Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok nyaralásra költeni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel minimálbért keresünk mind a ketten.

Ő szeretne nyaralni több napra.

Én azt mondom ne, mert kevés a pénz.


Lakásfelújításra is költeni kéne, ruha is kellene de ő nyaralni akar.


Tudja jól, hogy alig jövünk ki a pénzből.

Akkor nem inkább olyanra kéne költeni amit használ is az ember? Pár nap nyaralás elszáll és vége a pénznek.


22F


2014. aug. 14. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is hasonlóan állt hozzá a dolgokhoz,mint te.Pedig értékelhette volna,hogy én szerettem vona vele kettesben közös élményeket és feltöltődést.Szerintem te is sejted,miért csak az exem....Engedj a barátnődnek is néha!
2014. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha utaztok, akkor éltek.


Ha csak otthon ültök, és napról napra élitek a szürke hétköznapokat, akkor vegetáltok. Te döntheted el, hogy az életedet azzal töltöd, hogy leéled, mint egy növény, vagy megéled, mint egy boldog ember.

2014. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
na egyik bnőm pasija dettó ez, csak ott van pénz, de nem mennek sehova, mert a jövőre gyűjt :D
2014. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Rövid nyaralásra kell menni, nem feltétlen a Balatonra, mert egyből olcsóbb, pláne kuponnal pár nap kijön 30-40ezerből


Ágyat lehet venni vaterán, olx-en, jófogáson jóval ár alatt.


Turkálókban nagyon jó darabokat lehet találni nőknek és férfiaknak egyaránt, csak időt kell belefektetni.


Illetve mérlegelnetek kell, a lakásfelújítás mennyire fontos - ha ki tudjátok nélküle bekkelni ezt a telet, lehet vele várni.


Fontos kiszakadni a mindennapokból és feltöltődni, hacsak pár napra is. Ha nem teszitek, kiégtek, ahogy már írták előttem.

Bár ha ennyire különbözőképp gondolkodtok barátnőddel, lehet jobb nektek külön.

2014. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Már 2 autót vehettünk volna abból a pénzből, amit a közös életünk alatt eddig utazásra költöttünk. Egy percig sem bántam meg. Olyan helyekre juttotunk el, amit nagyon élveztünk, olyan élményeink voltak, ami nem mindennapi.


Lehet gyűjtögetni, de az élet elmegy élmények nélkül. Az pedig szomorú.

2014. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sün!! ***** válasza:
Nem tesz jót egy kapcsolatnak, ha folyton a múltban vagy a jelenben éltek. Mi azért egy évben 1-2 szer egy hosszú hétvégére el szoktunk utazni és a párom még most is gyakran a fél évvel ezelőtti élményeket idézi fel. Tudom, hogy mindig csak a pénz, meg abból mindig kevés van. Viszont mindenképpen megéri elmenni. Különben a kapcsolat kiüresedik. Csak a munka, a munka meg a folyamatos aggódás és spórolás. Sehova sem vezet.
2014. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok van.

Még a nyár vége előtt akkor nézek valami pár napos pihenést. :)

2014. aug. 15. 12:52
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Hajrá. Biztosan jól fogjátok érezni magatokat!
2014. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!