Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok, akik szegényebb környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik szegényebb környezetből származnak, kevesebbel is beérik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha egy átlag alatti anyagi helyzetben felnőtt nő összejön egy átlagosan vagy kicsivel afölött élő férfival, akkor magasabbra teszi az igényeit, vagy folytatja a megszokott színvonalon?


Jöhetnek példák, ellenpéldák, indokok


(direkt nem a szegény lány gazdag pasi kombót vázoltam, mert az egyrészt nagyon ritka, másrészt ott már elég nagy a kontraszt)


2014. aug. 19. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez rendkívül személyiségfüggő szerintem. Aki szegényebb volt, lehet, hogy jobban be tudja osztani a pénzt, tudja, hogy milyen a "nincs". Persze elképzelhető, hogy pont ezért nem tudja kezelni a több lóvét.

Azt viszont tapasztalatból mondom (baráti körben is így van), hogy a megszokott színvonalból senki nem ad le szívesen, sőt, még akár hitelek felvételével is megtartja.

2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a nő eleinte szerénykedni fog, de később felbátorodik. Na nem nagyon, hogy üzletasszony akar lenni testőrökkel, de az is lehet hogy ő fogja majd spórolósra a kis családot
2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem attól függ, hogy honnan jött.

Mi például szegények voltunk, amikor fiatal voltam, de imádom a pénzt. Imádom költeni, imádom megszerezni, imádom a biztonságot, amit az ad, hogy van.

2014. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi szegények voltunk, amikor elkezdtem dolgozni akkor elszállt velem a ló, mert "végre megérdemlem". Aztán ez lecsengett és visszaálltam a normális kerékvágásba.


Szerintem is személyiségfüggő.

2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút ember függő.

Van akit ez még motivál is, jobban, keményebben hajt, hogy nehogy visszacsússzon oda ahonnan kezdte.

Van akinek pedig 0 érzéke van a pénzhez és bármennyit adnál neki elherdálná.

2014. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
A mocsokból kifürdetett kiscsajokból szoktak lenni a legpénzéhesebb nők.
2014. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezt normális ember, akár férfi, akár nő, úgy csinálja, hogy a lehetőségeihez igazítja az igényeit. Ahol ez nem passzol, ott gondok lesznek.
2014. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen barátnőm na én se vagyok gazdag de ő szegény volt.

Olyan igényei voltak a csajnak h csak pislogtam.

Medencét akart meg egész ruhatárat, tonnányi sminket.

Ha valamire nemet mondtam jött a balhé.


Iszonyat akaratos meg erőszakos volt és még állom világban is élt.

Ilyeneket mondott h ő a Semmelweis-en fog tanulni még értségije se volt.

Amikor utoljára láttam még azt a szakmai vizsgát se tudta letenni amit én, még ott is megbukott.

2014. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!