Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok, ha óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha óvszert találnátok a férjetek táskájában?

Figyelt kérdés
Épp egy hete fejtette ki, hogy neki se ideje, se ereje csajozni (olyanról beszélgettünk miert ez a sok megcsalás manapság). Tavaly volt egy mélypont, az is lehet, hogy azota nala van. Viszont egy totál ismeretlen márka es csak egy db, akkor hol a tobbi, 1 db-ot igy nem árulnak. ☹ Hogyan szamoltassam el? Elszamoltassam?

2014. júl. 7. 19:44
1 2 3 4 5
 21/42 mustafa33 ***** válasza:
10%
Örülj hogy felelőségteljes férjed van, van nála óvszer és nem kell meglepetéstől félned mondjuk tripper vagy más komolyabb formában, sem egy apaságitól.
2014. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
66%
Persze ugorjon ki a bőréből hogy félredug.Ilyen felfogású emberek azt is elnézik ha az asszony megy félre,vagy csak a férfiaknál ilyen tökös dolog a félredugá.s?
2014. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Bence_ ***** válasza:
14%

Annak örülnek, hogy annyi esze van, hogy gumit használ. Nem hoz haza semmit.

De kérdezd meg. Minden kapcsolatban alapvető az őszinteség.

2014. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Skorpió87 ***** válasza:
24%
Szerintem jobb rákérdezni. Miért jobb halogatni, és napokon, heteken keresztül bizalmatlan lenni a férjjel szemben. Kérdezz rá, úgyis válaszol valamit, ahogyan reagál, abból le lehet szűrni a dolgot. Viszont, ha Veled szeretné "felhasználni", akkor miért nem mondta, hogy amúgy vettem óvszert...itt van! Ha valaki őszinte egy kapcsolatban, ilyet simán elmond, ne csodálkozzon, hogy rosszul jön ki belőle! Ráadásul miért nem vette még ki? Elfeledkezett volna róla? Tedd fel a kérdéseket magadban és rájössz, hogy nagyon fura a helyzet!
2014. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Skorpió87 ***** válasza:
33%
Legalább gumit használ , nem hoz haza semmit. Az hogy a megcsalás gyanúja szóba kerülhet, az meg nem olyan fontos?
2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%

"szerintem ne mondd meg neki.. de nézd meg mondjuk néhány hét, majd néhány hónap mulva... Akkor számoltasd el, ha eltűnik onnan, vagy más márka veszi át a helyét, netán több lesz belőle... Amugy meg szerintem nem szép dolog kutakodni, szerintem ne tedd többet (miután megnyugodtál, hogy az óvszer nem cserélődik, nem használódik el, stb)"


Ha közben meg szegény pasi elhagyja vagy kidobja, akkor meg sose mossa le magáról, hogy félrekefélt? Akkor se, ha nem?

2014. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
71%

Ezen az oldalon mindenki ezt hajtogatja:

Az őszinteség és a bizalom a legfontosabb a kapcsolatban.

De mindig vakon megbízni? Hjjah olyan világot élünk...:S


Kérdező. Én gyanakodnék. Szerintem várj még egy kicsit, próbáld meg lebuktatni.


ÉÉÉÉs jöhet a lepontozááás :D

2014. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
71%
Én rákérdeznék, biztosan nem tudnék várni egy percet sem. Ha nincs takargatni valója akkor biztosan nem fog megsértődni, hogy a táskájába nyúltál.
2014. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
35%

A kérdező már rákérdezett a párjánál,ez az egyik hozzászólásából kiderül.


Ha nem bizol benne akkor tök mindegy mit mond,ha elhiszed hogy nem csal meg akkor meg hidd el és ne kételkedj.



Azoknak akik szabadon hozzányulhatnak a páruk táskájához...egy dolog kivenni belőle valamit és egy másik átturni az egészet mert gyanakodsz valamire,a kettő nem ugyanaz.

2014. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
52%
Én világ életemben tartottam magamnál óvszert, akár volt komoly barátom, akár nem. Mondjuk 15 éve. "Ki tudja, mi történik" alapon. Ez nem azt jelenti, hogy valaha szándékomban állt volna megcsalni az aktuális barátot.
2014. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!