Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan ettől fog tönkremenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ettől fog tönkremenni a házasságunk?

Figyelt kérdés

A feleségemmel néhány dologban nem értünk egyet. Én nagyon szeretem ha rend van körülöttem és mindennek van pontos helye. Ha már két méterrel arrébb találok valamit, nagyon ki tudok akadni. A párom viszont szereti ha "egészséges kupi" van körülötte, ő ezt látja át. E mellett pedig nem viseli el, ha valami koszos, poros, tehát azt nem lehet mondani, hogy igénytelen lenne.

Mi úgy oldottuk meg az összeköltözést, hogy amit tudtunk elfeleztünk. Pl.a nappali egyik fele az én ízlésem szerint van berendezve, a másik része a feleségem ízlése szerint. A konyhában pedáns rend uralkodik, ott ő sem tűri a rendetlenséget.

Nekünk ez így tök jó, boldogok vagyunk, jól érezzük magunkat. De pár rokon szerint ezt a "fertőt" azonnal fel kell számolni mert így mentálisan beteg gyerekeink lesznek. Ti erről mit gondoltok? Valóban olyan szörnyű?


2014. júl. 13. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tehát van mondjuk a te polcod, amin ABC sorrendben vannak a könyvek, meg van az övé, amin össze-vissza, és ott figyel mellettük a kávés bögre? És ti így boldog vagytok? Hát örülnötök kéne, hogy ilyen szépen megegyeztetek. A gyerekeitek ettől nem lesznek fogyatékosak.
2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
két kisgyerekem van, rend nem is jöhet szóba. (Ahogy mondani szokás, ha egy betörő betévedne, egyből sarkon fordulna, hogy már megelőzte egy társa) szóval inkább erre kell lelkiekben felkészülnötök. A rokonoknak meg mondjátok, hogy tegyék rendbe a saját életüket,biztos ott is van mit csinálni, és ne veletek foglalkozzanak.
2014. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!