Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy évesnél gyereket a nagyszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évesnél gyereket a nagyszülőknél lehet hagyni egy hétre, amíg a szülők fesztiváloznak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 15:14
1 2 3
 11/27 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
A gyereket nem magára, hanem a szüleikre hagyják. De az utóbbi hozzászólásodból úgy érzem, valamelyik ismerősöd/rokonod tett ilyet, amit te elítélsz.
2014. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
26%
Egy éves gyereket nem szabad egy hétre otthagyni valahol, még a nagyszülőknél se. Először is szopik még, másodszor meg iszonyatosan nagy szüksége van az anyukájára ilyenkor még. Biztos hogy nem hagynám magára egy hétig!
2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
A szoros kötődés a nagyszülőkkel nem azt jelenti,hogy lepasszolom egy hétre míg én a fesztiválon bulizok...az én gyerekem is találkozik a nagyival van hogy egy héten 2-3 nap is pár órára de egy hétre oda adni egy ilyen kicsit szerintem nem normális.
2014. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

Már bocs, de nem magára hagyod. Nem a templom lépcsőjére rakod, hanem a nagyszülőkhöz.

Jót tesz a gyereknek, ha szocializálódik, és nem csak a szülei körében van.

2014. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%

Erkölcsi szempontból?

Nos a baj az, hogy az indok egy fesztivál.

Közel 1hetes távollét egy egy éves gyerektől szerintem csak igazán indokolt esetben volna megérthető, pl. munka, kórházi kezelés, stb.

2014. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

8 hónapos volt a kisfiam amikor 10 napot töltött egy huzamban az édesanyáméknál.Kórházban voltunk a férjemmel.Autóbalesetünk volt.

Tápszeres volt a fiam,így a cicizéssel nem volt gond.

Viszont anyu utólag elmondta,hogy az első pár nap nehéz volt,pedig ismerte a nagyszülőket nagyon jól!

Gondolom hiányoztunk neki és biztosan érezte a szüleim irántuk való aggódását,nyugtalanságát.

Szóval ezzel csak azt szerettem volna mondani,hogy én még nem hagynám ott egy hétre a picit egy fesztivál miatt.

2014. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 zabmester ***** válasza:
64%

Miért kell ebből ilyen morális kérdést csinálni? Ilyen szempontból tök mindegy, hogy a szülők hová mennek, ha a gyerek jól érzi magát egy hétig a nagyszülőkkel, akkor nincs gond.

Én is mentem fesztiválozni akkor, amikor a fiam kicsi volt (igaz, nem egy hétre, csak 2-3 napra, de leginkább azért, mert sajnáltam rá annyi pénzt), és szerintem ha alkalmam adódik rá, akkor 40 évesen is megyek majd, mert miért is ne? Hagyjuk már ezt a "kiélés"-dolgot, én egyszerűen csak élek, nem "kiélem" magam. Éltem a gyerek előtt is, és élek úgy is, hogy már ő is része az életemnek, de attól még nem szűnnek meg létezni azok a dolgok sem, amik korábban is fontosak voltak, csak nyilván változik a fontossági sorrend.

2014. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 zabmester ***** válasza:
78%

"Egy éves gyereket nem szabad egy hétre otthagyni valahol, még a nagyszülőknél se. Először is szopik még, másodszor meg iszonyatosan nagy szüksége van az anyukájára ilyenkor még. Biztos hogy nem hagynám magára egy hétig!"


Most majdnem mondtam, hogy ki szopik... ne haragudj, de egy egyéves már a legtöbb esetben nem szopik, ha meg igen, akkor is már jó ideje eszik mást is. Nem egy párnapos csecsemőről beszélünk, a nagyszülők vígan el tudják látni.

2014. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha valaki gyereket vállal, ahhoz hozzá tartozik, hogy felelősséget vállal a gyerekért és nem passzolja le egy hétre az 1 éves gyereket, mert épp fesztivál van! Nem mondtam, hogy ne éljenek/szórakozzanak. Én is sokszor vigyáztam unokaöcsémre, míg a tesóm elment szórakozni, de nem 1 hétre, hanem egy éjszaka! Nem mind1! Egy ilyen pici gyereknek még igen is szüksége van a szüleire és a megszokott környezetre! Lehet lepontozni, de szerintem ez akkor sem helyes!
2014. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem lenne olyan fesztival amiert en egy hetre lepaszolnam az egy eves gyerekemet. Az megint mas ha valaki korhazba kerul. A gyerek ilyenkor meg nagyon kotodik az anyahoz. A szoptatast hogy oldod meg? Ezt amugy neked kell tudnod mennyire vagy bulizos.
2014. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!