Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok, ha óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha óvszert találnátok a férjetek táskájában?

Figyelt kérdés
Épp egy hete fejtette ki, hogy neki se ideje, se ereje csajozni (olyanról beszélgettünk miert ez a sok megcsalás manapság). Tavaly volt egy mélypont, az is lehet, hogy azota nala van. Viszont egy totál ismeretlen márka es csak egy db, akkor hol a tobbi, 1 db-ot igy nem árulnak. ☹ Hogyan szamoltassam el? Elszamoltassam?

2014. júl. 7. 19:44
1 2 3 4 5
 11/42 intrepid ***** válasza:
35%
Te hogyan tolerálnád, ha a férjed kotormánykodna a dolgaid között? Telesírnád itt a GYK.-t, hogy milyen bunkó. Most meg te csinálod.
2014. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Bocs, h osszeszedetlen vagyok, de telefonról irok es meg is borultam kicsit. Szoval annyira nem szoktam a táskájába nyúlni, h meg az is lehet, h mar egy eve ott van, hiszen azota (es Sosem) nyulkalok a táskájába.
2014. júl. 7. 20:03
 13/42 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg a ferjem egesz nyugodtan kotraszhat a táskámban, biztos nem talalna óvszert benne... Sot ha kell neki vmi, ami nalam van csak mondom neki, h vegye ki nyugodtan.
2014. júl. 7. 20:05
 14/42 anonim ***** válasza:
83%

Mi még csak házasok se vagyunk, de teljesen normális, hogy belenyúlunk egymás táskájába. Ha én pl. reggel még nem keltem fel, ő már indul és apró kell neki kávéra, nem fogom idehozatni a táskát, hogy vegyek ki belőle neki egy százast :D Sőt továbbmegyek: mosás előtt kivétel nélkül az összes nadrágjának az összes zsebébe belenyúlok! Jaj-jaj, szegénynek nem maradt semmi magánszférája :D


Nehogy már azon akadjunk ki, hogy egy feleség belenyúl a férje táskájába!

2014. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
37%
Ha használt volt az óvszer, akkor már ott van valami...
2014. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
81%
már nem azért de miért ne nyúlhatna vele a saját férjének a táskájába???gondolom ti soha életetekbe még véletlenül se nyúltatok bele..nem kioktatást kért a kérdető,hanem tanácsot,véleményt....ennyi álszent embert egy rakáson...itt az a fő probléma hogy belenyúlt a táskájába? ki nem sz.rja le...az nem gond hogy óvszert talált??? milyen nők vagytok ti? jesszusom...
2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
13%
*bele.*kérdező
2014. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%

Jártam így,sok-sok mellé dumálás meg mentegetőzés után végül bevallotta,hogy "ha szükség lenne rá" alapon tartotta (velem nem használt gumit,gyógyszert szedek) utána meg rá vagy egy évre le bukott egy másik doboz gumival,hogy meg is csalt.De legalább védekezett ugye :D

Szerintem ha én kapok egy termék mintát biztos vagy kidobom,vagy a konyha asztalra dobom,hogy lássa a párom,tudjon róla,hogy még véletlenül se értse félre.

2014. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 intrepid ***** válasza:
14%
Amíg mosáskor a papírzsebkendőt nem találja meg a zsebemben, és kimossa, utána úgy néz ki a ruhám, mintha melírozva lenne, addig az óvszert se találja meg a táskámban! A telefonomban kotorászhat, 500 név van beleírva, többnyire munkakapcsolat, megmondtam, ha csak egyetlen munkámat elrontja, azzal, hogy felhívja, azt megkeserüli. Egyébként is a barátnőm fiúnéven van beírva.
2014. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
60%

Ha nekem a férjem arra engedne utalni, hogy azért nem csal meg, mert se ideje, se ereje rá, akkor roppant csalódott lennék.

Nem biztos, hogy a férjem maradna.

2014. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!