Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik úgy élnek a párjukkal, hogy már megcsalták egymást?

Figyelt kérdés
Tűrhető az a kapcsolat. el lehet viselni a másik ember bűnét?

2014. júl. 24. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

" Vannak itt olyanok akik úgy élnek a párjukkal, hogy már megcsalták egymást? "


-á,hová gondolsz ,itt nincs olyan,egyse...))

2014. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment.
2014. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Engem megcsalt a barátnőm,megbocsájtottam neki illetve nem is hanem ''betoltam egy fiókban a dolgot''.

Mondtam neki ha meg meri tenni akkor megcsapkodom legközelebb és kidobom minap macskát......

Egyébként nincs olyan nap amikor ne lenne az eszemben ez.

Valószínű,hogy akkor múlik majd el valamelyest ez a rossz érzés ha meg lesz verve az a csávó akivel megtette.Nekem az hozzná meg a lelki megnyugvást.Ami késik az lassan jön.......

Ezért nem éri meg beleugrani egy olyan egy éjszakába olyannal akinek van valakije,mert akár kórház is lehet az ''ítélet''.

2014. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én speciel alantas, gerinctelen prosztó dolognak tartom, alacsony érzelmi intelligenciára és a lojalitás hiányára utal, ezekkel a fogalmakkal szoktam a megcsalást azonosítani.

Viszont sokakat ismerek akik megteszik, és még mindig együtt vannak. A központi téma ezentúl folyamatosan az hogy megcsalta az egyik a másikat, és innentől kezdve az eredeti probléma, hogy ez miért történt, feledésbe merül, és az lesz az új probléma hogy megcsalás történt.

Az ilyenek ha együtt maradnak, még annál is primitívebbek szerintem, mert akaratgyengék és nyomik ahhoz hogy kilépjenek a megszokásból. Egyértelműen csak azért maradnak együtt mert valamilyen érdek köti őket össze. Előbb utóbb úgyis szétmennek, csak még előtte pár évig nyúzzák egymást.

2014. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A szüleim így élnek. Undorítóak.
2014. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:21

Hiba. Vagy megbocsájtasz teljes szívből, vagy pedig hagyd az egészet a fenébe. Nincs olyan, hogy betolod a fiókba. Illetve van, de megéri neked ezen pörögni és agyalni minden nap?

Ha egyszer megtette, mi a biztosíték, hogy nem teszi meg mégegyszer? Ja, hogy megmondtad neki, hogy megcsapod. OK. A következőt ügyesebben csinálja, és nem bukik le.

A megveréssel nem értek egyet. Ha megvernéd a harmadik felet, attól helyreállna köztetek a bizalom? Mi van, ha nem is tudta, hogy a te együtt vagy a lánnyal? Neked nem a harmadik féllel van elszámolni valód, hanem a kis hölggyel.

Summa summarum, ne bánts senkit fizikálisan. Ha benned maradt a tüske, akkor dobd ki a csajt, és találj egy normális lányt, akiben meg tudsz bízni.

2014. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de egyik barátnőm 9 év után megcsalta az élettársát, nem is egyszer. Bevallotta neki, de a srác továbbra is vele maradt. Kívülállóként nézve, mindketten követtek el hibákat. Mondjuk a lány mindig arra panaszkodott, milyen unalmas kapcsolatuk, hát nem tudom, utazgattak állandóan, mindenféle programra jártak, a srác körülrajongta és ráadásul még humoros, jó fej is.

Az az igazság, hogy ezért a lépéséért elég s...ggfejnek tartottam a barátnőmet, ezt meg is mondtam neki.

2014. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Idősebbik sógornőm meg a férje így vannak... 4 éve házasok majdnem. Pár hónap után házasodtak. A kapcsolat ideje alatt csak a csaj csalta a férjét, folyton veszekedtek, ordítoztak egymással, anyáztak lökdösődtek stb... konkrétan a nő azt is meg akarta tiltani, hogy a pasi elmenjen valami focimeccsre... Tök savanyúak. Egy őszinte mosolyt nem látott a család az arcukon soha.


A házasságuk is ugyan ilyen, csak most már a pasi is csalja mert tudomást szerzett a nő hűtlenkedéséről.

Felváltva buknak le a megcsalásokkal. Még anyósom sem érti minek vannak ezek együtt. Sógornőmnek van egy lánya, egy korábbi kapcsolat megcsalásának gyümölcse. Szegény kislány sokat sír, mindig mondja hogy veszekednek...meg a pasi sokszor kiabál vele is.


Közben a nő láthatóan irigy azokra akik boldog házasságban élnek.


Soha nem szólt hozzám egy szót se, csak egyszer, akkor is beszólt nekem hogy a mi kapcsolatunk az öccsével nem fog sokáig tartani...irigy ránk és minden boldog párra akiket lát maga körül...ezt még az öccse, és a saját anyja is így látja.


Elég szánalmas.

2014. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen.


en megbocsatottam.

2014. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen!Engem 7 év házasság után csalt meg a feleségem(2 alkalom)és meg lehet bocsájtani,de elfelejteni egyik félnek sem szabad.Azóta sokkal jobb a házasságunk.
2014. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!