Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor érdemes házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes házasodni?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok barátnőm 25 éves úgy gondolom jól meg vagyunk. kb kettő és fél éve vagyunk együtt voltak kisebb nagyobb vitáink de megvagyunk. Mikor érdemes össze házasodni ? Mikor érzi azt az ember , hogy eljött az ideje? Egyre többet gondolok rá főleg mikor csak ketten vagyunk 2-3 napig a házban és magunkra főzünk, mostunk, takarítunk. Nekem egy és fél év van az egyetemből amit levelezőn végzek mellette dolgozom ő is dolgozik. Házunk persze nincsen. Egyre jobban érlelődik bennem a gondolat. Beszéltem már vele is erről és össze is házasodna velem de nem tudjuk megmondani mikor kellene ezt megtenni. Nagy esküvőt nem szeretnénk csak család és barátok. :)

2014. júl. 14. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Házasságban élek, gyerekünk is van. A kérdésedre nincsen válasz, mert gyors házasságok is végződnek válással és több éves együtt járások, együttélések is. Egy tanácsom van csak: ne csak a partneredet nézzed, hanem a családját, a családban lévő viszonyokat, hogyan viszonyulnak a szülei egymáshoz és a partneredhez. Semmi felett nem szabad szemet hunyni, az igaz az, amit ilyenkor "natur" lát és tapasztal az ember. Milyen a tágabb családdal a kapcsolat. Mivel legkésőbb a gyereketek megszületésekor válik majd nyilvánvalóvá, hogy nem csak a partneredhez mész hozzá, hanem a családjához is. Családi rendezvényeken kell ott lenned és mivel közös gyereketek lesz az ő családja is jogot formál majd arra, hogy az életetekbe ezen a "ponton" keresztül majd belefolyjon. A házassággal az ő családjának is részese leszel, a gyereked pedig vér szerint is megváltoztathatatlanul. A kérdés tehát az, hogy helyesen látod-e a családját (tudsz-e elfogulatlan lenni) és el tudod-e fogadni őket. Mindemellett szerintem is kezdjél el előbb dolgozni, legyenek reális terveitek is (hol képzelitek el a jövőtöket) és éljetek együtt a szürke hétköznapokban is.
2014. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem értem 20on évesek miért rontják el ilyesmivel az életüket.

Mi bajod lesz ha csak 30 felett kezdesz ezen agyalni?

21 évesen még az iskolapadban lenne a helyed(írtad,hogy tanulsz még,de szerintem egy szakterületre alapozni az életet elég nagy baromság.

2014. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!