Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Mar harom eve kinlodunk a babaval, csak nem akar sikerülni. Kb egy fel eve tünt fel, hogy mindig kb. peteeres körül, szoval mikor lenne ra minimalis esely a ferjem nem hajlando szexelni. Elötte utana ra lehet venni, de azokon a napokon soha. Amugy allitja, hogy nagyon szeretne a babat, de ha nem hajlando tenni erte, akkor egyedül nekem nem fog menni.

Amugyis annyira rosszul esik, hogy neki mindig külön kervenyt kell benyujtani. Ha rajta mulna lenne kb. havi kettö. Csak en meg annyira megalazonak erzem, hogy mindig nekem kell tenni a szexert, könyörögni, ribinek öltözni, öt felizgani, minden ram marad. Ha nem teszem, neki ugy is jo, de akkor n


2014. aug. 1. 01:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:

elküldem veletlenül...

szoval akkor no szex. En ezt iszonyu megalazonak erzem, de vagy nem hajlando beszelni rola, vagy csak kinevet.. Szerinte nincs gond, minden szuper. Plusz szerinte egy nö a ciklus minden napjan teherbe eshet, az eselylatolgatas butasag... Raadasul mar nagyon regen nem mondom neki, hogy epp hol tartok a ciklusban, de mintha direkt csinalna.

Mit csinaljak vele? Az este összevesztünk, azt mondta, ha nem lesz gyerek, akkor leszarja. Pedig elvileg szeretne, tudom.

Ez nekem igy olyan megalazo, annyiszor kerdeztem mar mi a baj, de ilyenkor csak nevet rajtam. En benne lennek az ujitasban, öt nem erdekli.

Azt mondja nincs senkije, es en el is hiszem neki, azt hiszem inkabb a gyerekvallalas miatti "stressz" lehet az ok. De mit csinaljak vele?

Aki csak annyit irna valjak el, az legyszi ne valaszoljon, nem akarok elvalni.

2014. aug. 1. 01:41
 2/55 anonim ***** válasza:
Most majdnem megsajnáltalak, de én pont fordítva vagyok, csak még nincs szó gyerekről se
2014. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtened bövebben?
2014. aug. 1. 01:48
 4/55 anonim ***** válasza:
23%

Nekem az asszony nem kívánja a szexet, csak havi pár alkalommal pedig még fel is szedett vagy 15 kilót, szal én lehetnék kevésbé kívánós.... Ő azt mondja nincs semmi baj csak nem kívánja és kész, én meg legalább 1-2 naponta szeretném....

A te esetedben valszeg még tudat alatt nem készült fel a gyerekre, vagy más baj lehet, vagy tényleg nem kívánja, ami nekem sajna érthetetlen

2014. aug. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
66%

Fogadd el. Az én párom is ilyen. Nem hittem volna, hogy van még pasi a földön, akit meg kell "erőszakolni". Az első babánk 1,5 év volt mire megfogant. Ez 5 éve volt. Azóta hárman vannak. A legkisebb itt szuszog mellettem. :)

ha egyszer egy üzlet beindul :D

Az én párommal sem lehet erről a témáról beszélni a mai napig. Egy üveg bor mellett pár éve megpróbáltam amennyire tudtam elmondtam neki, hogy fontos , hogy nőnek érezzem magam mellette és ehhez az intimitás is hozzá tartozik... olyat is mondtam már neki (tehetetlenségemben), hogy addig örüljön, amíg érdekel ez a téma, mert ha már nem fog, akkor már késő... Valamilyen szinten sikerült kompromisszumot kötnünk. Szerintem beszélj vele, hogy most hogyan vélekedik a babaproject-rol. 3 év hosszú idő, lehet besokallt, kell neki egy kis kikapcs a témában. Én már terhes voltam, mikor megkezdtuk a meddőségi vizsgálatokat, szerencsénk volt. Ezért nem tudom , hogy ezt egy férfi hogyan viseli.

2014. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, sok férfit zavar a kotelezo szex. Talán kicsit pihentetni kellene ezt a gyerek projectet
2014. aug. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is ilyen volt? Mert vannak olyan emberek akik nem igénylik annyira a szexet, de ehhez két egyforma partner kell. Konkrétan én havi 1-2 együttléttel megelégszem, ugyanígy a férjem is, szóval nekünk a szex nem annyira fontos. Azért egy gyereket sikerült összehozni, meg mi így vagyunk boldogok.
2014. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

6. valaszolo: majd megszakad a szivem. Nem szereti a kötelezö szexet.. hat nem kötelezö, nincs hogy dragam most kell. Ez sosem ment a fejembe, sajnaljuk a ferfiakat, mert derossz nekik, hogy egy honapban egyszer eg kicsit többet "kell" szexelniük. Az hogy en mar lassan masfel milliobforintot költöttem a vizsgalatokra, hogy kb 30 orvosnak kellett elöadnom az elejetöl, vervetelek, gyogyszerek, mütet, az nem baj. A lenyeg hogy szegenynek csak akkor kelljen velem lennie, amikor neki megfelel. En a peteereskor örülten kivanom, uh tenyleg semmi na gyere csinaljuk gyereket jellege nincs.Es akkor ilyennel utasit vissza, h ma este a Piripocsrekettyes jatszik a Hatsonekeresdel, muszaj neznie a focit..

Az a baj, h nem latom a komprumisszumkeszseget.

En ertem hogy neki kevesebb is eleg (vagyis fazisai vannak, hol több, hol kevesebb), de mi lesz velem??

Raadasuk elmultam 30 eves, ha akar gyereket össze kell kapnia magat, en nem tudok meg 10 evet az ö kenye kedve szerint jatszadozni.. :((

2014. aug. 1. 07:27
 9/55 anonim ***** válasza:
54%
Értelek en, kerdezo, de nem tudsz mit csinalni. Az emberek többsége semmit nem szeret, ami kotelezo. A szex pedig elsősorban öröm forrás kellene, hogy legyen. Pihenjetek kicsit, tegyétek félre a gyerekvállalás gondolatot. Eselyes, hogy te mar rendesen ragorcsolsz, egy pillanatok nincs, ami nem errol szólna. Igy akar tönkre is mehet a házzasságotok. Beszéljetek meg, hogy mittudomen fel évig,X ideig nem probalkoztok a teherbeesessel, csak egymással torodtok, élvezitek az eletet.
2014. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
47%
utolsó, remélem akkor is ezt szajkózod, amikor a nőnek nincs kedve odatartani, mert nem kívánja.
2014. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!