Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gusztustalan dolog azért a késő 30-asok körében ismerkedni, mert gyereket szeretnék úgy 5-8 éven belül?

Figyelt kérdés

Eddig a 25 körüli fiúkra buktam (egyszerűen jobban néznek ki, mint 10 évvel idősebb társaik), de most már elég volt az éretlenségükből.


Most megtetszett egy 35 éves férfi, a barátnőim nem értik, miért pazarlom el a fiatalságomat (24-nek nézek ki kb, nem is élünk öregesen, koncertek, stb.) egy olyan pasira, aki már nem fiatal. Én már szeretnék házasodni, meg gyereket vállalni tényleg max. 8 év múlva.:) És azt gondolom, hogy ha nem is jönne már el velem fiatalos helyekre, a barátnőimmel ugyanúgy mehetnék, mint most, nem?


A pasinak a külseje tényleg öreges, de azért van ott sárm:), és a bensője nagyon tetszik, komolynak tűnik, okos, vicces, előzékeny, stb. Nem feltétlen vele akarok összejönni, de most már idősebbek között szeretnék nézelődni, mivel már nem csak "arra" kellenek nekem a fiúk...


27N


2014. aug. 13. 09:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, a férjem 35 és most nagyon lehidaltam azon, hogy mi már öregek vagyunk. Mert hogy a gyerekek a játszótéren csókolomot köszönnek az egy dolog. De hogy valaki, aki 27-nek vallja magát, mondja ezt a 35 évesre...


Egyébként meg Kedves Kérdező, számításból ismerkedni minden körülmények között gusztustalan. Ha te 8 év múlva szeretnél gyereket, akkor keress olyat, aki szintén akkor szeretne. De ne már a kora miatt kerüljön valaki le vagy fel a listádra, csak mert szerinted még túl fiatal vagy öreg. Olyan partnert válassz, akivel egyeznek az igényeitek, elképzeléseitek, akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást, akivl jó együtt lenni és akiben bízni tudsz. És hidd el az teljesen mindegy, hogy ez az illető 20-as, 30-as, 40-es...

2014. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Eddig a 25 körüli fiúkra buktam (egyszerűen jobban néznek ki, mint 10 évvel idősebb társaik), de most már elég volt az éretlenségükből. "


Csak mint 25 F hagy kérdezzem már meg hogy hány ilyen 20-n éves értettlent ismertél 10-et 12-t mert h több ezer van.

Kicsit se vagy általánosító ! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Annak örülök, hogy nagyjából egyetértünk.


8 év persze nem tűnik soknak, és az életünk viszonylag sokban hasonlít, de külsőre tűnik öregebbnek a koránál (mivel pl. teljesen ősz, mackós), míg a barátnőim engem korábban olyan fiúkkal jártak, akik inkább James McAvoy-típusok voltak, ezért vannak szerintem meglepődve:)


Egyébként persze nem minden 35 éves érett, és nem minden 25 éves éretlen, csak a valószínűség más, ahogy már írtam:)


És megint az általánosítás a barátnőim részéről, hogy egy 35 éves már biztosan nem megy a Szigetre, vagy nem szeret ezt vagy azt csinálni, pedig ez egyáltalán nem igaz.

2014. aug. 13. 18:56
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is erős kifejezés rá az öreg. Akkor lenne öreg, ha 45 éves lenne. Szerintem tök normális ez a korkülönbség, legfeljebb a pasi lehet egy kicsit koravén. Amúgy az idősebbek között is ugyanúgy vannak felületes emberek, mint a fiatalok között. Van, aki még 50 éves korában se nő fel ahhoz, hogy családja legyen. Elég sok ilyen van szerintem.
2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

27 éves létedre az értelmi színvonalad - a bejegyzéseid alapján - a tízenévesekére emlékeztet, szerintem te még ne gondolkodj a gyerekvállaláson.

Egy 36 éves vénasszony

2014. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25: persze, más világban élünk, mint az, aki 18 éves kora óta dolgozik és eltartja magát és szembesül az élet számos nehézségével. De ez nem baj szerintem, ha a belátható pár évben ettől még gyereket szeretnék.:)
2014. aug. 14. 09:38
 27/30 anonim ***** válasza:

Magamra nézve van valami abban, amit mondanak (de ezt kizárólag úgy értem, hogy én saját magam nem tudnék vonzódni idősebb pasihoz.)

Viszont ha te igen, akkor szíved joga, és a barátnőknek nincs beleszólásuk. Megértem a te álláspontodat, és ha neked bejön a pasi, akkor hajrá :)

2014. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
gondold meg. én is ezt tettem és ő meghalt 47 évesen.
2015. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

35 éves férfi oreg???? Pfff, nevetséges.

Az más kérdés hogy a te pasasod "öreges", de ha neked igy is tetszik akkor kinek mi köze hozza?


Egyébként elárulok egy kis titkot neked es a barátnőidnek:27 évesen ti se vagy olyan hűű de fiatalok.

2015. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rosszul logikázol. Az rendben van, hogy a 35 éves pasi nem öreg, sőt te is bőven felnőtt vagy, a kapcsolatotokkal nincs baj. Viszont nagyon rossz helyen ismerkedsz, és ez alapján általánosítasz. Hol akadtál össze az eddigi éretlen 25 éves exeiddel? Mert ha szórakozóhelyen, vagy egyéb olyan helyeken, ahova nem a megállapodni vágyó pasik járnak, akkor itt a hiba. Én is szerettem bulizni fiatalon-idősebben, de azt kb. a 20-as éveim elején felfogtam, hogy nem ismerkedem ezeken a helyeken, mert nem azt a típust keresem. A korban hozzád passzolóbb pasik 8, de akár 3 éven belül is simán megállapodnak és gyereket vállalnak, csak megfelelő körökben kell keresgélni.
2015. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!