Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem, miért csinálja ezt? Ez már betegséd?

Figyelt kérdés

Modhatjuk, hogy jol keresek 300ezer, o 150ezret kap. Alberlet es egyebb kiadasok utan marad 250ezer magunkra (ruha, etel, szorakozas).

A felesegem a munkahelyerol "lopja" a wc papirt, minden nap leteker majd` egy gurigat es a taskajaba teszi, ebed utan az etelbordoba nyomja a mosogatoszert es otthon egy talba onti es azzal mosogat, meg sorolhatnam....

Egyszeruen nem ertem miert csinalja, o csak annyit tud mondani: ـneked ez miert faj, nefoglalkozz vele-

de nagyon zavar. A mult honapban vettem 2 csomag 48db os wc papirt o megis haza hordja... beteg?


2014. aug. 28. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Kleptomániás.
2014. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
10%
Tényleg: neked ez miért fáj?
2014. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
telejesen megertelek, en nem vagyok ilyen durva de a wc papirt mindig nezem a meloban, ugy hazavinnem.... aztan vagy ketszer eltettem es rettegetem , h letartoztatnak :)))))vagy mi lesz ha lebukom... nekem anyukam volt hasonlo, ez nem klepromania, nem ertek hozza, lehet ugyan h egy fajataja.... kivancsi vagyok miket fognak irni utanam. bocsi, h belekotyoktam :) csak megtetszett a kiirasod!
2014. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez már nem egészséges, mert, ha egyszer-egyszer előfordul az más, főleg, ha SZÜKSÉGETEK LENNE rá.:) Arról nem beszélve, ha lebukik elég kellemetlen, meg amúgy is.
2014. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy gyerekként szegénységben élt? Iskolából én is loptam a wc-papírt, nem azért, mert kleptomániás vagyok, hanem hogy anyám legalább azon spóroljon.
2014. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Kleptomániának kifejezetten nem mondanám, mert olyanokat hoz el, amik nem magántulajdonnak számítanak..és nem is barátoktól, ismerősöktől lopja. Valamint gondolom, ha vendégségbe mentek nem hoz el semmit..szóval.:)
2014. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindenki eljátszik egyszer-egyszer a gondolattal, én is eljátszottam, de végül nem vettem el semmit, hiszen többet ér a becsületem egy guriga wc papírnál ha rajta kapnak. És nem fogom magam leégetni ilyen pitiáner dolgokkal....
2014. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%
Beteg, de nem kicsit ám.Agyilag. Ez sima lopás, ráadásul a pitiánerebb fajtából.
2014. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Undorító és beteges, igen. :(
2014. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Miert faj nekem? Mert normalis vagyok. Az irodabol hozza el a pairt tollat, ceruzat stb.... es eladja a szomszedoknak, miert????

Nem voltak gazdagok de mindig volt mit enniuk es wc papir

2014. aug. 28. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!