Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, azok a férfiak és nők, akik kiélvezték az ellenkező nem társaságát, mire meg akarnak házasodni (mondjuk 30-35 évesen), tudnak ezen a szemléleten változtatni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy férfi vagy nő, aki egyetem stb. alatt alaposan belevetette magát az életbe, kalandozott az ellenkező nemmel.


Ha lenyugodott és találkozik az igazival, akkor ez hogy működik? Nem beszél többé azokkal, akikkel olyan viszonyt tartott fenn? Vagy csak haverokká válnak? És nem akar majd vadászgatni megint egy idő után?



2014. aug. 15. 09:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted azért nem él szüzies életet akár éveken át valaki, akinek nincs épp senkije, mert függő? mert a kérdésemre azt írod, hogy ez így van.
2014. aug. 15. 10:23
 12/30 anonim ***** válasza:
57%

Melyik kérdésről és melyik válaszomról van szó?:)

A topickérdés az, hogy tud-e valaki váltani kalandszerű, adrenalinhajhász párkapcsolati életmódból valódi szerelmi kapcsolatra. Nem, nem tud váltani, mert a vadászgatás az függés, pótcselekvés, evvel az érzelmi alkattal nem tud egészséges szerelmi életet élni senki, csak ha dolgozik rajta. Hiába találja meg az igazit, ez nem fogja meggyógyítani őt. Ez a tapasztalatom magánemberként és ez a szakmai meggyőződésem. A hölgyek, akik az ellenkezőjéről számoltak be itt, szerintem függőséget váltottak. Figyelmüket a gyermekükre tették át, és új életmódjukban más függőségekkel élnek a szexvadászás helyett (ez legtöbbször sorozatfüggés, dohányzás, alkohol, nyugtatók, altatók, antidepresszánsok, túlevés, anorexia, bulimia, vagy ezek együttese), és egészséges - vagy bármiféle - szerelmi életről szó sincs.

2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
hűha, még jó, hogy a BCE-re jártam és nem a SOTE-re...
2014. aug. 15. 10:37
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
ma 10:30: Nagyon rosszul gondolod. Nincs gyerekem és függőségem sincs. Mondjuk aki Lux Elvirát olvasgat... Szerintem vagy művelődj jobban a témában vagy hagyd abba az egészet, mert hülyeségeket írsz.
2014. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

"még jó, hogy a BCE-re jártam"

Legalább jó volt a kilátás a Műegyetemre. Más pozitívum nem nagyon van ott a Fővám téren...

2014. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 yuda ***** válasza:
56%

Nem hiszem azt amit írsz kérdező, hogy általános lenne.

Ellene megy mind a józan észnek és a statisztikai adatok is az ellenkezőjét bizonyítják.

Igazság szerint minél több kapcsolata/kalandja lesz az embernek, annál hamarabb kiég és egyre alkalmatlanabbá válik az "igazi" megtalálására, mert efelé való érzékét elveszti. Számára az újdonság ad csak lendületet.

Emiatt van egyre kevesebb házasság és egyre magasabb számú válás, mert az emberek többségének az erkölcsi érzéke a béka feneke alá süllyedt. Filmekből és romantikus lányregényekből veszik a példákat, amelyekben persze a tucat nővel hentergő ffi, (vagy nő), -a végén is főhős. Ezzel ellentétben viszont az életben egyre depressziósabb, életuntabb lesz. Csak egy új partner ad számára izgalmat, hogy ebből a zombi állapotból újra érezzen valamit.Később már az sem.

Ez a nagy helyzet, nem pedig ez a "cipő próbálva jó" elmélet, vagy "gyűjts minél több tapasztalatot".

Az az igazság, hogy akik így élnek, tönkreteszik a saját és partnerük életét is és lelki toprongyok lesznek. Rohamosan fogy az esélyük, hogy valaha is boldogok lehetnek.

Szóval én nem hiszek abban a jelelmváltozásban. Aki megbízhatatlan volt egész életében és mindig a más füve volt számára zöldebb, -csak idő kérdése és újra eszébe jut alkalmas időben és félrelép. Bele van kódolva a múltja és időzített bombaként él a házasságban. Persze sokszor ki sem derül. Ha pedig kiderül, elnézik egymásnak.....

A statisztika ezeket ráadásul nem is tudja mérni, csak a valódi válásokat. A helyzet sokkal-sokkal rosszabb.

Meg fogja unni az "igazit" is, csak idő kérdése.

2014. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

ma 10:46: Mutatsz erről statisztikát? Van olyan felmérés talán, hogy minél több szexuális tapasztalata volt valakinek, annál hamarabb beadta a válókeresetet, vagy mi?

Ilyesmit látnék szívesen. A kicsavart, megmagyarázott, háromlépcsős következtetésen átesett statisztikák nem érdekelnek. Olyannal bármit meg lehet magyarázni.

2014. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 yuda ***** válasza:
37%

10.50-es. Nem hiszem, hogy időt kellene fordítanom statisztikák keresésére. Nem érzem úgy, hogy bármit bizonyítanom kellene feléd.

Vizsgáld meg amit írtam és hidd el, vagy ne hidd el.

ugyanígy vagyok én is mindennel. Mit mond a tapasztalatod?

Az pedig, hogy mennyiben igaz amit írtam, nagy ész sem kell hozzá. Nézz magadba és nézd meg a környezeted.

Családok, házasságok lepukkanva, romokban.

Milyen statisztika kell még ehhez?

Marson élsz?

2014. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

ma 11:28: Te jöttél a statisztikákkal, nem én. Gondoltam, ha vannak ilyenek, kíváncsian várom, mert tényleg érdekel.

A környezetemben nincsenek romokban az emberi kapcsolatok, párkapcsolatok. Nem mondom, hogy mindenkinél minden csupa öröm és bódottá, de nem látok összefüggést a korábbi életmódjuk és a mostani életminőségük. Rengeteg boldog, vagy legalábbis elégedett párt ismerek, hosszú kapcsolatokat. Tény, hogy nem láthatok bele az életük minden zegébe-zugába, de kiégett embert nem ismerek egyet se, olyat, akinek voltak szex-kapcsolatai, kolis élményei, annál inkább.

A Földön élek, Magyarországon, Budapest nevű településen, a környezetem és az ismeretségeim túlnyomórészt Budapesten és környékén él.

2014. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Imádom a nyári szünetet...
2014. aug. 15. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!