Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, hogy javuljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy javuljon a heyzet? A gyerekeken kívül már nincs közös témánk a férjemmel.

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a gyerkőcökön kívül már semmi közös témánk nincs. Közös programjaink is csak a gyerekekről szólnak. Én vágynék néha egy kicsit más jellegű beszélgetésre is, de mintha a falnak beszélnék. A férjem sokszor úgy tesz, mintha hallgatná amit mondok, de később kiderül, hogy fogalma sincs, miről beszéltem neki.

Hogyan tudnék ezen változtatni?


2014. aug. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül sehogy. Ha ő nem partner a közös programok szervezésében, nem töri magát, hogy ismét egymásra találjatok (mert ez nagyrészt elszánás kérdése), akkor te lehozhatod a csillagokat az égről, az sem fogja meghatni.
2014. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szembesìtsd...


Mondd el neki, hogy ez ìgy nem mehet tovàbb, ès ha a jövöben sem vàltoztat a hozzààllàsàn, akkor kèsz vagy beadni a vàlòpert.

2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Csináljatok programokat a gyerekek nélkül!
2014. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne a napi rohanásban beszélj vele erről, hanem amikor van egy kis nyugi. Ha nincs, akkor csinálj :-) Egyik este feküdjenek le 30 perccel korábban a gyerekek, vigye el őket valaki játszótérre vagy ti menjetek el valahová beszélgetni.
2014. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Folyton arra hivatkozik, évek óta, hogy fáradt, mindenért ezt hallgatom. Gyerek előtt is így volt, de azt hittem, majd idővel más lesz, tévedtem. Én pl. szeretném megbeszélni a dolgainkat a napi rohanáson kívül, este, mikor alszik a kicsi, akkor ő is megy aludni, vagy ha el is kezdem a mondanivalóm, neki nincs kedve beszélgetni, fáradt. Másnap vagy fáj a feje, vagy fáradt. Ha meg is hallgat, mindenre felkapja a vizet, és én vagyok a hülye, hogy felhozok akármit is, komolyan azt érzem, el kéne látnom a gyereket, a háztartást, és ezen kívül csak ülni csendben, kussban a sarokban. Nálunk nem hat semmi, de semmi, de semmi a világon.
2014. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha őt nem érdekli, akkor nincs mit tenni. Gondolom sokszor megpróbáltál már beszélni vele mindenféle körülmények között. Mióta megy ez? Ha már régóta, akkor szerintem egyszerűen nem érdekli.
2014. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!