Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nemrég házasodtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég házasodtunk össze, és már úgy érzem, nem bírom sokáig, talán hiba volt az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24/L vagyok a férjem 29 éves.

A kapcsolatunk alapból nem volt egyszerű,sokat vitáztunk,mivel elég különbözőek vagyunk,mégis mindig visszatértünk egymáshoz.

Tudni kell a páromról,hogy elég önfejű,dacos,nem vagy nehezen meggyőzhető stb. ember,elég uralkodó típusú.

Voltak dolgok,amiket elfogadtam,hogy neki van igaza,és ami tényleg nem volt jó,akkor változtattam rajta,még ha nehéz is volt.

Sajnos sokat szenvedek nőgyógyászati betegségektől is,de mivel lelkileg is sokat vagyok padlón (mert nem támogat sohasem sem lélekben,sem betegségben), emiatt is sokat veszekszünk.Szerinte ezek kitalált dolgok...holott januárban műtöttek méhpolippal.Amúgy visszatérő problémákkal küzdök...különböző kúpok,krémek stb.Tehát nem az a megértő fajta.Mindig neki van igaza stb...

Május előtt egy picivel annyira összevesztünk,hogy szakítani akartam vele,habár már előtte 2 héttel gondolkoztam,hogy ez nekem így nem kell.

Aztán elkezdett könyörögni,hogy de szeret,mégis csak benne van a hiba stb.Az orális szexet már nem szereti csinálni,most két menszi között is csak 3szor voltunk együtt.Anno is én voltam a nagyobb éhségű,de sokszor van olyan,hogy két hétig sem nyúl úgy hozzám.Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne.

Jár mindenkinek az esély,hogy megváltozzon.

Júliusban összeházasodtunk,és most megint ugyanaz a helyzet.Ráadásul anyagilag se vagyunk most túl jók...

Semmi előjelét nem láttam/látom annak,hogy megcsalna stb..Habár az szerinte nem gáz,hogy ilyet ír a fogadott tesójának amikor kint dolgozott Franciaországban,hogy jól néznek ki a kinti nők és kortól függetlenül (úgy 50 ig) megpattintaná őket...

Vagy tökre megalázónak érzem,hogy úgy bámul meg nőket,hogy majd kiesik a szeme,közben meg mellette vagyok!!

Egyre jobban ki van éleződve kettőnk között a helyzet,és azt hiszem ezt így nem bírom tovább,de megbeszélni nem tudom vele,mert nem lehet!!!Egyből vagdalózni kezd,hogy én mit hogyan csinálok,meg én ilyen vagyok meg olyan stb...

Ti mit tennétek?Hogy kezeljem?

Tartsak szünetet?Már a gyűrűt sem tudom viselni,úgy érzem ez nem őszinte dolog...

Ráadásul ő elhagyta a sajátját és az anyagi dolgok miatt nem tudunk újat csináltatni neki.

Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?Hogy uralkodjon rajtam?Vagy azért mert tényleg őszintén szeret?

Kétségbeesett vagyok már...


2014. szept. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőgyógyászati gondjaid vannak, az a minimum, hogy a párodat is meg kellene vizsgálni, szűrővizsgálatra elküldeni. Szerintem nem kell sorolni mennyi vírus van, ami az egyik félnél tüntetmentes, a másiknál viszont komoly betegségeket okozhat (pl.: HPV).

A másik meg: én a helyedben pszichológushoz fordulnék, amíg nem vagy tisztában önmagaddal, a személyiségeddel, és abból áll az életed, hogy mártírszerepet vállalsz a másik mellett, a büdös életben nem fog senki tisztelni. Ha úgy tetszik ez egyfajta lelki betegség, ha valaki azt "élvezi", hogy a párja megalázza, de kitart mellette, mert így panaszkodhat, hogy velem milyen gonoszak, pedig ezt is azt is megcsinálom, mindent megteszek neki, stb.

Egy normális kapcsolat egyenrangú felekből áll, nálatok ez nem éppen így fest, vagy erőt veszel magadon és változtatsz, ha boldog akarsz lenni, vagy sajnálod magad tovább egy szar házasságban.

2014. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik,de nincs gyulladt,letör,elhalt fogad?mert azt kéne rendbe rakatni,meg a lelked,hogy ugyan annyit érsz,mint mindenki más,nem vagy kevesebb.Ezt csak a férjed akarja elhitetni veled,hogy úgy sem találnál nála jobbat,mert nem kellesz senkinek. De.
2014. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

A visszatérő nőgyógyászati bajaid akkor fognak megszűnni ha lezártad ezt a xart.

Bár az írásodból ítélve nem te fogod hanem ő, amikor már végleg megunt. Remélhetőleg addigra csak idegileg leszel kész, és rákod még nem lesz. Meggondolhatnád.

2014. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nálam is volt olyan, hogy nem tenyészett ki sem vírus, sem baci, sem pedig gomba, gyulladás az mégis volt. Kiderült, hogy tejsavbacik sem tenyésztek, amik ugye az egészséges hüvelyflórát fenntartják. Úgyhogy vettem tejsavbacis hüvelytablettát és megoldódott a gondom.
2014. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
szerintem nagyon felnagyítod a dolgokat,és ezek szerintem apró dolgok,nem nagy baj/ok annyira,ettől szerintem van nagyobb gond is,mint ezek,ahogy olvasom.! És idézlek: "Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?" 1. Akkor el sem vett volna,2. Akkor miért vett el szerinted,ha már ilyen kérdéseid vannak ?? Bárcsak ennyi gondom van. A nőgyógyászi bajaidat meg sajnálom,és ajánlom,hogy fordulj vele orvoshoz,de aki nem sz.r orvos,és kezeltesd ki magad,mert ha eljuttok a gyerekvállaláshoz,akkor gondok lehetnek,pl. nehezen sikerül a teherbeesés és ezekhez hasonlók.. Minden Jót.! Erika,23 éves.
2014. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 Különlegescsajszi ***** válasza:
12%
Hát én is azt kérdezem,hogy minek mentél akkor hozzá ? Most válni akarsz ?? Na ezért van meg annyi embernek a véleménye a házasságról,pontosabban az ilyenekről,mint ti is! Épp most olvasom a kommenteket,és szerintem neked kell nagyon eldönteni,hogy mit akarsz,én nem vonom kétségbe annyira,hogy szereted,de ha jól megnézem,csak pusztán ki vagy rá akadva,és egy válaszoló helyesen odarakta,hogy beszéld meg vele,hogy a nőgyógyászati problémák a lelki gondok miatt lehetnek,és párterápia lenne a tanácsos,ha nem tudjátok megoldani a hullámvölgyeket! Jah,-és még annyit akartam írni,hogy ha még egy éves házasok sem vagytok,és már nem bírod sokáig,akkor mi lesz később ?? Egy kapcsolat 2 emberen múlik.! Körbe kell a magad körül is nézni.!! hogy milyen vagy te ebben a kacsolatban valójában,és akkor kezd tisztulni a kép.!;-) Sok sikert !!:)
2014. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Sokáig együtt lesztek ti még,biztos azért házasodtatok össze,mert szeretitek egymást.. !!
2014. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
93%
Nezd kerdezo, nem vagyok orvos, csak jozan paraszti esszel rendelkezo nonemu. AMikor nekem panaszom volt, mentem az orvoshoz. Ha nem hasznalt a gyogyszer, mentem vissza. Ha az uj sem, megint mentem vissza. Ha az se hasznalna, masik orvoshoz mennek. Aztan megint masikhoz, egeszen addig, amig ki nem derul, hogy mi a problemam. Az azert nem normalis, ha valakinek folyamatosan huvelygyulladasa van - vagy szerinted az? Egyebkent lehet pl Candidad is, azt pl csokkentett cukortartalmu etkezessel is kell "kezelni"
2014. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Bocsi,de látni sem akarom ezt a kérdést,ahelyett,hogy itt panaszkodsz megjavítanád a házasságodat,mert így elbasszátok b+!-.-:(
2014. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam végig a hozzászólásokat, lehet, h már kérdezték.

Abból, h folyamatosan nőgyógyászati gondjaid vannak, az is következik, h keveset vagytok együtt szexuálisan?

2014. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!