Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy évesnél gyereket a nagyszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évesnél gyereket a nagyszülőknél lehet hagyni egy hétre, amíg a szülők fesztiváloznak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 15:14
1 2 3
 1/27 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
ha a nagyszülők szívesen vigyáznak rá, akkor természetesen
2014. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha ismerik a nagyszülőket, már voltak nálu8k máskor is, akkor mér előbb is ott lehetett volna hagyni.
2014. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha a nagyszülők vállalják, akkor igen, hisz nekik is volt már ilyen korú gyerekük. De ha nem vállalják, ódzkodnak, akkor ne erőltesd.
2014. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, bár én nem hagynám ott, de ez a szülők döntése.
2014. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

Ha nekem 1 éves gyerekem lenne, nem mennék fesztiválozni. Szerintem előbb ki kell élnie magát az embernek és utána családot alapítani. Nem azt mondom, hogy ne szórakozzanak, de azért egy pici babát otthagyni egy hétre, hogy "fesztiválozzanak", nekem ez nem fér bele.

A kérdésre válaszolva, gyerekfüggő. Ha a gyerek megvan a szülei nélkül egy hétig és a nagyszülőkkel is minden rendben van, akkor igen.

2014. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Egy hét az szerintem sok idő, egy-két éjszaka még rendben van. Még kicsi hozzá, majd 3-4 évesen már lehet szerintem, ha a nagyszülők is vállaják. 41F
2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha ismeri a nagyszülőket, mindennapos köztük a kapcsolat, a nagyszülők szívesen vállalják, akkor igen. Az más kérdés, hogy fesztiválozás miatt én sem hagynám ott a gyerekemet. Semmi gond a szórakozással, az kell is időnként, de nekem ez már kicsit sok.
2014. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Inkább erkölcsi szempontból kérdeztem, mennyire "helyes" döntés a gyereket magára hagyni. A nagyszülőkkel feltételezzük, hogy nincs semmi gond.
2014. aug. 12. 15:33
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem akinek erre és ilyen formában van igénye,az még ne alapítson családot,ne vállaljon gyereket.Egy éjszaka fesztiválozás még esetleg...de nem ítélem el,mindenkinek maga dolga,de én nem tenném.
2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Napfonat ***** válasza:
64%
A gyerekek nagyon jól vannak "összerakva". Fejlődésükhöz az is hozzá tartozik, hogy a nagyszülők és a baba között erősebb köteléket alakítsunk ki. Semmi baj ezzel. Én és a feleségem a gyerekünket (aki imád bennünket) már 8 hónapos korában a nagyszülőkre hagytuk 4 napra! Semmi baja nem volt, és még jól is érezte magát!
2014. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!