Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy ne menjen rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne menjen rá a házasságom arra, hogy a testvérem hozzánk költözik a gyerekével?

Figyelt kérdés

A lakást, amiben élünk a szüleim vették nekem még a házasságunk előtt (még nem is ismertem akkor a férjem). A testvérem elég nagy hülyeséget csinált, most próbál kimászni a gödörből. A babája 10 hónapos.

Mi a fővárosban lakunk a férjemmel, itt kapott munkát és anyuék azt kérték, hogy ideköltözhessenek 3 hónapra a babával.


A férjem nagyon ki van borulva, azzal fenyeget ha ezt engedem, akkor ő elköltözik.


Mit tennétek?


2014. aug. 13. 15:29
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
De igen, csak nem lehet kauciót fizetni meg rezsit meg kaját meg bölcsit meg pelenkát.
2014. aug. 13. 16:28
 22/48 A kérdező kommentje:
Igen, a munka meg a bölcsi fix, már alá van írva a munkaszerződés és megvan a határozat a bölcsiből.
2014. aug. 13. 16:29
 23/48 anonim ***** válasza:
77%
Te a szüleidtől kaptál egy lakást. A testvéred nem kapott?
2014. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
7%
Nos, akkor a 3*50et odaadja kaucionak, bar eselyes, hogy csak 2 havit kernek, toletek meg kolcson ker az elso havi alberletre.
2014. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
95%

16-os vagyok, akkor a férjed a hunyó... értesd meg vele hogy ő is segített nektek és ezért illik visszasegíteni. Ha nem tetszik akkor költözzön vissza ahol előtted élt. Az én párom tényleg utálja a húgom de ha kérném hogy hadd költözzön ide akkor fogcsikorgatva belemenne és kibírná a 3 hónapot balhé nélkül. De ugyanez fordítva is igaz, én is kibírnám érte. Mondjuk nekünk könnyű lenne mert nagy a ház de akkor is egy légtérbe lennénk...


Ülj le a férjeddel beszélni, más megoldás nincs. Nem kell veszekedni, zsarolni, csak elmondani normálisan hogy neked ez miért fontos. Ha szeret megérti. Oké hogy örülni esetleg nem fog, de akit szeretünk azért hozunk áldozatokat.

2014. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
11%

Ez a te lakásod, nem a férjedé. A testvéred megsegíted, nehogy már pár hetet ne birjon ki.

Viszont most megtudtad, hogy a férjed végtelenül önző.

2014. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
54%
kivel lépett félre a húgi?
2014. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
86%

Na igen, ez egy jo kerdes.

"A testvérem elég nagy hülyeséget csinált, most próbál kimászni a gödörből. "

Nem mindegy, hogy mi volt az a nagy hulyeseg. Lehet hogy azert nem akarja a ferjed, hogy odakoltozzon.

2014. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
95%

"A testvérem elég nagy hülyeséget csinált..."


Mi a garancia arra, hogy ha hozzátok költözik, ott nem fog nagy hülyesége(ke)t csinálni?

Azt is tolerálnia kell majd a férjednek, vagy ha szóvá meri tenni, akkor mehet a levesbe?!

2014. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szóval első körben nekem is az jutott eszembe, hogy mi volt vajon az a nagy hülyeség? Nem lehet, hogy a férjed nem tudja tolerálni, neki nem fér bele ilyen és ezért nem látja szívesen a tesód? Más logikus magyarázatot nem igazán tudok elképzelni, mert oké, hogy teher egy "idegen" kisbaba, de 3 hónapot (ha tudjátok, hogy tuti ennyi lesz és nem több) azért lehet tolerálni.
2014. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!