Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok nyaralásra költeni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel minimálbért keresünk mind a ketten.

Ő szeretne nyaralni több napra.

Én azt mondom ne, mert kevés a pénz.


Lakásfelújításra is költeni kéne, ruha is kellene de ő nyaralni akar.


Tudja jól, hogy alig jövünk ki a pénzből.

Akkor nem inkább olyanra kéne költeni amit használ is az ember? Pár nap nyaralás elszáll és vége a pénznek.


22F


2014. aug. 14. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Minimálbérből inkább azt mond meg, hogy lenne erre pénzetek?
2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

50-60k kifutná pár napra valahova magyarországon főleg ha kocsiban aludnánk. (szülei kocsija)

Havonta 10k-t azért megszoktunk hagyni. De új ágy is kéne.

Nekem fájna, hogy a nehezen spórolt pénz úgymond elutazzuk.

2014. aug. 14. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

A közös élmények, amelyeket pénzben nem lehet kifejezni, nagyon fontosak egy kapcsolatban.

Szerintem menjetek el 2-3 napra, annyiféle akciót lehet már találni, talán így futja a többi dologra is.

2014. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 1-2 hétre menni, lehet 2-3 napra is, egy hosszú hétvégére. Kismillió akció, kupon van, ahol ár kb. 20 ezerből kijön egy ilyen utazás, igaz, akkor még kell költőpénz is, de a közös élmények fontosak! Ha mindig csak dolgoztok, egy idő után azt veszitek észre, hogy elhidegültetek egymástól.
2014. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Megoldanám olcsón a nyaralást, a maradékot lakásfelújításra költeném. Ruhákat megpróbálnék leárazáskor vagy kuponnal venni ilyen esetben, vagy használtan.


Elmennénk kempingezni :) Kinéznék valami szép helyet, ahol van a közelben fürdőtó, lehet csónakázni, van látnivaló a városban, lehet túrázni, kikapcsolódni. Így a szállás szinte semmibe nem kerülne. Este lehet sütögetni, bográcsozni, szerintem romantikus :)

2014. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
[link] -n is nezhettek nyaralast, nagyon jo akciok vannak. Nekem sokkal tobbet ernek az elmenyek, mint a targyak, meg tudom erteni a baratnodet.. Elobb leszek frusztralt egy olyan kapcsolatban, ahol soha nem megyunk semerre nyaralni, mint egy olyanban, ahol a foldon kell aludni. Sokan vannak meg igy ezzel. Neha engedhetnel, es valora valthatnad az o almait is, ha egyszer szereted.. Nem kell minden honapban nyaralni, de a soha az eros tulzas.
2014. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek el nyaralni, már linkeltek itt kuponos oldalt, keresgéljetek ott, már 35 ezerért is láttam 2 éjszakára 2 főnek pihenést fél panziós ellátással. Így kajára se nagyon kell költenetek. A nyaralás lehet elszáll, de a közös élmények megmaradnak, nem lehet mindig csak dolgozni.
2014. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sátras kirándulós, tóparti, sütögetős nyaralásra mennék, valami szép kempingbe, ahol lehet horgászni, meg tűzrakóhely is van.
2014. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
gulliver.hu. Én itt foglaltam 12.900 Ft-ért bükfürdőn pihenést, igaz, hogy csak 3 nap, de jó lesz nagyon, jövőre fogunk menni. Addig meg össze lehet kaparni 20.000 Ft-ot pihenésre. ennyi azért kell. MÁst nem egy hétvégére Balcsira.
2014. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hosszú kapcsolatom a te korodban, akivel soha nem mentünk nyaralni, mert állandóan dolgozott a "közös jövőnk" érdekében. A közös jövőből nem lett semmi, de a húszas éveim gyakorlatilag effajta élmények nélkül múltak el. Szerintem kár érte. Érdemes áldozni erre is, a lakásfelújítás megvár, a fiatalságod pedig hamarabb elszáll, mint gondolnád (még ha ez közhelyesen hangzik is).
2014. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!