Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gusztustalan dolog azért a késő 30-asok körében ismerkedni, mert gyereket szeretnék úgy 5-8 éven belül?

Figyelt kérdés

Eddig a 25 körüli fiúkra buktam (egyszerűen jobban néznek ki, mint 10 évvel idősebb társaik), de most már elég volt az éretlenségükből.


Most megtetszett egy 35 éves férfi, a barátnőim nem értik, miért pazarlom el a fiatalságomat (24-nek nézek ki kb, nem is élünk öregesen, koncertek, stb.) egy olyan pasira, aki már nem fiatal. Én már szeretnék házasodni, meg gyereket vállalni tényleg max. 8 év múlva.:) És azt gondolom, hogy ha nem is jönne már el velem fiatalos helyekre, a barátnőimmel ugyanúgy mehetnék, mint most, nem?


A pasinak a külseje tényleg öreges, de azért van ott sárm:), és a bensője nagyon tetszik, komolynak tűnik, okos, vicces, előzékeny, stb. Nem feltétlen vele akarok összejönni, de most már idősebbek között szeretnék nézelődni, mivel már nem csak "arra" kellenek nekem a fiúk...


27N


2014. aug. 13. 09:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen ismerkedtem meg egy 29 éves férfival, aki azóta a férjem és a gyermekem apja.

Nem néztem a korát, csak azt hogy nekem Ő kell, mert ha létezik Igazi, akkor Ő az nekem. Még most 8 év után is szerelmes vagyok belé.

Ne a kort nézd az csak egy szám. Miért is lenne ez gusztustalan? Kinek a pap kinek a paplan.

2014. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
10: nem is értem ezt a kommentet, te nem változtál 8 év alatt semmit?:) nem holnap fogok szülni (mármint, remélem, nem erre kelek)
2014. aug. 13. 10:32
 13/30 anonim ***** válasza:
70%

Egy 35 éves pasi öreg??

A férfiak pont, hogy a 30-as éveikben vannak a csúcson. Egzisztencia, érett személyiség, tapasztalat.

2014. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
hát az én barátom 35éves..de lehet többre mennék egy 27-28évessel..:D 26N
2014. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem, nem gusztustalan harmincas pasival ismerkedni, de fura hogy ezt azért szeretnéd, mert 5-8 év múlva szülni akarsz.

2. 35 évesen egy férfi minden, csak nem öreges!

3. A harmincasok is járnak ám szórakozni, csak max nem azokra a helyekre ahol a tizenéves csajok riszálnak. Ha te ilyen "fiatalos" helyekre akarsz járni, akkor keress ehhez pasit.

4. 5-8 éven belül szeretnél gyereket. A 35 éves férfi 8 év múlva 43 lesz. Jó eséllyel ő ennél hamarabb szeretne apa lenni.

5. Persze, a barátnőiddel később is mehetsz bulizni, de ezt hogy képzeled a gyakorlatban? A vénséges vén 35 éves párod otthon nézi a tv-t, te meg a tinidiszkóban rázod a segged 22 éves fiúknak? Néha belefér a csajbuli, de egy párkapcsolathoz az is kell, hogy a feleknek közös érdeklődési köre legyen, közös programokat szervezzenek, közösen szórakozzanak.

6. Éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra ( a kérdésedből és a kommentekből is látszik), maradj inkább a 22 éveseknél és bulizz.


29N

2014. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem gusztustalan harmincas pasival ismerkedni, de fura hogy ezt azért szeretnéd, mert 5-8 év múlva szülni akarsz.


Te meg olvasni nem tudsz, csak csúnyán beszélni (pl. sgged) Nem az volt a kérdésben, hogy ezek a férfiak azok.


2. 35 évesen egy férfi minden, csak nem öreges!


Ez a pasi öreges, aki nekem tetszik.


3. A harmincasok is járnak ám szórakozni, csak max nem azokra a helyekre ahol a tizenéves csajok riszálnak. Ha te ilyen "fiatalos" helyekre akarsz járni, akkor keress ehhez pasit.


Nem tudom, mit jelent neked riszálni. Pl. az Akváriumot, Spílert minek ítéled?


4. 5-8 éven belül szeretnél gyereket. A 35 éves férfi 8 év múlva 43 lesz. Jó eséllyel ő ennél hamarabb szeretne apa lenni.


3 év múlva már tudok gyereket vállalni, annál hamarabb sajnos nem, nem lesz meg elég munkaviszonyom.


5. Persze, a barátnőiddel később is mehetsz bulizni, de ezt hogy képzeled a gyakorlatban? A vénséges vén 35 éves párod otthon nézi a tv-t, te meg a tinidiszkóban rázod a segged 22 éves fiúknak? Néha belefér a csajbuli, de egy párkapcsolathoz az is kell, hogy a feleknek közös érdeklődési köre legyen, közös programokat szervezzenek, közösen szórakozzanak.


Közösen eljárunk kiállításra meg moziba, meg beülni valahová. Számomra a szórakozás mondjuk nem a diszkót jelenti, megint egy kérdés. A Grundot te miként ítéled meg?


A 6. pontra nem tudok semmit mondani.:)

2014. aug. 13. 12:25
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Kezd lemenni majomba a kérdező. Ezen a ponton még méltósággal és nőiesen ki lehetne szállni.
2014. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17: úgy érted, hogy úgy beszéljek, mint ahogy te tetted ebben a kommentedben?


"Scythian nevű felhasználó válasza:


Ha 8 év múlva akarsz gyereket akkor miért egy 35 éves vén sz@art akarsz? (egyébként én is annyi vagyok:-)

Egy 27 éves veled együtt lesz 8 év múlva 35."


Mert, ha te ennyire ismered, milyen a majom viselkedés...inkább nem hiszek neked...

2014. aug. 13. 12:40
 19/30 anonim ***** válasza:

"inkább nem hiszek neked..."


Az első válaszom után 8 évről 3-ra csökkentetted a gyerekvállalás időpontját. Már megérte írnom:-))))

Matematikailag nem értettem a logikádat, de hagyjuk számokat. Milyen volt az Akvárium? Csapattatok a csajokkal, mit ittatok?

2014. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Nem ismerem a helyeket amikről írsz, majd valaki megítéli, aki tudja.


De áruld már el nekem, hogy miért öreges az a pasi? Miért féltenek a "barátnőid", hogy hozzá öregszel?

2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!