Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy gyermekünk van.A második terhességem méhen kívüli volt.Mikor hazajöttem a műtét után,2 napig elvégezte a házimunkát,aztán azóta kerül,alig beszélünk.Pénteken nyitva maradt a face levelezése,és ledöbbentem.3 hónapja levelezget egy volt tanítványommal.Férjem 40,a lány 20.Udvarolgat,ilyen szép,olyan szép,segít munkát keresni,és gondolkodik,hogy elhagy engem.A lány válaszai elutasítóak pl:apukám segít munkát keresni,beszélgess többet a feleségeddel,jó fej tanár,én nagyon szerettem stb.De utána kiderül,hogy voltak együtt fesztiválon (azt hittem,a férjem a haverjával ment el),voltak együtt vásárolgatni,és a lány posztolgatta,hogy kösz Feri a fuvart(a városunktól 20 km-re lévő faluban lakik)." napig forrtam magamban,aztán rákérdeztem.A férjem felháborodott,hogy nincs köztük semmi,csak szimpatikus,segít neki állást keresni.Hiába mondtam,hogy ne hazudjon.
2014. júl. 13. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után még kérdés számodra? Ha nem most hagy el, ezért a lányért, majd otthagy másért.
2014. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy az első mondja. A lánynak nem kell, csak azért van még veled.
2014. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
96%
Én ezen nem gondolkoznák hogy elhaggyam e.Ezek után már nem éri meg együtt maradni...
2014. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom,miben reménykedem még :(
2014. júl. 13. 13:07
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Miért tagad,ha feketén fehéren leírta,hogy gondolkodik azon,hogy téged elhagyjon???
2014. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
De undorító egy alak a férjed!Nagyon sajnálom,nem lennék a helyedben!Ên ilyenkor azt bírom,amikor a pasi esküdözik,h de hát nem volt semmi,csak beszèlgettünk!Igen,csakhogy a dolog nem rajta múlott.A feleség szempontjából meg majdhogynem mindegy,mert bár nem történt semmi ,a kedves férj azért rendesen rajta volt az ügyön.Neked is azt mondja a ferjed,h nem volt semmi,miközben beleírta az üzenetekbe,h elhagy téged ezért a lányért.Vajon mikor udvarolt ,te eszébe jutottál egyáltalán?Nehéz döntés,az biztos.Ha most el is nézed ezt neki,szerintem azért majd időről időre eszedbe fog jutni és mindig ugyanazt a fájdalmat fogod érezni,mert elárult.Mindenesetre hagyd jól megszenvedni!
2014. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Készülj fel mindenre, de e hagyd el. Várd meg, míg lecsengenek a dolgok, vagy míg ő lép.
2014. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha Te nem, Ő fog elhagyni amint kell valakinek, sajnálom.
2014. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem reménykedsz semmiben,csak szereted,és megszoktad,hogy veled,melletted van.Gondolkozz egy kicsit,és hamar rájössz,hogy mi a valódi helyzet!Ő nem azt érzi irántad már,mint régen.Megakar csalni,ez világosabb a Napnál is,csak most nem tudott.

Vagy ha azon a fesztiválon megcsal,akkor sajnos már megvagy csalva.És ha nem ez a lány az első,akkor mi van?Az hogyan derül ki?

Ráadásul volt tanítvánnyal,akiről tudja,hogy a tanítványod volt?Na,neee!

Szóval szerintem menj te,hagyd ott te emelt fővel,mint hogy ő alázzon meg téged.

Te ettől többre tartsd magad mindig is!:)

2014. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kifelejtettem.Cukorbeteg,nem is tartja rendesen a diétát,néha a gyógyszert is elfelejti bevenni,ami a szexre is kihat.Nagyon türelmes vagyok,sosem bántottam érte,talán így próbálja a kudarcait kompenzálni.Tudom,mentséget keresek neki,de ez nem az.
2014. júl. 13. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!