Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta a férjem, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a férjem, ha más lesz a hajszínem elhagy?! Normális?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok,így ismert meg fekete hajjal,így szeretett belém.Mostanra meguntam ezt a színt,és szeretnék újra barna lenni(ez az eredeti haszínem).

Mikor mondtam neki,teljesen kiakadt és azt mondta szó se lehet róla,ha megteszem kereshetek mást... :(((

Ti mit tennétek?


2014. júl. 5. 23:26
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Enyén szólva is durva reakció volt ez a férjedtől. Az más lett volna, ha elmondja, hogy ő nem szeretné, ha átfestenéd a hajad és hogy gondold át újra. De rögtön szakítással fenyegetőzni??

Úgy érzem, hogy ebben a kapcsolatban nem a te hajszíned a nagy probléma, hanem alapjában véve van probléma a kapcsolatotokkal.

2014. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Most kérdezd meg magadtól, őszintén. A férjednek akarsz tetszeni, vagy másnak? A férjed véleménye a fontosabb, vagy az idegeneké? Szereted a férjedet eléggé?



Nem olvastam el mind az 5 hozzászólást eddig még, de ekkora f_szságot is rég olvastam már. Az ÉN ÉLETEMBEN az az első, hogy MAGAMNAK TETSZETTEK. Ha a férjem VALÓBAN szeret, akkor ELFOGADJA , bárhogy döntök. Telibe fo_som , hogy melyik idegen, mint gondol. Hiába tetszik neki a lila pólóm, ha egyszerűen kényelmetlen, képtelen vagyok hordani!!

De hogy sokkaljam a 13as férjet: Az ékszerektől nem csak herótom, de kiütéseim is vannak, nem hordom a karikagyűrűmet ...

2014. júl. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nem tettem idézőjeleket, de akkor járt az előző oldalakon, az tudja, hogy a fentebbi sor, az idióta pasas beszólásainak egy részlete. Alatta van a neki szánt válaszom.
2014. júl. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Ezek a valaszok voltak az i-re a pont. Ilyen undorito felfogasu ferfiak... Hat nekem ez nem kell. Mi az. hogy nem festheti be a hajat, vagy nem vagathatja le???? Ki a jo edes francok vagytok ti, hogy megszabjatok, mit tehet a SAJAT kinezetevel, testevel??? ONMAGANAK akar tetszeni ti fogyatekosok!


Szerencsére en mar 1,5 eve szingli vagyok, barmikor befesthetem a hajam, eljarhatok kondizni, es nem.szorulok mas penzere. Millioszor boldogabb vagyok, mint egy rabszolgatarto kapcsolatban:-)

2014. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Amugy exem is ilyen volt, de turelmes voltam. Finomakat foztem, es jo sokat szedtem neki. Amikor hizott 5 kilot, kidobaltam a cuccait a lakasombol.
2014. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
#44,45 Jobb is, hogy szingli vagy. És szerintem életed végéig az is maradsz. Bocs, ha fáj az igazság.
2014. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. HÁLISTENNEK!:D
2014. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

:-)

Igen nekem is, mert én sem veszlek feleségül.

Kösz a piros pacsit. :-) nem haragszom miatta. :-) puszi

2014. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Puszilgasd a hohert te forintos, onzo senkihazi;-)
2014. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
:-)
2014. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!