Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nemrég házasodtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég házasodtunk össze, és már úgy érzem, nem bírom sokáig, talán hiba volt az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24/L vagyok a férjem 29 éves.

A kapcsolatunk alapból nem volt egyszerű,sokat vitáztunk,mivel elég különbözőek vagyunk,mégis mindig visszatértünk egymáshoz.

Tudni kell a páromról,hogy elég önfejű,dacos,nem vagy nehezen meggyőzhető stb. ember,elég uralkodó típusú.

Voltak dolgok,amiket elfogadtam,hogy neki van igaza,és ami tényleg nem volt jó,akkor változtattam rajta,még ha nehéz is volt.

Sajnos sokat szenvedek nőgyógyászati betegségektől is,de mivel lelkileg is sokat vagyok padlón (mert nem támogat sohasem sem lélekben,sem betegségben), emiatt is sokat veszekszünk.Szerinte ezek kitalált dolgok...holott januárban műtöttek méhpolippal.Amúgy visszatérő problémákkal küzdök...különböző kúpok,krémek stb.Tehát nem az a megértő fajta.Mindig neki van igaza stb...

Május előtt egy picivel annyira összevesztünk,hogy szakítani akartam vele,habár már előtte 2 héttel gondolkoztam,hogy ez nekem így nem kell.

Aztán elkezdett könyörögni,hogy de szeret,mégis csak benne van a hiba stb.Az orális szexet már nem szereti csinálni,most két menszi között is csak 3szor voltunk együtt.Anno is én voltam a nagyobb éhségű,de sokszor van olyan,hogy két hétig sem nyúl úgy hozzám.Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne.

Jár mindenkinek az esély,hogy megváltozzon.

Júliusban összeházasodtunk,és most megint ugyanaz a helyzet.Ráadásul anyagilag se vagyunk most túl jók...

Semmi előjelét nem láttam/látom annak,hogy megcsalna stb..Habár az szerinte nem gáz,hogy ilyet ír a fogadott tesójának amikor kint dolgozott Franciaországban,hogy jól néznek ki a kinti nők és kortól függetlenül (úgy 50 ig) megpattintaná őket...

Vagy tökre megalázónak érzem,hogy úgy bámul meg nőket,hogy majd kiesik a szeme,közben meg mellette vagyok!!

Egyre jobban ki van éleződve kettőnk között a helyzet,és azt hiszem ezt így nem bírom tovább,de megbeszélni nem tudom vele,mert nem lehet!!!Egyből vagdalózni kezd,hogy én mit hogyan csinálok,meg én ilyen vagyok meg olyan stb...

Ti mit tennétek?Hogy kezeljem?

Tartsak szünetet?Már a gyűrűt sem tudom viselni,úgy érzem ez nem őszinte dolog...

Ráadásul ő elhagyta a sajátját és az anyagi dolgok miatt nem tudunk újat csináltatni neki.

Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?Hogy uralkodjon rajtam?Vagy azért mert tényleg őszintén szeret?

Kétségbeesett vagyok már...


2014. szept. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Én azért mentem hozzá,mert nagyon szeretem,mert azt akartam,hogy mindig az életem része legyen,babát szerettem volna tőle (most valahogy nem merem bevállalni).

Bíztam abban,hogy tényleg megváltozik,hiszen úgy éreztem elég fontos vagyok neki!

Mindig felnéztem rá,büszke voltam arra,hogy ő magabiztos,számíthatok rá...

2014. szept. 20. 17:13
 12/60 anonim ***** válasza:
18%
nekem meg az jutott eszembe, hogy ma csupa olyan ír regényt, aki nem képes a szóközt használni
2014. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
76%

Te 70%-os,nem tudsz máshol kötekedni?Minden kérdéshez ezt kell írni?


Kérdező!Nem tudom miért várod el hogy nemi gondokkal szájjal elégítsen ki.Talán nem ennek kellenne lenni a fő mozgató rugónak egy kapcsolatban.Vagy ha ezért rossz ember és ezért nem törődik veled,akkor nem biztos hogy csak benne van a hiba.Sőt én azért meghallgatnám a másik oldalt is..

2014. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Én sokkal türelmesebb és visszafogottabb lettem,mint azelőtt voltam.Jó hatással volt rám,és ezt mindig is aláírtam.Érte úgy érzem,érdemes volt változtatnom!

Ma már ott tartunk,hogy csak ő csinálja jól a dolgokat,csak neki van/lehet igaza..Nem képes sosem beismerni a hibáit,vagy ha valamit rosszul csinál!Én meg ha valamit elrontok,akkor ismerjem be,meg "puncsoljak".

A házasság után sem vagyok "házisárkányosabb",mindig rend van,tisztaság,kikészítek neki mindent,kényeztetem,mert sokat fáj a dereka.A derékfájás miatt sokat szoktam masszírozni!Nem szoktam kiakadni,ha egyedül akar elmenni iszogatni a haverokkal stb.

Mellesleg mindenkinek vannak apró hülyeségei,amit a másik nehezen visel el,én mindig igyekeztem alkalmazkodó,elfogadó lenni...

Én nem változtam rossz irányba ez biztos!

Akkor nem értem mi a gond?!

2014. szept. 20. 17:21
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szexet valószínűleg a nőgyógyászati problémáid miatt utasítja vissza. Bocsi, hogy ezt írom, de ilyenkor más az illata, íze a dolgoknak.


Nagyon meggondolatlanul házasodtatok. Ha nem bírod, költözzetek egy időre külön, de akkor tartsátok is be a megbeszélteket. Ha így sem működik, akkor válás.

2014. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

De ha ennyiszer veszekszem a kapcsolatban egy férfival és érezteti hogy komoly problémák esetén nincs mellettem, akkor vagyok annyira éppeszű, hogy nem kötöm vele össze az életem!!

Ne haragudj, de nagyon buta vagy!!!

Gyereket meg semmiképp se vállalj!

2014. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

Te minek mentél amúgy hozzá egy olyan emberhez, aki nem szeret, nem becsül, nem tisztel, nem toleráns veled szemben, és még csak nem is érdekled?


Tett ő érted valamit?

Bizonyította valaha, hogy számíthasz rá?


Nem? Akkor minek vagy ennyire idióta?


Igen, azért vett feleségül, mert egy olyan jellem, akit boldoggá tesz, ha elnyomhat másokat, ha "igaza van", ahogy te írtad. Te a megfelelő áldozat vagy.

2014. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

Semmi gondom nincs azzal,hogy az orális szexet nem szereti csinálni.Amikor normálisan megkérdeztem,miért nem szereti már (mert ez egyik pillanatról a másikra történt meg),akkor azt válaszolta,hogy nem tudja,de már nem szereti.

Az,hogy miért ennyire ritka kettőnk között a szeretkezés,arra sem kapok normális választ.

A legjobban most úgy tudnám jellemezni magunkat,mintha 20 éve házasok lennénk...

Köszönöm a kiosztásokat,nincs így is elég bajom,nem vagyok így is eléggé lelkileg tropa,még itt is csak az ívet kapom!

Honnan tudjátok,hogy ti egyszer nem kerültök ebbe a helyzetbe bele vagy hasonlóba?!

Higgyétek el,pontosan tudom,hogy hibát követtem el,hogy igent mondtam neki...így nézve utólag?!De ti is mindig tudjátok az elején,hogy mi hogy alakul?!

2014. szept. 20. 17:34
 19/60 anonim ***** válasza:
70%
Hát mi a faxnak kérdezel akkor? Megérdemled.
2014. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Nekem ő volt a MINDENEM!Ezért nagyon sok mindent feláldoztam!

Az az ember vagyok,aki mindenét odaadja,mert szereti a msáikat és meg akar érte tenni mindent,hogy jó legyen neki,hogy boldog legyen!

Egy világ dőlt össze bennem,mert azt hittem,hogy működni fog...

2014. szept. 20. 17:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!