándulni ezért valakiből?


Én szeretem, ha a páromnak van egy kis szakálla, meg ha rövidre nyírja a haját (ő annyira nem), de nem tudnám elképzelni, hogy elhagyom, ha például leborotválja a szakállát, és megnöveszti a haját....


Nem egy ember hajába, testsúlyába, kinézetébe szeretünk bele, hanem magába az emberbe.

Persze nem arról beszélek, hogy az illető elhanyagolja magát, és felszed 30 kilót (bár nálam ez sem lenne ok a szakításra), mert az megint más....

2014. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy összefüggébe hozza azzal, hogy aki a hajszínét így váltogatja, az a pasikat is így fogja. Ez is egy mély értelem. Amúgy próbáld ki, majd megtudod. Úgy is lehet értelezni, hogy te valójában becsaptad, amikor összejött veled a hajszíneddel, az nem te voltál, most már viseld a következményeit.
2014. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%
60kg voltam 8 évvel ezelőtt most meg jóval több még sem hagyott el a párom de még eszében sem volt sőt ő vigasztal hogy leszek még vékony!!Komolyan nem értem az ilyen pasikat.
2014. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
70%
Én átfestetném a hajam. Ha tényleg elhagyna ezért, akkor amúgysem érdemel meg téged. Vegyél esetleg egy szexi fehérneműt hajfestés után, hátha "megbékél". Ha meg elszeretne hagyni, akkor bármikor találhat ilyen indokot. De ha a barna haj jobban áll, akkor még örülni is fog, hogy milyen más lettél, és még szebb is.
2014. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
87%
Most legalább megtudtad, hogy a kinézeted miatt van veled. Vitrined is van otthon?
2014. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!