Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nemrég házasodtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég házasodtunk össze, és már úgy érzem, nem bírom sokáig, talán hiba volt az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24/L vagyok a férjem 29 éves.

A kapcsolatunk alapból nem volt egyszerű,sokat vitáztunk,mivel elég különbözőek vagyunk,mégis mindig visszatértünk egymáshoz.

Tudni kell a páromról,hogy elég önfejű,dacos,nem vagy nehezen meggyőzhető stb. ember,elég uralkodó típusú.

Voltak dolgok,amiket elfogadtam,hogy neki van igaza,és ami tényleg nem volt jó,akkor változtattam rajta,még ha nehéz is volt.

Sajnos sokat szenvedek nőgyógyászati betegségektől is,de mivel lelkileg is sokat vagyok padlón (mert nem támogat sohasem sem lélekben,sem betegségben), emiatt is sokat veszekszünk.Szerinte ezek kitalált dolgok...holott januárban műtöttek méhpolippal.Amúgy visszatérő problémákkal küzdök...különböző kúpok,krémek stb.Tehát nem az a megértő fajta.Mindig neki van igaza stb...

Május előtt egy picivel annyira összevesztünk,hogy szakítani akartam vele,habár már előtte 2 héttel gondolkoztam,hogy ez nekem így nem kell.

Aztán elkezdett könyörögni,hogy de szeret,mégis csak benne van a hiba stb.Az orális szexet már nem szereti csinálni,most két menszi között is csak 3szor voltunk együtt.Anno is én voltam a nagyobb éhségű,de sokszor van olyan,hogy két hétig sem nyúl úgy hozzám.Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne.

Jár mindenkinek az esély,hogy megváltozzon.

Júliusban összeházasodtunk,és most megint ugyanaz a helyzet.Ráadásul anyagilag se vagyunk most túl jók...

Semmi előjelét nem láttam/látom annak,hogy megcsalna stb..Habár az szerinte nem gáz,hogy ilyet ír a fogadott tesójának amikor kint dolgozott Franciaországban,hogy jól néznek ki a kinti nők és kortól függetlenül (úgy 50 ig) megpattintaná őket...

Vagy tökre megalázónak érzem,hogy úgy bámul meg nőket,hogy majd kiesik a szeme,közben meg mellette vagyok!!

Egyre jobban ki van éleződve kettőnk között a helyzet,és azt hiszem ezt így nem bírom tovább,de megbeszélni nem tudom vele,mert nem lehet!!!Egyből vagdalózni kezd,hogy én mit hogyan csinálok,meg én ilyen vagyok meg olyan stb...

Ti mit tennétek?Hogy kezeljem?

Tartsak szünetet?Már a gyűrűt sem tudom viselni,úgy érzem ez nem őszinte dolog...

Ráadásul ő elhagyta a sajátját és az anyagi dolgok miatt nem tudunk újat csináltatni neki.

Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?Hogy uralkodjon rajtam?Vagy azért mert tényleg őszintén szeret?

Kétségbeesett vagyok már...


2014. szept. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem tudtuk az elején, hogyan alakul a házasságunk:.

De nem mentünk férjhez olyan emberhez, aki miatt fel kellett adnunk az egyéniségünket, alapból meg kellett változnunk.

Egyértelműen magadnak köszönheted a jelenlegi helyzeted. Ha nem bírod, akkor válj el és élj egyedül.

2014. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg még lehet!
2014. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Az emberek azért jönnek ide,hogy ha kérdeznek,akkor normális hangvételű tanácsot adjanak!

Semmi baj,ha leírja mellé a kritikát!De a szövegkörnyezet,na az a nem mindegy!

Én is ember vagyok,mint bárki más,és tegye már fel az a kezét,aki sosem követett el hibát?!Aki sosem volt naiv?!

Ha valaki nem tud értelmesen,intelligensen hozzászólni valamihez,tanácsot adni,akkor ne szóljon hozzá!

2014. szept. 20. 17:39
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért nem becsül, mert tényleg mindened oda adod neki. Küzdés nélkül megkap mindent, csak a kisujját kell nyújtania. A betegségeid is arra utalhatnak, hogy teljesen feladod önmagad.

Legyen tartásod, ha érzed, hogy igazad van. Mit veszítesz? Ezek után már semmit. Szerezd vissza a gerincességed, ne panaszkodj folyton, legyél egy kicsit elérhetetlenebb számára, ne ugorj rögtön minden kívánságára. És tarts ki az elhatározásod mellett. Te is ugyanolyan értékű ember vagy, mint ő. Nem kell feladni teljesen önmagad, mert amint látod, semmire nem becsül. Legalább önbecsülésed legyen!

2014. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gondom nincs azzal,hogy az orális szexet nem szereti csinálni.Amikor normálisan megkérdeztem,miért nem szereti már (mert ez egyik pillanatról a másikra történt meg),akkor azt válaszolta,hogy nem tudja,de már nem szereti.

Az,hogy miért ennyire ritka kettőnk között a szeretkezés,arra sem kapok normális választ.

A legjobban most úgy tudnám jellemezni magunkat,mintha 20 éve házasok lennénk...

Köszönöm a kiosztásokat,nincs így is elég bajom,nem vagyok így is eléggé lelkileg tropa,még itt is csak az ívet kapom!

Honnan tudjátok,hogy ti egyszer nem kerültök ebbe a helyzetbe bele vagy hasonlóba?!

Higgyétek el,pontosan tudom,hogy hibát követtem el,hogy igent mondtam neki...így nézve utólag?!De ti is mindig tudjátok az elején,hogy mi hogy alakul?!



Bocsi nem akarlak megbántani és lehet ő sem akar,akinek nemi baja van,az sajnos együtt jár a kellemetlen szagokkal is.Lehet azért nincs kedve a szexhez,ez tényleg nem bántás,de ez van,max lehet nem akar vele megbántani!

Honnan tudod hogy mi nem vagyunk hasonló helyzetben?Vagy hogy itt nincs valaki hasonló helyzetben?

Ne haragudj,de épeszű ember nem megy hozzá olyanhoz,akiről tudja hogy milyen és nem tetszik neki a másik dolgai és még el is akarja elötte hagyni.Én kívánom hozzátok helyre a dolgot!Az írásod alapján tényleg szeretheted azt az embert!Remélem sikerül helyre hozni,én szurkolok neked,mert látszik tényleg szereted!

2014. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ő volt a MINDENEM!Ezért nagyon sok mindent feláldoztam!

Az az ember vagyok,aki mindenét odaadja,mert szereti a msáikat és meg akar érte tenni mindent,hogy jó legyen neki,hogy boldog legyen!

Egy világ dőlt össze bennem,mert azt hittem,hogy működni fog.."


De mégis mitől hitted ezt, amikor ő az első perctől kezdve megmutatta, hogy te nem felelsz meg a kívánalmainak - mint írtad, folyamatosan formált, változtatott, még ha te úgy is érezted, a javadra; ő cserében viszont semmit nem változott. Nem állt melletted a problémáiddal, nem támogatott a betegséged idején, nem volt kíváncsi a véleményedre.


Nem kiosztani szeretnélek, hanem szembesíteni az igazsággal, mert ha nem érted meg, hogy a saját naivitásod kergetett ebbe a helyzetbe, akkor legközelebb is egy ilyen egészségtelen, elnyomó kapcsolatba fogsz menekülni.

2014. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm...

Se önbecsülés,se önbizalom se semmi.Úgy érzem,nem tudok csinosan öltözködni..Sok mindent kiölt már belőlem...Sokszor kaptam azt,hogy nem vagyok jó semmiben,hogy ehhez sem értek stb... :(

Ezért van az,hogy inkább vagyok nélküle társaságban vagy egyedül.

2014. szept. 20. 17:46
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne."


Szerintem ez JOBB, mintha rutinból,megszokásból gyakran lennétek együtt, nem fogmosás ez, hog menetrendszerű legyen. Ahol ez van, elég hamar kialakul, hogy már nem is érdekes, csak egy rutin, muszáj, nem szeretetben való összebújás, csak egy bszás.

A nőgyógy. betegségek rendszerint megijesztik a férfiakat, nem tudnak együttérezni, bár valószínű nagyon, hogy gyógyulásod akarja. Nem kell a részletekbe belemenni, és jobbulást neked.


Ritkán, de akkor boldog ölelésben együtt lenni, ez a hosszú, boldog házasság titka.

2014. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kiosztani szeretnél!Hidd el,köszönöm,hogy leírod a véleményed,én is az őszinteség híve vagyok!

Még ha fáj is az igazság,de inkább tudjon róla.

2014. szept. 20. 17:49
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szépen köszönöm...

Se önbecsülés,se önbizalom se semmi.Úgy érzem,nem tudok csinosan öltözködni..Sok mindent kiölt már belőlem...Sokszor kaptam azt,hogy nem vagyok jó semmiben,hogy ehhez sem értek stb... :(

Ezért van az,hogy inkább vagyok nélküle társaságban vagy egyedül."


Figyelj ez nem szégyen, azok, akik hagyják magukat elnyomni, előbb-utóbb mind így éreznek.

Ha vissza szeretnéd szerezni önmagadat, akkor az első lépés az, hogy ismerd fel a sikereidet, az érdemeidet, és a pozitív tulajdonságaidat, mert egész biztosan vannak.

Az ilyen helyzetekben pont hogy az elnyomó fél éli ki azzal a saját frusztrációját, hogy a másikat "vádolja", lekicsinyli ("nem tudsz öltözködni"), mert vagy szimplán irigy, féltékeny rá, vagy jobbnak érzi magánál. Ő ezzel a folyamatos sulykolással éri el, hogy te egyre kevesebbnek és kevesebbnek érezd magad, és egyre jobban szükséged legyen rá, mert ahogy te összemész, úgy nő ő a szemedben, és ezzel ő is a saját szemében...

2014. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!