Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ahol poligámia (többnejűség)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol poligámia (többnejűség) van ott hogy tudják megállni a nők, hogy ne legyenek féltékenyek? Biztos nem szereti minden ugyanúgy a férj. Én meg is őrülnék.

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tibetben a többférjűség teljesen legitim volt, mint ahogy kisebb törzseknél is. Jajj, egy újabb mítosz szétfoszlott.
2014. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
tudtam, hogy előjön Tibet- nem volt legitim, sajnálatos szükségszerűség volt, hogy ne haljanak ki NEM VOLT SEHOL megengedett, többek közt, mert nem tudható kié az utód - de ismert a példa, gumicsizmával sárba lépni vagy sárral töltött gumicsizmába lépni nem ugyanaz :D
2014. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Két perc alatt találtam ezeket a linkeket.

Ismétlem: Attól, hogy valami közvélekedés, még NEM igazság.

[link]

[link]

2014. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"Amennyiben a fivérek egyazon nőt vettek feleségül, a föld egyben maradt." Ahaaa, értem igazad van. Jól van előző, csináld - ha van gyomrod hozzá, hogy még egy pár férfi maszatol a nődön előtted.
2014. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

10: Én tavaly jártam egy fiúval, akinek felesége van, és a feleségének a házasságkötésük előtt óta egy másik szerelmi kapcsolata, már 8 éve. És nem nyírták ki egymást.:)

Van egy másik ismerősöm is, akik házasok, és mindkettőnek rendszeresen van másik kapcsolata is, amiben támogatják egymást.

Itt a Gyakori-n is többekkel beszélgettem már, akik többszerelmű kapcsolatban vannak, mindenki előtt publikus módon, pl. valaki azt mesélte, hogy a gyerekeik zsúrjára négyesben mentek a szülők.

A TV-ben is volt egy riport egy magyar férfiról, aki 4 feleségével él együtt egy nagy házban.

2014. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10: Ja, meg tavaly az utcán egy testvérpár kért arra, hogy járjak velük.:)
2014. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egyre többen vagyunk poliamorik.

Csak kár, hogy nincs ilyen magyar oldal vagy blog.

2014. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nincsenek ilyen konzseniális multitökös ismerőseim- viszont láttam a Lorcától a Vérnászt -kitűnő előadásban a Színművészetisektől
2014. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jav.: minusz 'a'
2014. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Sziasztok! Na szòval en egy làny vagyok :) én nagyon féltékeny tipusu voltam de azt nem tudtam hogy ez mi àltal jönn ki!! mert az az igazsag hogy a férjem elég sokszor csalt meg !! De most nem régottàtol nem vagyok azt !! Na ez mi lehet ???
2014. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!