Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta a férjem, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a férjem, ha más lesz a hajszínem elhagy?! Normális?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok,így ismert meg fekete hajjal,így szeretett belém.Mostanra meguntam ezt a színt,és szeretnék újra barna lenni(ez az eredeti haszínem).

Mikor mondtam neki,teljesen kiakadt és azt mondta szó se lehet róla,ha megteszem kereshetek mást... :(((

Ti mit tennétek?


2014. júl. 5. 23:26
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami extrém dolgot akar, csak az eredeti hajszínét akarja visszakapni. Aki emiatt elhagyja a másikat, az nem normális.
2014. júl. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
98%

Ennyi erővel te meg mondhatod a férjednek, hogy milyen önző, nem érdekli, hogy te jól érzed-e magad a saját bőrödben.


De ha itt a kedves férfiak (egy fiúcska több nick-kel) szerint ilyet lehet, akkor holnaptól a férjem mindenhova öltönybe jár, és megmutatom neki, milyen borostát szeretnék látni rajta, és ha nem... hát akkor nem szeret.

2014. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
30-as: te nem az a tini vagy, aki egyszer rám írt, hogy szexelne a hajammal, és ha levágom, szóljak neki, mert tudná használni?
2014. júl. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
1%

Számunkra (férjeknek) nem is annyira a hajszínről, és a hosszról van szó, hanem inkább arról, hogy a feleségeink nekünk akarjanak tetszeni, és ne másoknak.

De úgy látom, ti nők hatalmi harcot csináltok ebből is. Meg akarjátok mutatni magatoknak/világnak, hogy megvagyok magatok is, férfiak nélkül. Amikor meg egyedül maradtok, akkor meg sírtok. Mi amit csak lehet megadunk a feleségeinknek, de nektek semmi sem elég. Ha függetlenek akartok lenni, és senki nem szólhat bele a dolgaitokba, akkor költözzetek egy szigetre, és éljetek egyedül, és azt tehettek, amit csak akartok, és akkor senki sem szól bele, hogy hogy néztek ki.

Kompromisszumok nélkül nem lehet közösségben élni, még akkor sem ha lepontozzátok, és töröltetitek a nem tetsző hozzászólásokat.

A kérdező jól tudja ezt. De ti ezzel a hozzáállással bizony egyedül fogtok megöregedni.

#13, #17, #22, voltam.

36F

2014. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, most ebben engedtél neki legközelebb már a szoknyád hosszát írja elő?

Eszem megáll, valaki itt írta, hogy miért idegeneknek akar tetszeni és nem a férjének. MAGÁNAK akar tetszeni, csak hogy tisztázzuk. Szerintem a férfiak is szívesebben vannak egy olyan nővel, akinek van önbizalma, tetszik magának, mint aki egész nap a tükör előtt sír, hogy ő milyen csúnya. Am ez a "férfi" aki itt válaszolgat, ő nem tudom mit vizionál, de ma már bőven nem az az általános (persze van kivétel), hogy a nő a férfi eltartott magán k.rvája. Van fizetésük, el tudják tartani magukat. Nem hiszem hogy egy működő kapcsolat az, ahol egy nyamvadt hajfestésen kell vitatkozni. Voltam már én barna, vörös, most épp szőke vagyok, de még sose jelentettem be előre, hogy akkor most átfestetem, és a férjem még sose akadt fent ezen. Sőt azon se akadt fent amikor levágattam a hajam. De akkor ő biztos valami mutáns. Vagy csak elég intelligens volt ahhoz, hogy felfogja, hogy már nagyon zavart és most kényelmesebben vagyok nélküle. Ja hogy ehhez föl kéne fogni, hogy a nők is egyenrangúak a férfiakkal és nem tárgyak vagy irányítható szolgák? Hát igen ez sajnos nem megy mindenkinek, de ez abszolút az ő szégyenük.

2014. júl. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, te nem kicsit vagy hibbamt...

Több válaszra reagálva, egy nő soha nem azért festi a haját, hogy a férjének, vagy más pasinak tettszen. Hanem elsősorban maga miatt, magának akar tetszeni, úgy érzi jól magát a bőrében. És ebbe egy pasinak sincs joga beleszólni.

Én már magam sem tudom, hány féle hajszínem volt már, tán mindent kipróbáltam, de hála istennek még egy olyan pasival sem hozott össze a sors, aki ezért el akart volna hagyni!

10-nek igaza van...vitrined is van otthon?

2014. júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Ettől többet nem is tudok a dologhoz fűzni.

2014. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
87%

Eredetileg sötétbarna a hajam, most aranyszőkére van festve és melírozva. Az exem konkrétan megmondta, hogy amíg ő külföldön van (2 hónapot), addig csak 5 kg-t hízhatok max, és nem festhetem vissza a hajamat. Sovány és szőke maradtam. Majd megcsalt, mert ugye uralkodni már tudott:D


Kérdező, ne légy szánalmas, biztos vannak még jelei annak, hogy a férjed egy nem normális akarnok bunkó, nem csak ez. Nem a gyereke vagy, ne várd meg az első atyai pofont!


27n

2014. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nagy túlzás a férj részéről. És ez a nekem kell, hogy tetsszél meg a nagy mellébeszélés.

Ha feketéből, platinaszőke akarna lenni lila csíkokkal, és levágatna belőle még 15 cm-t, akkor azt mondom, oké, nagyon is számít mások véleménye is, mert elég nagy változás lenne. De hogy 1-2 árnyalattal világosabb lenne a haja? Ez tragédia? Akkor örökké ugyanúgy kell kinéznünk? Ha valaki kibontva hordja a haját általában, az nem kötheti fel néha, mert akkor már más pasinak akar tetszeni?

2014. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen primitív majom férfiak csak uralkodni akarnak, mert úgy érzik, nekik mindent lehet. Annak a marhának sem lehet túl sok oka a büszkeségre, amelyik itt pattog a hajhosszon. Gondolom ha a teremtés koronája elhízik mint a disznó, és az esti romantikát felváltja a meccs, akkor is csak azzal tudnak érvelni, hogy de ők keresik a több pénzt (ami ma már aztán abszolút nem feltétlenül így igaz).

Kérdező, dobjon ki a férjed ha ennyire gyökér. Jobb lesz neked egy rabszolgatartó se.ggfej nélkül.

2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!