Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy anyagias gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy anyagias gondolkodású férfit meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Hajszolja a pénzt, és a másik (aki kevesebb fizetéssel rendelkezik) fejéhez vágja hogy ez és ez az övé, mert ö dolgozott meg érte, az ö pénzéböl vette, tehát az övé. Magával szemben anyagilag nagyvonalú, de a társával zsugori, és érezteti hogy felsöbbrendü, mert jóval többet keres mint a másik. Hogyan lehet ezt hosszú távon kibírni, és van-e megoldás?
2014. máj. 11. 15:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy megváltozik, ilyen a természete.
2014. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs.

Max. akkor fog megváltozni, ha egyszer pofára esik és rádöbben, hogy pénzzel nem lehet mindent megvásárolni. Szexet vehet, őszinte szeretetet, megbecsülést nem.

2014. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Hagyd ott. Miért kellene elviselned?
2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Maximum akar, ha az élettől kap egy hatalmas fricskát.
2014. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem anyagiasság, hanem a józan ész. Amit én veszek meg, az az enyém, amiért én dolgozom, az enyém. Sok nőnek ez nem tetszik, mivel nem rájuk van költve a pénz.
2014. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Hagyd ott. Okoska! Ha anyagilag jobban állnék akkor megtenném nem gondolod?
2014. máj. 11. 15:19
 7/49 anonim ***** válasza:
78%

Hú de nem bírom a sóher,smucig pasikat..Általában azok a legsóherebbek,akik tele vannak....


Szerintem nem lehet az ilyet megváltoztatni!

2014. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a pénzéért vagy vele és az fáj neked, hogy ő többet tud keresni. Értem.
2014. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az faj neki, hogy a palinak van penze, de nem adja oda neki.
2014. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányadik válaszoló!,A gyógyszeremre a szüleimtöl kellett pénzt kölcsönkérnem mert gyógyszerre se ad ha az 2000 ft felett van. Nem luxus ruhákra meg mit tudom én mire nem ad,,hanem alapvetö dolgokra sem. És hogy minden az övé.. Én úgy lettem nevelve ha valakivel együtt élek akkor nem vágom a fejéhez hogy ezt és ezt én vettem. Hanem megosztom a másikkal amim van, mert összetartozunk. Mondhattam volna neki hogy a mosógép, mikró stb meg az én pénzemböl van, de nem megyek le az aljasság és bunkóság szintjére.
2014. máj. 11. 15:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!