Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szóltak, hogy férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szóltak, hogy férjhez megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya testvérének a gyereke megházasodott, de még csak egy telefonra se méltattak, hogy mi a helyzet. Anyáék régebben nagyon összevesztek, nem igazán tartottuk a kapcsolatot, de nagyobb eseményekkor (esküvő, eljegyzés...temetés (tudom morbid)), azért mindig szóltunk egymásnak, hogy mi a szitu.

Most mondom, facebookon, (értitek?!?! :D), FACEBOOKON értesültem, hogy megházasodott. Hát lehidaltam.

A képe alá úgy írnék valami "szépet", természetesen nem trágárul, de érezze, hogy evvel mennyire megbántott. Vagy hagyjam az egészet a fenébe?


2014. aug. 11. 11:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Mit érsz el vele, ha az örömében nem osztozol, hanem még meg is alázod? Felháborító lenne, ha odaírnál valamit...


Ha már annyira közölni akarod vele, írj rá messengeren, mert gondolom, telefonon vagy élőben nem mernél neki beszólni.


És, nem tartottátok a kapcsolatot, így nem érezte fontosnak, hogy az Ő NAPJÁN veletek törődjön.:)

2014. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

Álszentség lett volna, amúgy nem is beszéltek, aztán elvárnád hogy szóljanak?


Magadat alázod vele, ha valami "szépet" írsz neki, nyílvánosan...


Szerinted hány embernek nem szóltak még? Mindenkit nem hivogathatnak..


Egyébként mennyire nagyon nem tartjátok a kapcsolatot a családdal, tehát a többiekkel sem, ha az egész szervezés alatt nem jutott el még a híre sem?

2014. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
20%
Ez szerintem azt jelenti, hogy ők nem tartanak titeket annyira fontosnak ahhoz, hogy ilyen nagyszabású eseményről értesítsenek. Ne alázd meg egy Facebook kommentben, de annyit minimum elmondhatsz üzenetben vagy telefonon, hogy neked ez rosszul esett. Vagy bocsánatot kérnek, vagy onnantól kezdve ti gyakorlatilag nem vagytok rokonok, akik foglalkoznak egymással.
2014. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Ti nem értitek a dolgot. Az én tesóim is férjhez/feleségül mentek. Akkor is meg voltak hívva. Azért jól esett volna, ha visszahívnak...
2014. aug. 11. 12:03
 5/42 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem vagyunk rokonok?!?!?! :D

Ettől már max. a testvériség közelebbi rokonság, mint ez..

2014. aug. 11. 12:05
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

Akármilyen szépen írsz neki nem trágárul a képe alá, akkor is az ÖSSZES ismerőse kivétel nélkül úgy fogja gondolni, hogy na biztos EZÉRT nem lettek meghívva, meg nem szóltak nekik és még most sem veszik észre magukat szegény XY (az unokatesód) milyen hülye rokonai vannak.



Mit számít neked? Nem tartjátok vele a kapcsolatot, nem akart meghívni, miért kellett volna, hogy szóljon? Írjon egy üzenetet, hogy képzeld megházasodok, de nem hívlak meg? Akkor meg az lett volna a baj, hogy minek mondja, ha úgy se hív meg. Azt hív meg, akit akar, téged nem akart, mert minek?

2014. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is ez volt. Kb. le sem sz..tam. Csak magadat alázod, ha írsz neki. Majd ezentúl Te is így állj Őhozzá.
2014. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12:07-es. Legalább TE érzed, amit én. :D
2014. aug. 11. 12:08
 9/42 A kérdező kommentje:
...vagyis, annyi a különbség, hogy én nem tudom lesz/rni..:/
2014. aug. 11. 12:09
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire k vagy éhezve egy lakodalmas vacsorára? Baxus.
2014. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!