Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem, miért csinálja ezt? Ez már betegséd?

Figyelt kérdés

Modhatjuk, hogy jol keresek 300ezer, o 150ezret kap. Alberlet es egyebb kiadasok utan marad 250ezer magunkra (ruha, etel, szorakozas).

A felesegem a munkahelyerol "lopja" a wc papirt, minden nap leteker majd` egy gurigat es a taskajaba teszi, ebed utan az etelbordoba nyomja a mosogatoszert es otthon egy talba onti es azzal mosogat, meg sorolhatnam....

Egyszeruen nem ertem miert csinalja, o csak annyit tud mondani: ـneked ez miert faj, nefoglalkozz vele-

de nagyon zavar. A mult honapban vettem 2 csomag 48db os wc papirt o megis haza hordja... beteg?


2014. aug. 28. 16:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
22%
Hát most le leszek szavazva, de mi is szoktunk elhozni a melóhelyről, jobban mondva a férjem, ha meg vagyunk szorulva. Ezek ilyen nagyon nagy gurigák, nekünk sokáig elég, de azzal is spórolunk, illetve a kéztörlőt szokta hozni, nagyon sok van raktáron, és 1-1 db-ot el szokott hozni. Most pl. egy bontatlan mosogató szert hozott, nagyon is jól jön, most hónapokig nem kell majd venni azt sem. Nem rég kézmosót hozott, raktárban dolgoznak, és ha van rá mód, elhozza. Először én is kiakadtam, mert nem vagyunk rászorulva, de azért nem baj, ha ezen tudunk spórolni, bár azért mi nem keresünk ilyen jól, mint ti. De pl. ma elfogyott a budipapír, így vettünk, tehát azért nem minden áron.
2014. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó!

Ti is mocskos tolvajok vagytok!

Ráadásul a piti fajtából!!!

2014. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!