Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek honnan lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan lehet ez a vonzalom a sógoromhoz? Férjes vagyok, szóval nem illene.

Figyelt kérdés

Férjes vagyok 6 éve és gyerek is van. Ez a lehető legjobb kapcsolatom, a házasságunk működik, nincs válság, minden ok. Férjem jó apa, jóképű, helyes, értelmes, stb. Minden stimmel.

A gond az, hogy van egy sógor. Férjem testvére. Neki is van felesége, gyereke. Ő is jóképű. Viszont egy töketlen papucs. A felesége eléggé rövid pórázon tartja, ő kis nyámnyila, csak panaszkodni tud, negatív (férjem a pozitív) és sorolhatnám. Ennek ellenére hát azért el ábrándozok, hogy milyen lenne az ágyban. De mért??

Vannak időszakok, amikor nagyon keresem a társaságát, és mindig erre gondolok. Aztán észbe kapok és mérlegelem a dolgokat.

Honnan ez a vonzódás, sexvonzódás, ha egyszer nem is az esetem viselkedésileg?



2014. szept. 12. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja,igen,az en hazasaggom nem tokeletes,nem olyan,mint a kerdezoe,nalunk sok minden hianyzik. De van meg tobb sogorom is,fiatalok,de egy masodpercre sem kivantam meg oket soha.
2014. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van a sógornőmmel,sokszor nagyon kívánom,aztán máskor meg szégyenlem magam emiatt,aztán megint a másik véglet. De csak szexre gondolok,hogy milyen jó lenne Vele,meg ilyesmik. Kb. másfél éve tart ez,szerintem én sem vagyok közömbös neki.
2014. okt. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!