Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, akik megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik megcsaltátok a feleségeteket! Miért tettétek? Mit kellett volna tennie a feleségeteknek, hogy ez ne történjen meg? Megelőzhette volna?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 13:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Elkanyarodtunk a kérdéstől! Arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondolsz, hogy lehetett volna megelőzni a megcsalást??? Mit tehetettek volna, hogy ne történjen meg? Mint ahogy az első írta, hogyha több elismerést és törődést kapott volna.

Csúnya dolog a megcsalás és valóban nem gerinces dolog, de ettől függetlenül, engem most nem ez érdekel, hanem hogy mi hiányzott azok házasságából, akik elkövették.

Köszi!

2014. júl. 15. 13:38
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Mert hisztizel, 1 hónap 25 napjában meg vagy sértődve, megnézed az összes gagyi sorozatot a tv-ben este, frigid vagy, az összes sérelmedet a férjeden töltötted le, amit az életben kaptál más férfiaktól(ami nem is volt az, de te annak érezted), mert agyon voltál kényeztetve, és/vagy önértékelési zavaraid vannak, ennek ellenére azt vártad, körbe legyél ugrálva, te is megcsaltad a férjedet, de neked ez nem tűnt annak, 20 éven keresztül csak a gyerekekkel foglalkoztál, mellette észre sem vetted, hogy még van férjed, nem dolgoztál sosem, lusta voltál, közönséges, nagyszájú,


Na, erre most már csakazértis válaszolok, olyan poén.

A hiszti gyerekes és szánalmas; a sértődés dettó; nincs tv-nk, és max. akkor nézek sorozatot, ha egyedül vagyok; kösz, jó a szex; nem szokásom másokon kitölteni a dühöm és elkényeztetett sem vagyok (13 éves korom óta ketten élünk apával, aztán 18-24 éves koromig egy zsarnok mostohával bővült a kép, aki majdnem megölt); önértékelési zavaraim valóban vannak (kinek nem?), de dolgozok rajta és utálom, ha körbe ugrálnak; nincs férjem és soha nem csalnám meg a páromat; gyerek sincs (még), de ha lesz is, nem ő lesz az isten, aki miatt folyton ugrálni fogok, mert a párom is fontos; kösz, 2 munkahylene dolgozok; nem mondanám magam lustának, sem közönségesnek és inkább csendes vagyok, mint po.ázós... de ezek közül egyik sem indok a megcsalásra.


Még valami?

2014. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok férfi azért lógatja másba a kukacot, mert úgy érzi, az asszony nem tud/nem hajlandó úgy teljesíteni a szexben, ahogy az szerinte neki járna. Engem csaltak már meg azért, mert nem akartam édeshármasban részt venni, a bátyámtól pedig azért válik a felesége, mert a fél munkahelyét végigdugta azzal az indokkal, hogy az asszony nem hagyta seggbe.

Ezektől eltekintve is sok férfi képtelen belátni, hogy az asszony elsárkányosodása bizony nagyon sokban függ tőlük is. Egy boldog nőből nem lesz tűzokádó, ha megbecsülik és _éreztetik_ vele hogy fontos, hogy szeretve van, hogy TÁRS, nem házi rabszolga, prosti és pótanyukája egyszerre a teremtés koronájának.

Aki meg a hisztiző, sorozatnézős választ adta; ember, most soroljam fel neked, hogy az összes férfi féreg, mert sörözik, meccset néz, hangosan fingik, társaságban vakarja a tökeit, és a nyála folyik ha elmegy előtte a nagycsöcsű szomszéd Mancika? Ugyehogynem. Általánosítani veletek kapcsolatban is csodálatosan lehet.

2014. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 advanced válasza:
18%

érdekes dolgokat olvastam.... és látom megy a harc, ki ki a maga igazáért. .. most akkor az én történetem.


22éves nő vagyok . 4éve van egy komoly kapcsolatom , 9hónapja gyerekünk is született. nos. kezdjük az elején.

a párommal úgy ismerkedtem meg hogy neki volt akkor kapcsolata. én semmit ne tudtan erről. amikor kiderült számomra mi a helyzet , az első reakcióm az volt hogy köszönöm ebből nem kérek. nem akarom hogy aztán vele ugyanezt tegye. aztán pár hónap mulva szakítottak. mi összejöttünk mert tudtam már akkor is és most is , hogy nekem ő az igazi. akármit is tett. elég jól megvoltunk.... két három hónapig. majd egyfolytában csörgött a telefonja , jöttek az értesítések hogy új üzenetek. persze hogy új lányzó volt a dologba. ekkor még je volt úgy komoly indok erre. csak változatosságra vágyott és hogy érezze hogy kell a nőknek. okéé. elnéztem neki.

fél éév mulva összeköltöztünk. volt munkánk kindkettőnknek. a szexben soha nem voltak problémák, minden vágyát igyekeztünk teljesíteni a másiknak, mivel mi meg tudtuk beszélni az ilyen dolgokat. szeretem a szexet vele. soha nem mondta neki nemet rá. vay hogy ja most ne. tehát a szexuális életünk rendbe volt/van.

az élet többi területén is egyetéértettünk.

aztán láttam az emailjeit , facebook levelezéseket. ne lepődtem meg. vaahogy legbelül számítottam arra amit láttam. egyszerre 5-6 nőnek is irogatott. úgy beszélt velük ahogy vele soha. rosszl esett. el akartam hagyni . de szerettem. oké maradjunk egyutt gondoltam hátha meg lehet ezt is beszélni.

oké. megbeszéltünk mindent. mondta legyek vele kicsit türelmesebb. okéé az leszek. teherbe estem. boldogság volt. 3honapos terhes voltam. isméét jött a baj. de itt már meg is történt aminek nem kellett volna. azt mondta elmegy a barátaival kicsit kikacsolodni. oké menjéél nyugodtan gondoltam . kikapcsolódik legalább. este nem jött haza. naiv fejjel gondoltam kicsit biztos elhúzódott a kis összejövetel. reggel hívtam semmi.... másnap hívtam felvette... közölte hogy ne hivja többet. ő boldog mással. mert nem a barátaival va hanem egy csajnál . . . na itt jött el az hogy elkezdtem vele ordibálni . mivel itt már a gyerek is számitott. oké. egy honap se telt bele jött könyörögni hogy ő rájött neki én vagyok az igazi. oké. ujra együtt. 5hónap boldogsás. megszületett a pici. amíg a kórházba voltunk ujra összeszürte a levet egy másikkal. itt azt mondtam hogy már sirni se sírok.nem éérdekel. pár hétig hozzá se szóltam. ő nem segített semmit. a gyerek se érdekelte. ha mondtam neki fogja meg picit akoor elkezdett morogni. eltelt pár hónap . kezdtünk többet beszélgetni. . már szinte jó viszony volt közitünk. . nagyon jókat beszélgettünk. újra együtt vagyunk. hála a türelmemnek. ő elmondta hogy nincs neki velem semmi baja, csak egyszerűen kellett neki ezek a dolgok hogy kipróbálja ezeket . és rájött hogy tényleg én kellek neki. tehát konkrét magyarázat nem volt rá hogy miért. de úgy érzem most bízhatok benne. és végre azt érzem boldog vayok. és látom rajta hogy ő is. . én 22 ő 26éves most.

2014. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Elolvasva csak az ÚRISTEN-ezés ment a fejemben! Hozzám már az első után se jöhetett volna vissza! Te meg... Hát, nem tudom. Tényleg meg tudsz bízni benne ezek után????? Vagy így szereted, ha csal össze-vissza? Ne haragudj, nem megbántani akarlak, csak képtelen vagyok felfogni!
2014. aug. 1. 15:55
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
"Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa." Máté Evangéliuma 5. fejezet 3. vers
2014. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 advanced válasza:
100%
mikor újrakezdtük az elején nem ment teljesen bizni benne, de aztán sikerült. azelőtt éreztem én hogy valami nincs rendjén. de most azt érzem hogy boldog mellettem és én is vele. igen igy ha elolvasom még én is kiakadok rajta. és csodálkozom hogy volt ennyi türelmem. de most boldogabbak vagyunk mint valaha.
2014. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A rendes nőkbek ez jut, akármit csinálnak. Nálunk ez volt. Nem voltam elég dagadt k...a (szó szerint!!!) :(
2014. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

Hmmm.

Én most is csalom. Bár én voltam a hü...e, hogy hagytam magam férjül venni, és még gyerekeket is csináltam neki (már, ha én voltam). Sosem élvezte velem a szexet, valószínűnek tartom, hogy valamelyik nagyf..ú, exéhez (a sok közül) hasonlított, ma már tudom, hogy "kicsi" vagyok neki, de sosem árulta el, hogy mi a baj. Sokat hazudik, az exeivel féjszbúúúkozik, és le sem sz..a. a fejemet. Semmi szenvedély nincs benne, és mindig csak egy pózban akarja a sötétben. Minden ötletemre nemet mond, anélkül, hogy érdekelné mit akarok. Évek óta próbálok vele beszélni, kértem, hogy ne kergessen más nőhöz, de semmi. Soha nem kezdeményezett, és mindig úgy csinálta, hogy lássam rajta, hogy nekem tesz szívességet. Egy ideje már gyomoridegem, extrém korai magömlésem is van/volt , de merevedésem nem nagyon, amikor szexre került a sor. Szóval, azért csalom, mert ő mindent megtett, hogy így legyen. Ha nem lett volna ilyen közönyös, akkor biztos nem kergetett volna máshoz.

Nemhogy megelőzhette volna, ha egy kicsit kevésbé lett volna szemét velem, akkor nem megyek más nőhöz.

2014. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
szemét trogerek azok,
2014. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!