Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti rangon alul házasodtatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rangon alul házasodtatok?

Figyelt kérdés

Akár férfiak, akár nők.


Most direkt sarkítom, persze van középút, de a nagy különbségekre szeretnék fókuszálni.


Érhetjük a rangot úgy, hogy családi háttér (pl. a te szüleid értelmiségiek, míg a párodé tipikus prolik), vagy érthetjük úgy, hogy neked van karriered, neki nincs semmilyen, vagy az ő családja gazdag, a tiéd nem. Akárhogy értelmezhetjük!


Működik a dolog, vannak nehézségek? Ha igen, mik?



2014. júl. 29. 09:39
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

nem vagyok házas, de a kapcsolatomon sokszor elgondolkozom, hogy tényleg összeillünk-e. mindketten diplomások vagyunk, de én az a fajta vagyok, aki mindig szeretne fejlődni elméleti téren, főleg filozófiai, művészeti, lélektani területen. a barátom gyakorlatias, és úgy érzem, sok téma van, amit egyáltalán nem tudunk érinteni, mert őt nem is érdekli. ő a munkája során egyszerű emberekkel van körülvéve, és szerintem sokmindenben alkalmazkodik hozzájuk.

persze van, amiben ő van előrébb, pl. anyagiak terén.

szerintem nehéz olyan társat találni, aki hasonló érdeklődéssel bír, mert aki ilyet megismertem, mindig foglalt volt. anyagilag is nehéz kicentizni, hogy kb. hasonlóak legyünk.

2015. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok még házas, de beszélgettem már tanár emberrel randin, akivel sok közös van bennünk, de pl. ő rosszul keres. Én ég tanulok, de remélhetőleg jól fogok :)
2021. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!