Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta a férjem, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a férjem, ha más lesz a hajszínem elhagy?! Normális?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok,így ismert meg fekete hajjal,így szeretett belém.Mostanra meguntam ezt a színt,és szeretnék újra barna lenni(ez az eredeti haszínem).

Mikor mondtam neki,teljesen kiakadt és azt mondta szó se lehet róla,ha megteszem kereshetek mást... :(((

Ti mit tennétek?


2014. júl. 5. 23:26
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%
Hűha, mi lesz akkor, ha netán megőszülsz? Komolyan nem normális. Ha ráncaid lesznek, amiatt is elhagy, mert nem úgy szeretett beléd? Én biztos nagyon kiosztanám egy ilyen miatt..
2014. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
97%

"Lehet, hogy összefüggébe hozza azzal, hogy aki a hajszínét így váltogatja, az a pasikat is így fogja. Ez is egy mély értelem"


Hogyne! Mély értelem...

A ruháimat sürűbben váltogatom, mint a hajszínemet, akkor most ez azt jelenti, hogy e fogom hagyni a páromat?

Hajszínnek ehhez mi a hódkóros, összerágott menyét köze van?

2014. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
12%

Ahogy olvasom a hozzászólásokat az az érzésem, hogy azt mondják, hogy ne törődj a véleményével kit érdekel, hogy mit gondol, stb...

Persze megmutathatod, hogy kemény vagy, és éreztetheted vele, hogy ő közömbös neked. Végül is mit képzel magáról? Csak a férjed, az meg senki. De akkor viseld a következményeit is. Valóban el fog hagyni, de nem a hajad színe miatt! Hanem azért, mert önző vagy, és mert neked nem fontos, hogy tetsszél neki, ami azt jelenti, hogy nem is szereted.

Esze ágában sincs elhagyni a hajszíned miatt, de szeretné, ha nem változtatnál rajta, mert neki még mindig tetszel. Lehet, hogy fél év múlva Ő kézi, hogy fesd át...

Most kérdezd meg magadtól, őszintén. A férjednek akarsz tetszeni, vagy másnak? A férjed véleménye a fontosabb, vagy az idegeneké? Szereted a férjedet eléggé?


Az #5 válaszolónak tökéletesen igaza van, még ha ez nektek nem is tetszik.

De mi csak férjek vagyunk, mit számít a mi véleményünk... Elég ha fizetünk...

Szóval kedves kérdező, hozzál egy döntést, és viseld büszkén a következményeit.

Egy férj vagyok, aki szeretné, ha a felesége megváltoztatná a hajszínét.

2014. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Leültem vele megbeszélni ezt.És ő is arra célzott,hogy neki kell,hogy tetszedjek nem másnak,hisz ő a férjem,ő pedig így szeret.

Végül is maradok fekete,így döntöttem.

2014. júl. 6. 00:33
 15/50 anonim ***** válasza:
89%

13-as, te nem vagy normális! Az ő teste, az ő döntése. És nem, még a férjének sincs joga beleszólni. Képzeld már el fordítva: "Drágám, ha leborotválod a szakálladat, akkor elhagylak. Nekem a szakáll sokat jelent, a férfiasság jelképe, és ha levágod, számomra azt jelzed, hogy már nem akarsz nekem tetszeni, nem vagy többé kívánatos férfi." Szerinted mi lenne a reakció? Valószínűleg a pasi elküldené a fenébe vagy kiröhögné.


Kérdező: HOgy mit tennénk? Én speciel jól orrba vágnám, aztán elhagynám. Vagy befesteném a hajam, és pezsgőt bontanék, ha beváltaná az ígéretét és elhagyna. :)

2014. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy neki kell, hogy tettszél??? Nem vagy a tulajdona. Elsősorban magadnak kell tetszened. A férjed nagyon zsarnok, és magasról tesz a te véleményedre, vágyaidra!
2014. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
0%

:-)

Akkor ezek szerint a válaszaid: a férjednek, a férjedé, és igen.

Örülök, hogy jól döntöttél! :-) Mindig mindent beszéljetek meg nyugodt körülmények között, mint ahogy most is. Néha engedni kell... Erről szól az élet. :-)

Tényleg jól döntöttél! :-)

#13 voltam.


#15 Sajnállak, hogy ilyen önző vagy. Vagy egyedül fogsz élni, vagy egy személyiség nélküli "zombival".

Kérlek változz meg, és vedd figyelembe, hogy rajtad kívül van más is a világon, és a szeretet fontosabb a nagyképűségnél.

2014. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ha nem szólsz neki csak átfested feketéről sötét barnára...észre sem veszi:))))

persze most, hogy máshogy döntöttél, már mindegy:)

2014. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim válasza:
85%

Te minek érzed magad a pincsi kutyájának? Elképesztően primitív férjed van. Ráparancsol a fodrászodra hogy ez, mármint te,feketeszínű lesz?

Azért mondom rád az ez jelzőt mert tárgyaknak ez a jelző jár. És te hagyod hogy tárgyként bánjon veled. Egy kis női öntudatot kellene szerezned és úgy fellépni miszter hiperprimitívvel szemben ahogy azt a 15-ös válaszíró javasolta!

2014. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
1%
Magadnak kell tetszeni nem a férjednek hogyne. Én meg magamnak keresem a pénzt mesés mérnöki fizetésemből és videojátékokat fogok rajta venni meg egy új motort. És kuss van.
2014. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!