Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, azok a férfiak és nők, akik kiélvezték az ellenkező nem társaságát, mire meg akarnak házasodni (mondjuk 30-35 évesen), tudnak ezen a szemléleten változtatni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy férfi vagy nő, aki egyetem stb. alatt alaposan belevetette magát az életbe, kalandozott az ellenkező nemmel.


Ha lenyugodott és találkozik az igazival, akkor ez hogy működik? Nem beszél többé azokkal, akikkel olyan viszonyt tartott fenn? Vagy csak haverokká válnak? És nem akar majd vadászgatni megint egy idő után?



2014. aug. 15. 09:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%

Tudnak változtatni. A férjemnek megszámlálhatatlan nője volt fiatalkorától kezdve. Szégyen nem szégyen, legtöbbször egyszerre több is volt neki. Sokszor a lányok is tudtak egymásról. Az előző felesége mellett is ugyanígy élt (igaz fiatalon, 19 évesen álltak össze és csak a gyerekek miatt voltak együtt egy darabig). Válásuk után is folytatta ezt. Amikor mi megismertük egymást, akkor is ilyen életet élt, az udvarlását ezért is utasítottam vissza az elején többször. Aztán amikor "sikerült" összejönnünk végre, akkor lekoptatott mindenkit. Óriási szerelem lobbant kettőnk között és ez mindent felülírt nála. Abbahagyta azt az életet, leszámolt mindenkivel és csak velem foglalkozik azóta is. A barátok, a családja ámul és bámul azóta is, hogy mi történik itt. Ő maga is belátja, hogy ez a szerelem kellett neki.

Szóval 36 éves kora előtt bárhol is tartott éppen az élete, bárki mellett volt is, nős is volt, semmi nem tántorította el a csajoktól (meg egyéb zűröktől). Most meg minden idejét velem tölti, együtt is dolgozunk az ő vállalkozásában, csak együtt járunk el szórakozni, mindent együtt csinálunk gyakorlatilag és mindez az ő kezdeményezése volt, tehát ő akarta.

Magam részéről pedig egyenesen örülök neki, hogy ilyen vad életet élt, hogy kiélte magát. Ez neki kellett, hogy utána csak az enyém tudjon lenni :)

2014. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

Én keményen toltam még 1 éve is a bulizást, csajozást.

Volt, hogy heti 4 buliból 4 különböző lányt vittem fel.


De találkoztam a tökéletessel, és azóta abszolút nem hiányzik az az élet.

2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%

Egy idő után rájössz, hogy az egy éjszakás/alkalmi kalandok is mind egyformákk!

Aztán elkezded felismerni, hogy mit is keresel a másik nemben, és tudatosan azt keresed! Aki a szint alatt van azzal szóba sem állsz! De! Ahhoz, hogy tudd mi a SZINT, ahhoz kellenek egy páran olyanok, akik megadják a mércét!

Szóval változnak, hisz kiismerik magukat és felismerik az igényeiket! :-)

2014. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
* egyformák
2014. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ ki milyen minőségben élte a kiélős életet....


Pl van aki ki persze akarta élni magát, ezért kipróbált dolgokat, majd később megállapodott. Ha tetszett neki a régi élete, egy idő után hiányozni fog... Itt már arról beszélünk, hogy ki az aki belemegy abba hogy végül megcsalja a párját, és ki az aki nem teszi meg. Kinél erősebb a szerelem, és kinél a régi élet iránti vágy. Én úgy vagyok vele, hogy akinek a régi fajta élete hiányzik, annál nincs is igazi szerelem.


Itt jön elő a másik fajta ember. Aki direktben vadászgatott, sose akart komoly párkapcsolatot és kereste a kalandokat, azt nem fogja megakadályozni a házasság sem ebben. Már ha egyáltalán megállapodik. Mert ugye ha talál egy gyengébb, meghunyászkodó nőt akit cselédnek nézhet, lehet irányítani, akkor van aki mos, főz, takarít rá, ő meg megy nőzni....


És van egy másik helyzet, amikor valaki csak azért próbált ki több embert, netán 1 éjszakás kalandba is belekeveredett, mert a MAGÁNY hajszolta bele. Tehát ez a típus mindig is 1 ember mellett akart megállapodni, de sokáig nem sikerültek a kapcsolatai, egyre magányosabb lett, végül ez vitte bele kalandba is, csak hogy pár órára azt érezze, valaki törődik vele... ilyenkor általában 1-2 kalandról és több nem sikerült kapcsolatról van szó.

Ez a típus, ha megtalálja az igazit, sose fogja megcsalni. Nem fog többet kalandozni, mást keresni, mert már megtalálta akit egész végig keresett.

2014. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ma 16:40: Az a baj, hogy szerintem te sem ismersz túl sok olyan embert igazán közelről, aki élvezte volna a kalandjait és nem csak az elkeseredés hajszolta volna bele. Meg azt felejted ki, hogy az emberi lélek változás- és fejlődésképes.

Attól, hogy tetszett neki akkor az az életforma, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy hiányzik neki és nem tud tőle szabadulni. Sokan gondolnak jó emlékekkel a gyerekkorukra is, de nem kezdenek el ezért feltétlenül gyerekként viselkedni. Általában tudják az emberek, hogy minek mikor van ideje. Kivételek persze vannak.

2014. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Hidd el közelről ismerek olyat aki élvezi a kalandos életet, a menyasszonyát is számtalanszor megcsalta, majd elhagyta, a két gyerekükkel együtt, és továbbra is a kalandoknak él a jelenlegi élettársa mellett is. Képtelen megváltozni. Nem véletlenül nem is jöttünk össze soha:D Azért mert ő ilyen... én pedig párkapcsolatban nem tűröm hogy másokkal is legyen az aki velem van.


Ja és nem ő az egyetlen aki ilyen, és közelről ismerem. Van más is, csak annak férje, gyereke van, meg szeretői...

2014. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jó, ismersz két ilyen embert. Ebből még nagy következtetéseket nem vonnék le. Azt legalábbis biztos nem, hogy egyfajta életmódnak egyfajta egyenes következménye lenne. Elég egy ellenpélda, hogy dőljön a tézis. De hogy nem egy van, az is biztos.
2014. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

helló, ez egy engem is érdeklő téma, kicsit konzervatívak a nézeteim erről, és ezért nagyon sokan le fogják pontozni a válaszomat...

Szóval a tapasztalat és a statisztika is azt mutatja, hogy nőknél aki r!banc, az az is marad. Amerikai kutatás szerint a házasság előtti szexpartnerek száma fordítottan arányos a házasság hosszával, és messze azok a nők maradnak legtöbb ideig házasok, akik szűzen mentek férjhez. Amelyik nő mással is volt a házassága előtt, mint a férjével, már ott is komolyan csökkent a házasság stabilitása. Sőt, ha a nőnek több szexpartnere volt a elenlegi előtt, akkor sokkal valószínűbb, hogy megcsalja a jelenlegi partnerét, minthogyha az lenne az első partnere.

link: (angolul)

[link]


Egyébként szerintem a férfiaknál is így van, (akik hűséges típsok, azok nem dugják meg a legyet is röptében) de ennek nem néztem utána, mivel én férfi vagyok, szóval annyira nem izgatott a téma.

2015. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm. Egyszerűen csak lenyugodott, le akart telepedni. A társaságélvezés nagy része egyéjszakás kalandokban folyt le, azokkal nyilván nem is tartja fent a kapcsolatot, mert volt olyan, akinek még a nevét sem tudta, a többivel meg addig kommunikált, amíg meg nem történt az aktus vagy a másnap reggeli búcsú... de azokkal sem beszél, akikkel anno hosszabb távú, de laza kapcsolatot tartott fenn. Azóta, 13 éve ugyanaz a partnere... egyszer volt egy mélypont a kapcsolatukban, akkor nagyon megtetszett neki vki, de nem lépett, hanem inkább megjavította a kapcsolatot.
2023. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!