Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek a férjetek/feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a férjetek/feleségetek az a férfi/nő, akivel a legtökéletesebb eddig az együttlét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, járunk úgy fél éve, kezd komolyodni. Szerelmes vagyok belé, össze fogunk költözni. Tökéletes számomra, mert figyelmes, okos, bókol, jól néz ki, a szakmánk ugyanaz, megértjük egymást.


De: a szex nem tökéletes. Illetve jó, de nem az a durva érzés, amikor kirepül az ember a világból tőle, inkább csak rendben van. Ő nem volt előttem sok emberrel együtt (kb. 10-zel), gondolom, emiatt lehet ez.


Nagyon jó lenne vele összeházasodni és babát vállalni. Szerintetek hozzá lehet menni valakihez így is, és a szex nem fontos dolog, ha egyébként meg megértjük egymást és jó vele? Vagy kell a tűzijáték?


Korábbi kapcsolataimban elbűvölő volt maga az együttlét, de lelkileg meg üresebbek voltak, mint ez a mostani.


28N, 38F


2014. aug. 28. 18:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudnám elképzelni,hogy tűzijáték nélkül,férjhez menjek,volt olyan kapcsolatom,ahol minden jó volt kivéve a szexet..nem változott semmi,évek alatt sem ,vagy mégis egyre rosszabb lett és egyre jobban vágytam valaki másra.

Kell az a tűzijáték,hogy később legyen parázs...

2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit vársz az életedtől. Nagyon sokan mennek férjhez még a lila köd hatása alatt, mikor a szenvedély annyira elveszi az eszüket, hogy nem veszik észre a másik rossz tulajdonságait. Aztán pár év múlva itt panaszkodnak, hogy a férjük, iszik, veri őket, valamilyen függősége van. Csak akkor már sokszor nem nagyon tudnak mit kezdeni. Két, három gyerekkel már nem olyan könnyű mindent újra kezdeni. Főleg nem találni egy figyelmes, okos stb. pasit, aki gyerekekkel együtt is őt választja.
2014. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Azt még azért hozzá tenném, hogy az hogy a szex minél jobb legyen, csak rajtatok múlik. Beszéltetek már erről? Egyáltalán jó pasinak tartod? Megmozgatja a fantáziádat?
2014. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem tartom őt jó pasinak, de vannak külsőre is jó tulajdonságai.:) Mindenképp beszélni kell róla, mert ez így nem jó, viszont őt meg nagyon szeretném az életemben megtartani.
2014. aug. 28. 22:28
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát úgy nehéz elérni a tűzijátékot, ha még csak nem is tartod jó pasinak. Attól függetlenül viszont még mindig lehetne jó a szex köztetek, ha tényleg őszintén elmondanátok (megmutatnátok) egymásnak, hogy mit is vártok a másiktól. Ha viszont nincs rá esély, hogy változzon a helyzet, akkor minél hamarabb le kellene zárnod az egészet és akkor még lenne rá esélyed, hogy mint barát megmarad az életedben. Esetleg összekötöd vele az életed, gyerekeket szülsz neki és közben máshol keresel tűzijátékot. Nem túl tisztességes, mégis sokak által választott megoldás.
2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd, de ne menj hozzá.
2014. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit fura, azaz ellentmondásos az, amit írtál. Azt írtad, szerelmes vagy belé és a szex "rendben van", de nincs tűzijáték. Nálam ez nem összeegyeztethető, mert ha szeretem, és rendben van a szex, akkor ott tűzijáték is van, ha nincs, akkor valami mégsincs rendben, vagy lelkileg vagy fizikailag.

Bár az is igaz, hogy fél év még nem túl sok idő, nem minden kapcsolat kezdődik tűzijátékos szeretkezésekkel, van, ahol az csak később alakul ki.

Ha úgy látod, hogy erre minden esélyetek megvan, akkor igen, lehet rá alapozni, de ha őszintén meggondolva neked mélyen belül valami nagyon-nagyon hiányzik, akkor nem biztos, hogy ő az igazi.

2014. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha nem jó neked akkor mi csudát akarsz tőle? Lehet hogy a sok pasijaid után (hogy finoman fejezzem ki magam), meg szeretnél állapodni, csak nem ilyenekhez szoktál? Hanyagold inkább ezt az utolsót. És ez neki is jó lesz.
2014. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A 18-as kommentet sajnos nem értem, én nem írtam ilyesmit.
2014. aug. 28. 23:11
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját esetem. A férjem a 2. férfi az életemben, akivel van testi kapcsolat is.


Az első barátommal évekig együtt voltunk, általában nagyon jó volt a szex, csak nagyon élvhajhász és önző. Amikor valamelyikünk nem jutott el valamiért a csúcsra, ment a hiszti (szó szerint, na már a "vesztes" részéről). Amúgy pedig a hétköznapokban kb. egy év után ritka seggül viselkedett velem mind négyszemközt, mind családban, de főleg nyilvánosan. Szerencsére szakítottunk, nehéz volt eljutnom oda, hogy ez a jó megoldás.


A férjem... számomra a legkedvesebb, legaranyosabb, legsegítőkészebb, elég jó humorral, számomra vonzó külsővel (bár jó pasinak én sem tartom kifejezetten, de kellemes, szép, aranyos és kellően erős is), nagyon jó társ és sorolhatnám. Természetesen vannak rossz tulajdonságai is, de annyival több a kapcsolatunkban a pozitívum, hogy ezeket el tudom nézni neki, s ami nagyon zavar, azt meg szoktam mondani, és sokat meg is fogad belőle. Tehát lehet vele beszélni.

Na a szex, az finoman szólva is béna köztünk. :D Iszonyatosan kívánjuk egymást, tehát ha úgy nézzük, izzás van, de ami aztán jön, az általában röhejes úgy rendesen. Viszont sokat, és egyre többet vagyunk képesek róla beszélni, kötelező jelleggel oldjuk fel a tabuinkat, mert érezzük, látjuk, tudjuk, hogy nem megy, és magunkhoz képest folyamatosan egyre jobb. Az exemhez képest sehol nem állunk, ott valahogy alapból ment minden, el sem tudtam képzelni, hogy van olyan, hogy nem. Ennek ellenére nem cserélném el őket, sőt, senkire sem a férjemet. Pedig fiatal vagyok. :) Kaland is számomra az, hogy honnan indultunk (bénaságilag), és merre haladunk ahhoz képest. Itt ezek az izgalmak, hogy vajon hova jutunk. Türelemre és sokkal nagyobb szeretetre, elfogadásra, jobb kommunikációra tanít az egész, és van egy közös "titkunk", tulképp hogy milyen bénák vagyunk, ami cseppet sem felhőtlen és nem vicces olykor-olykor, mégis az egymás iránti tisztelet fejlődik bennünk. Abban a biztonságérzetben, hogy nem akarunk mást keresni ennek ellenére sem, tehát szép lassan együtt megoldjuk, amennyire lehet. :)

2014. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!