Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szóltak, hogy férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szóltak, hogy férjhez megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya testvérének a gyereke megházasodott, de még csak egy telefonra se méltattak, hogy mi a helyzet. Anyáék régebben nagyon összevesztek, nem igazán tartottuk a kapcsolatot, de nagyobb eseményekkor (esküvő, eljegyzés...temetés (tudom morbid)), azért mindig szóltunk egymásnak, hogy mi a szitu.

Most mondom, facebookon, (értitek?!?! :D), FACEBOOKON értesültem, hogy megházasodott. Hát lehidaltam.

A képe alá úgy írnék valami "szépet", természetesen nem trágárul, de érezze, hogy evvel mennyire megbántott. Vagy hagyjam az egészet a fenébe?


2014. aug. 11. 11:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagytok rokonok, akik foglalkoznak egymással. Azaz vér szerint lehet közötök egymáshoz, de inkább úgy döntöttek ők, hogy a családjaitok különválnak, nem osztjátok meg egymással az életeteket. Egy családok közötti barátság kétoldalú, szóval ha ők nem tesznek érte, akkor nincs értelme erőltetni.
2014. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
88%
De most konkrétan mi a probéma? Mert nem értem. Nem vagytok jóban, nem tartjátok a kapcsolatot, nm hívtak meg. És pont, nincs ezen mit szorozni. Valószínűleg nem fűt-fát meghívunk tipusú esküvő volt, hanem csak a hozzájuk közel állóknak. Te szivesen elmentel volna oda jópofizni és költöttél volna erre az esküvőre egy rahedli pénzt?
2014. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Nincs saját életed, hogy mindenképp másokéban akarsz részt venni?
2014. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Itt a szándékon van a lényeg, nem a vacsorán, babám! :D
2014. aug. 11. 12:14
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
Gratulalok az unokatestverednek. Ok legalabb nem kep mutatok, nem muszajbol hivnak vissza embereket. Miert is? Ket szulo osszevesszen, meg unott pofival legyetek ot?
2014. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
Az én unokatesóm is úgy ment férjhez,hogy csak facebookról értesültünk róla. De nem sértődtünk meg,mert láttuk,hogy elég szűk körű volt a dolog,kb csak szülők,tesók,tanúk azt szevasz. Meg amúgy is,hagyd a fenébe az egészet.
2014. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Oké, rendben. Ne tekintsenek rokonnak. Anya tesója meghalt. Így egy csomó örökség -szülők után- (ne kérdezzétek hogy), anya nevére került. Eladó félben vannak a dolgok.

Hogyha pénz kerül hozzánk, akkor se keressenek minket! :D Az a szégyen, hogy ilyenkor fel tudnak hívni, hogy jattoljunk...Szánalmas.

2014. aug. 11. 12:21
 18/42 anonim ***** válasza:
86%
Kopikopi, anyád nevére nem kerülhetett minden, plane nem a testvér halála utan, ugyanis lemenő felmenő az öröklés rendszere, csak akkor oldalagi, ha se le, se fel nincs rokon.
2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem csodálom, hogy nem hívott meg.


Valójában ez még hízlalja is a koplett családotok máját, mert így lehet őket mégjobban utálni, meg szidni, meg így úgy érzitek, hogy ők a hülyék és nem ti, és az egész miattuk van stb.


Nekem is vannak ilyen hülye rokonaim, állandóan csak a baj van velük, mindig miattuk van veszekedés, mindig ők a bunkók, de ők vannak a legjobban felháborodva, ha ki vannak hagyva valamiből és még ők érzik úgy, hogy mindenki más a bunkó, amiért őket kihagyja. Az eszükbe se jut, hogy azért vannak kihagyva, mert évek óta csak a baj van miattuk.


Persze ők meg erőltetnék, hogy játsszuk a családot. Hogy miért?


1. mert mások hadd lássák

2. mert kell nekik az anyag a pletykálkodáshoz

3. mert hasznot húznának a kapcsolatokból vagy így, vagy úgy


Mi meg leszarjuk őket és most még ők vannak kiakadva. Az ilyen rokonokat ki kell vágni a családból, mint a rákos daganatot.

2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
20%

Ha ti is meghívtátok őket, akkor illett volna visszahívniuk titeket. Én is megsértődnek rájuk. Ha egyszer megkérdeznék, hogy mi bajom van egyszerűen elmondanám Nekik.


Egyébként pedig az itteni kérdezőktol ne várj empátiát, vagy normális választ. Nem látod, hogy mennyi hülyegyerek mászkál a világon, akiknek sem az erkölcs, sem pedig a család nem jelent semmit. A rokonságot pedig elavult fogalomkent tartják számon, amit a vénasszonyok használnak. Na az itteni válaszolok általában ezeknek a "normálisan megnevelt" gyerekeknek a büszke szüleik.

2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!