Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem kitörölte az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kitörölte az egyik közösségi oldalról a közös képeinket. Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Egy hete még képet tett fel, hogy 20 éve, hogy szeretettben együtt vagyunk. Ma meg láttam, hogy nincs fent a kép.

Mire gondoljak?


2014. aug. 10. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha a megkérdezésem nélkül tenne fel vagy venne le közös képeket, igen. Hiszen házasok vagytok, nemde?
2014. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnél még az sincs kint, hogy együtt vagyunk, csak 2-3 közös kép van. Nálam kint van a családi állapot, de nincs fenn egy közös fotó sem. Én ezzel saját magunkat védem, nem kell, hogy mások belelássanak az életünkbe, van, aki ezt szereti, én nem. Így a kérdésedre válaszolva én nem tulajdonítanék neki semmi jelentőséget.
2014. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagytok és nem tőle kérdezed meg? Nem értem. Ha meg már úgy reagálsz rá, hogy ,,kimagyarázza" akkor valami más problémátok van a háttérben. Én is szedtem már le közös képet a saját oldalamról, mert régi/már nem tetszik/mert páromnak nem tetszik/van új/már nem akarom, hogy mindenki lássa/mert semmi közük hozzá, és? Ha az otthoni fotókat kezdi kidobálni akkor már aggódhatsz.
2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ritkán teszek fel képet, de ha teszek is fel, csak átmenetileg vannak fent. Hogy pár ismerős megnézhesse, de utána bezár a bazár, nem fogom az egész életem katalógusát folyton ott tartani. Az esküvőnkrők is tettem fel képeket kb. egy hétre, aztán leszedtem az összest. Még nem váltam el, nem is tervezem, nem bántam meg a házasságot, de nem fogom ott tartani a képeket, hogy mindenki bármikor körbebámulja. Volt egy hete annak, hogy akit érdekelt, az megnézze. Amúgy meg ne nézegessék állandóan akárkik. Tudom, hogy be lehet állítani, de az enm akadályoz meg senkit abban, hogy ha átmegy hozzá valaki stb. akkor mondja, hogy gyere megmutatom a facebookon az XY esküvőjét.
2014. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akik nem akarják, hogy időtlen időkig bárki körbebámulja a párjával készített közös képeket, csak halkan megsúgom: Be lehet ám azt is állítani a face-n, hogy kik láthatják, és kik nem. :)


Az én képeimet idegenek nem látják, csak az ismerősök. (De azok közül sem mindegyik.)

2014. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
miért nézegeted az ő fb-os oldalát? ennyire ráérsz? jesszus
2014. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15# halkan megsúgom, ha tudnád értelmezni a leírtakat, akkor én pl. leírtam, hogy erről mi mind tudunk, de ezzel azt nem akadályozod meg, ha a kedves ismerősödhöz, aki láthatja átmegy valaki, akkor annak körbemutogassa az összes fényképedet, holott te akár nem is ismered, vagy igen, de nem szereted. Vagy akkor jön a dráma, hogy én nem látom a képeidet, de a Juliska azt mondta, hogy fent vannak stb.
2014. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!