Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a ferjem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a ferjem mert bevallotta, hogy haromszor volt prostival az elmult evben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag, 2 gyerek, heti 5-6 szex es most akarunk sajat hazat venni.ja es edesapja az elmult evben hunyt el.en szeretem de nem tudom ezzrl a tudattal hogyan tudok tovabb elni.valtig allitja h spha tobb nem lesz ilyen.
2013. aug. 19. 22:24
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
67%
Nem maradnék vele tovább. Mimdegy kivel csalt meg, megtette. HáZ és gyerekek ide vagy oda.
2013. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
93%
Azon is múlik, hogy megundorodtál-e tőle, vagy tudsz-e élni vele házaséletet úgy, mint amikor még nem tudtál erről a mocskosságról. S mi van, ha valami betegséget is hozott volna ajándékba. Elég nagy tróger.
2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
11%
Mondok valamit: a legtöbb prosti igényesebb, tisztább, mint a mai discos k...ák...
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
97%
3. válaszadó, hogy a busba jön ide,hogy egy prosti igényes-e vagy sem??!! Tökmindegy,a pasi akkor kis k...zott,megcsalta szegény csajt! Én nem tudnék így vele élni tovább, házaséletet meg pláne nem! Te bírni fogod, Kérdező? Meg ha házaséletet is éltek rendszeresen,de ő égi mához fordult,ráadásul többször i,akkor valami nem stimmel! Ezek szt neki nemelég a házasélet... sajnálom :(
2013. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
62%
Bár nem értem, ha arra szavazok, hogy maradj, akkor maradsz? :-D
2013. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
70%

Én elhagynám.

Az meg, hogy prosti... A legnagyobb fokú igénytelenség. És bár elhiszem, hogy néhány drágább prosti nagyon igényes, de nem tud felmutatni szűrésről papírokat, hogy nincs semmi betegsége. És azért a többségre nem az igényesség a jellemző. Szóval betegséget vihetett haza (akár hpv-t, amiből később a nőnél rák alakulhat ki!) úgyhogy eleve azzal kezdheted, hogy elmész nemi betegség szűrésre, mert sok nemi betegségnek nincs semmi tünete.


Szóval én szexszelni biztos képtelen lennék vele. És ha 3x megtette (pontosabban 3-at vall be) akkor szerintem meg fogja tenni többször is.

Egyébként kíváncsi lennék, ha kielégítő volt a szexuális életetek, akkor miért fordult máshoz? Mi hiányzott neki?

2013. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aki annak tudatában lefekszik egy nővel/férfival, hogy tudja, annak van felesége/komoly kapcsolata, az prosti. Mindegy mi a valós szakmája. Szétverni egy komoly dolgot egy éjszakért ...barom aki megteszi. Bevallotta pozitívum, de ezért nem maradnék vele.
2013. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
3%
Bevallotta, tehát nyilván megbánta, máskülönben egyáltalán miért hozta volna fel a témát... a gyerekek miatt meg felelőtlenség és ostobaság lenne elválni, legalább várd meg hogy betöltsék a 18. életévüket, ill. hogy kirepüljenek... meg azt a házat is fel kéne még építeni, elképesztő nagy hülyeség lenne ezt az egészet elb*szni csak egy kis hiszti miatt.
2013. aug. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 JulesM111 ***** válasza:
12%

Figyi Aggódó Kérdezö!


Ne idegeskedj ezen a dolgon, semmi extra nincs benne, teljesen természetes amit a férjed tett. Olyan, mintha egy étteremben enne, és nem azt, amit te föztél. A ribivel semmi érzelmi kötödése nincs, egyszerüen goldolom férjed beletolta magvait a hölgy torkába.

Nézd a jó oldalát, erre valók a léjhölgyek, ne egy anyuka telelövellt szájjal adjon puszit a gyermekeinek, vagy magyaráznod kellene, hogy miert nem tudsz leülni.


Ha igazán jó feleségként akarsz viselkedni, akkor válassz együtt hölgyet a férjeddel, néha te is csatlakozz.

2013. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!