Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok, ha óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha óvszert találnátok a férjetek táskájában?

Figyelt kérdés
Épp egy hete fejtette ki, hogy neki se ideje, se ereje csajozni (olyanról beszélgettünk miert ez a sok megcsalás manapság). Tavaly volt egy mélypont, az is lehet, hogy azota nala van. Viszont egy totál ismeretlen márka es csak egy db, akkor hol a tobbi, 1 db-ot igy nem árulnak. ☹ Hogyan szamoltassam el? Elszamoltassam?

2014. júl. 7. 19:44
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Ültök a kanapén és TV-ztek. Oldalra fordulsz és azt mondod, szivem tegnap reggel kerestem a kulcsokat, belenyúltam a táskádba, és kulcs helyett gumit találtam, azóta aggaszt a helyzet, elmondanád, miért van ott?


Ez nem számonkérés, szimpla kíváncsiság, ha a férjed, gondolom látod rajta, ha nem mondd igazat.

Sokkal egyszerűbb az élet, ha a kérdéseidet felteszed, még akkor is, ha hülyeség, főleg a férjednek, akivel meg akarsz öregedni.

2014. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos rákérdeznék, azért sem várnám meg, hogy eltűnik-e, mert mi nem használunk óvszert, úgyhogy ha eltűnik, nem velem használta el, és még arra sem foghatja, hogy azért tartotta ott, hogy ha megyünk valahova, akkor legyen nála.

Kiakadnék nagyon, főleg, ha nem az övé, akkor miért nem mondta, hogy ott van, de nem tudok elképzelni ilyesmi helyzetet. Hogy kerülne oda, ha ő nem akarta használni?


Egyébként meg nehogy már a magánszféra megsértése legyen, hogy ha valaki a házastársa táskájába nyúl. Nem kutakodik, de nálunk is előfordul, hogy belenyúlunk a másik táskájába, nálam a férjem inkább "engedélyt kér", de mindig mondom, hogy ott semmi olyan nincs, amit ne láthatna, ha apró kell, vagy zsepi vagy bármi, nyugodtan vegye ki. Nehogy már titkolózzak előtte.

2014. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

A kérdező már rákérdezett a párjánál,ez az egyik hozzászólásából kiderül. "


Nem kérdezett rá. Félreértelmezted, de nagyon. A kérdező arra gondol, hogy a tavalyi problémájuk idején kezdett óvszert hordani magával, de ez nem ad még választ arra, hogy vajon miért csak egy van nála.


Nem a férje nem válaszolja meg. Az ő egyetlen gondolata, hogy mégis honnan és miért lehet, az ez, semmi másra nem tud gondolni ép ésszel, viszont ez még mindig nem válasz arra, hogy miért csak egy van nála és így nem tud megnyugodni.

2014. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
50%

Most biztos le leszek pontozva, de mindegy. :)


A te helyedben, Kérdező, mivel nem bízol meg 100%-osan a férjedben, én a következőt tenném:

Azt mondanám neki, hogy "drágám, amikor valamit (asszem kulcsot, ugye?) kerestem a táskádban, véletlenül találtam egy óvszert, és hát bocs, de kicsit berágtam rajta, és átszúrtam egy gombostűvel". :)

Erre nyilván reagálni fog, ha nincs vaj a füle mögött, akkor valószínűleg jót mosolyog az egészen, és elmeséli, hogy hogyan került a táskájába. Ha viszont kiakad rajta, vagy nem szól semmit, de utána eltűnik onnan az óvszer, kidobja, stb, na, az már adhat okot gyanakvásra.

2014. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
10%

11:ö5

Ez marha jóóó:D

2014. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

#35,


köszi. :)

Ez színtiszta pszichológia. Mert alaphelyzetben azért az emberek többsége tud meggyőzően hazudni, de ha ráijesztesz egy kicsit valami szokatlan és rád nem jellemző dologgal, akkor többnyire a váratlan sokkhatás miatt őszintén reagálnak. :)

2014. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én megkérdezném tőle, hogy miért van óvszer a táskájában?

Egyébként szerintem termékminta valami pasis újságból. Pl.:FHM,CKM...ilyesmik.

Kérdezd meg, feleslegesen ne idegesítsd magad!

2014. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Rákérdeztem. Egy lánybúcsús társaságtól vette 50 Ft-ert poénból. Nem hiszem, hogy hazudik, egyrészt mert látszott rajta, hogy visszakezbol jon a valasz, nem hebegett-habogott es raadasul fotókat is lattam a csajokrol, mert o meg pont legenybucsun volt. Arra viszont nem tudott semmilyen épkézláb valaszt adni, hogy akkor miert a munkába menős táskájába tette, miert nem mosta ki magát elore es mesélte el ezt es tette a tobbi koze. Vegul annyit tudott mondani, h "Sosem lehet tudni alapon" tette a táskájába, de ez mar egy masik tortenet... Egyebkent persze kiakadt azon is, h belenyúltam a táskájába, katasztrófa, h 8,5 év es egy gyerek utan itt tartunk, mint a dedoban...
2014. júl. 8. 17:31
 39/42 anonim ***** válasza:
54%

8,5év és egy gyerek után is joga van a magánélethez, mint ahogy neked is.

Nekem őszinte meggyőződésem, hogy sok házasságnak az a veszte, hogy a két fél azt hiszi (vagy legalábbis az egyik fél), hogy most már "minden közös". Nem. Kell saját külön élet mindkét félnek, és a másik fél ezt igenis tartsa tiszteletben. Ebbe számomra beletartozik az is, hogy nem nyúlkálok a másik táskájába.

Bocs, offtopik volt, de kikívánkozott.

2014. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
59%

Egyebkent persze kiakadt azon is, h belenyúltam a táskájába, katasztrófa, h 8,5 év es egy gyerek utan itt tartunk, mint a dedoban...


mert az nem dedos hogy 8,5év és egy gyerek után vadidegen emberektöl kérdezed mit csinálnának,ahelyet hogy rögtön rákérdeznél?

Mi 12éve vagyunk együtt de nem turkálunk a másik holmijai között,ez nem dedoság kérdése egyszerüen van ami az enyém van ami az övé és ugyanigy lesz 50év mulva is.

2014. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!