Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális a férj ilyen fajta pénzbeosztása?

Figyelt kérdés
Van egy házaspár a nő GYES-en a férj kereső csak.kb fél éve férj eldöntötte ő osztja be a fizuját.Feladja a csekkeket,bevásárol,ha valami nagyon fontos kiadás van többnyire megveszi.Bár most a gyereknek azért nem akar a kinőtt pulcsik helyett ujjat venni mert nyár van....Szerinte ez felesleges.A feleség nem tudja mennyi fizetést kap,férj nem közli,azt sem mennyit tesz félre havonta a fizujából,amiből 100000ft a gyerekek után járó adókedvezmény.A feleség első házasságából született gyerek után is megkapja.
2014. júl. 17. 16:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%

30-as, "HA két ember elfogadja a szabályokat"... a kérdés nem erről szól, itt az egyik fél, fél éve eldöntötte, hogy mert pillanatnyilag jobb helyzetben van, ezért majd ő mondja meg...


Én a tapasztalataimat mondom, a legtöbb ilyen párkapcsolatból mind a kettő boldogtalan lett, vagy hamar különváltak. Ez nem változik attól, hogy logikailag lehetne másképp.


"A párkapcsolatot 2, külön ember alkotja" - nem, nem.

két külön ember HOZZA LÉTRE, és attól párkapcsolat, hogy onnan kezdve együtt, és elsődlegesen egymás szempontjaira tekintettel viselkednek.


Amiről te írsz, az a részvénytársaság.

2014. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
11%

"két külön ember HOZZA LÉTRE, és attól párkapcsolat, hogy onnan kezdve együtt, és elsődlegesen egymás szempontjaira tekintettel viselkednek. "


Egymás szempontjai? Úgy gondolom, hogy az ember elsődlegesen magának teremtsen lehetőségeket, ne másnak! Oké, hogy párkapcsolat, na, de akkor is. Felnőtt emberek vannak a párkapcsolatban, akkor mindegyikük önállóan döntsön az életéről! Ez a egymást követés, stb, ez csak hátráltatja az embereket. Jó példa ere az egyik barátom, aki kapott egy soha vissza nem térő munkalehetőséget az USA-ba. Visszautasította, mert hogy neki a barátnője volt a fontos! 6 hónap után a nő megcsalta! Ennyit arról, hogy minden adjon fel valaki a másikért! Azért mert valaki párkapcsolatban él, attól még elsősorban magára kell gondolni, mert a másik félben, akár férfi, akár nő, nem lehet és nem is szabad 100%-osan megbízni!

2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos van benne valami, amit az utolsó ír, és bár nem hangzik jól, de ez az igazság. Sokan álomvilágban élnek.
2014. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
en ugyan kb tudom h a ferjem mennyit keres de pont igy van mint itt. en orulok neki epp eleg a 3 gyereket haztartast rendezni jo h a penzugyekkel nem vagyok terhelve
2014. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nálunk én osztom be a pénzt,pedig csak a férjemnek van keresete,de én vagyok itthon,én megyek boltba-postára,jobban tudom mire mennyi pénz kell.

Egy esetben tartanám normálisnak,ha a férjem így viselkedne,ha átvenné a csekkbefizetést+bevásárlást.Mert így ,hogy néz ki? Összeadja a fazon papíron,hogy ennyi meg ennyi kell a csekkekre,kiszámolja a pénzt,aztán oda adja az asszonynak,hogy menjen fizesse be??Ha az asszony bármit szeretne venni kuncsorogjon a pénzért?Sztem ez teljesen megalázó,és úgy gondolom valamilyen szinten beteglelkű az az ember aki így viselkedik,az általa-állítólag-szeretett nővel.

2014. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!