Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy évesnél gyereket a nagyszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évesnél gyereket a nagyszülőknél lehet hagyni egy hétre, amíg a szülők fesztiváloznak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 15:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
26 éves vagyok, a férjem 25, éppen rajta vagyunk a családalapításon. Eddig minden évben jártunk fesztiválozni, nem egy-egy napra, hanem elejétől a végéig, tehát szeretjük a szórakozásnak ezt a formáját. DE, egy ilyen kicsi gyereket 1 hétre tuti nem hagynék a szüleimnél, vagy a férjem szüleinél. Még úgy sem, hogy az én szüleimmel napi kapcsolatban lesz, ha megszületik, mert a szomszédunkban laknak. Szerintem egy ekkora gyerek még egyszerűen pici ehhez, egy éjszaka lenne, amit el tudnék fogadni. Viszont később, majd ha már 3-4 éves lesz, beleférhet pár nap, vagy akár egy hét is a mamáékkal, főleg, ha jól ismerik egymást, szoros a kapcsolat. Az, hogy mit csinálnak abban a pár napban a szülők, szerintem tökmindegy, nem hiszem, hogy a gyerek szempontjából oszt-szoroz, hogy fesztiválozni mennek, vagy a Balatonra kettesben pihenni.
2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Az év 365 napból áll, így nem hiszem, hogy bárkit meg kellene vetni azért, mert ő ebből 7 napot szeretne kikapcsolódni, és egyébként szeret fesztiválokra járni. Telefont feltalálták már, ha gond lenne a gyerekkel, akkor hazamennek. Engem is nagyszülőkre hagytak kb. 1 évesen és semmi gond nem volt belőle, nem sírtam a szüleim után, de nyilván ez gyerekfüvvő is, elképzelhető, hogy van olyan gyerek, amelyik még nem érett erre.
2014. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Én egy 26 éves felnőtt nő vagyok,és van egy 15 hónapos kislányunk. A gyereket imádjuk,szeretjük,ennek ellenére megyünk csütörtökön és vasárnap a szigetre. Pénteken és szombaton pedig kirándulni fogunk a barátokkal. A gyerek már többször volt a nagyszülőknél,és nagyon szeret ott lenni.
2014. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

Ha neked nem hiányzik majd az egyéves gyereked, és nyugodtan "önfeledt állapotban" tudsz napokon keresztül bulizni akkor hagyd ott akinél akarod!

A gyereknek tök mindegy kinél lesz, mindenütt hiányolni fog. Mivel egész nap együtt vagytok. Nem?

2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyéves gyerekem van. Erkölcsileg ezzel semmi probléma, de elég szerencsés csillagállás kell ehhez, hogy egy hetet kihúzzon a nagyszülőknél a gyerek. Először is a gyerek: nem szopik, jól eszik, jól alszik. Ez tízből egy. Nagyszülők: tiszták, energikusak, nyugdíjasok, lelkesek, tudják mit vállalnak, többször aludt már a gyerek náluk, gyerekbiztos a lakás/ház. Na kb ez is tízből egy.

Szóval lehetni lehet, de reális megvalósítása 1%.


A fiunk csak rosszul alszik, azaz éjszakánként párszor felkel, és vissza kell altatni. Kb 3*2 órát lehet mellette aludni éjszakánként, a feleségem ezt gyűri több mint egy éve. Na amikor a nagyszülőkkel találkoztunk másnap, amikor a gyerek ott aludt, keringtek mint a kemotoxos légy, pedig délben mentünk. Persze reggel fél héttől már rohanni kellett a gyerek után, alig aludtak. Ezzel csak azt akarom szemléltetni, hogy elég egy "hiba a rendszerben" és nem fogják bírni. Aki nincs hozzászokva, nem tudja egy hétig ellátni, hacsak nem valami földreszállt angyal a gyerek.

2014. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha 1 éves gyerek mellett fesztiválozni akarnak minek vállaltak gyereket? Szép...
2014. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes én úgy tudtam, hogy a gyerek a nagyszülőknél nincs "magára hagyva" hanem a nagyszülőkkel van. Magára akkor hagynád, ha nem lenne ott senki, vagy csak egy rakás idegen.
2014. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!