Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nemrég házasodtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég házasodtunk össze, és már úgy érzem, nem bírom sokáig, talán hiba volt az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24/L vagyok a férjem 29 éves.

A kapcsolatunk alapból nem volt egyszerű,sokat vitáztunk,mivel elég különbözőek vagyunk,mégis mindig visszatértünk egymáshoz.

Tudni kell a páromról,hogy elég önfejű,dacos,nem vagy nehezen meggyőzhető stb. ember,elég uralkodó típusú.

Voltak dolgok,amiket elfogadtam,hogy neki van igaza,és ami tényleg nem volt jó,akkor változtattam rajta,még ha nehéz is volt.

Sajnos sokat szenvedek nőgyógyászati betegségektől is,de mivel lelkileg is sokat vagyok padlón (mert nem támogat sohasem sem lélekben,sem betegségben), emiatt is sokat veszekszünk.Szerinte ezek kitalált dolgok...holott januárban műtöttek méhpolippal.Amúgy visszatérő problémákkal küzdök...különböző kúpok,krémek stb.Tehát nem az a megértő fajta.Mindig neki van igaza stb...

Május előtt egy picivel annyira összevesztünk,hogy szakítani akartam vele,habár már előtte 2 héttel gondolkoztam,hogy ez nekem így nem kell.

Aztán elkezdett könyörögni,hogy de szeret,mégis csak benne van a hiba stb.Az orális szexet már nem szereti csinálni,most két menszi között is csak 3szor voltunk együtt.Anno is én voltam a nagyobb éhségű,de sokszor van olyan,hogy két hétig sem nyúl úgy hozzám.Amikor viszont együtt vagyunk,teljesen olyan,mintha tényleg szeretne.

Jár mindenkinek az esély,hogy megváltozzon.

Júliusban összeházasodtunk,és most megint ugyanaz a helyzet.Ráadásul anyagilag se vagyunk most túl jók...

Semmi előjelét nem láttam/látom annak,hogy megcsalna stb..Habár az szerinte nem gáz,hogy ilyet ír a fogadott tesójának amikor kint dolgozott Franciaországban,hogy jól néznek ki a kinti nők és kortól függetlenül (úgy 50 ig) megpattintaná őket...

Vagy tökre megalázónak érzem,hogy úgy bámul meg nőket,hogy majd kiesik a szeme,közben meg mellette vagyok!!

Egyre jobban ki van éleződve kettőnk között a helyzet,és azt hiszem ezt így nem bírom tovább,de megbeszélni nem tudom vele,mert nem lehet!!!Egyből vagdalózni kezd,hogy én mit hogyan csinálok,meg én ilyen vagyok meg olyan stb...

Ti mit tennétek?Hogy kezeljem?

Tartsak szünetet?Már a gyűrűt sem tudom viselni,úgy érzem ez nem őszinte dolog...

Ráadásul ő elhagyta a sajátját és az anyagi dolgok miatt nem tudunk újat csináltatni neki.

Egyáltalán szerelmes még belém?Miért vett el feleségül?Hogy uralkodjon rajtam?Vagy azért mert tényleg őszintén szeret?

Kétségbeesett vagyok már...


2014. szept. 20. 16:55
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
15%
Szegény ember.... hogy tudott egy ilyen hülye tyúkot összeszedni.
2014. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem látod tisztán a helyzetet. Nem tisztel, nem támogat, nem becsül, nem törődik veled, magadra hagy...szerinted ilyen egy igazi család? Ha szülnél neki, szeretnéd, hogy a gyerek egy ilyen rossz légkörben nőjön fel? A hibákat észrevetted ugyan a kapcsolatban, de a legfontosabb dolgot nem értetted meg: ahol nincs tisztelet, ott szeretet sincs. Ha pedig valaki tényleg szeret, azt nem érdekli, milyen betegségeid vannak, akkor is melletted áll. A könyörgés pedig azért volt, mert a pasidnak kell egy kényelmes háttér, amíg ő éli világát. A kényelem miatt sírt, nem érted. Szerintem hatalmas hibát követtél el, amikor összeházasodtál vele és ha még jobban összekötöd magad vele egy gyerekkel, akár az egész életed tönkremehet és egy megkeseredett ember válhat belőled, aki soha nem kapott a párjától elég szeretetet. És ha lesz gyerek, akkor annál nehezebb lesz kimászni ebből a kapcsolatból. Tehát addig menekülj, amíg lehet. A másik fontos dolog, ami szerintem eszedbe se jutott: milyen kapcsolat az, ahol két ember nem adhatja önmagát? Az szerinted kapcsolat, ahol meg kell változni ahhoz, hogy jól működjön? Ha ilyesmi felmerül, akkor már eleve halott az egész. Én is keresztülmentem ezen, úgyhogy tudom, miről beszélek. Nálunk is fölmerült az eljegyzés, de én szakítottam és azóta se bántam meg. Ami veszélye még van az ilyen kapcsolatoknak és ezt többnyire idősebb nőkön láttam, akik ilyen házasságban élnek hosszú évekig az az, hogy egyszer elegük lesz, kidobják a pasit és onnantól kezdve annyira elegük lesz a párkapcsolatból, hogy lekileg egyszerűen nem tudnak nyitni a másik nem felé, pedig lehet, még lenne esélyük egy boldog kapcsolatra, de már belefáradtak. Sajnos több ilyet is láttam már és ez szerintem elég szomorú. Szerintem ne tedd tönkre az életed egy ilyen ember mellett. Tragikus lenne ilyen fiatalon bezárnod magad egy rossz kapcsolatba. Inkább lépj, amíg lehet. Te is látod már, hogy nem működik, nem fog változni és az idő előrehaléadtával ez csak rosszabb lesz. Ha lenne gyereketek, azzal se foglalkozna, hidd el.
2014. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
30%

Nem véletlenül mondják, hogy egy szar kapcsolatot a házasság sem fog jobbá tenni. Magadnak főzted....Most edd meg. Vállald a következményeket. Ha nem vagy boldog, szállj ki.


Azt kérte változz meg és te megtetted? Öreg hiba.....Ha szeretünk valakit, akkor úgy szeretjük ahogy van, nem próbáljuk meg mássá formálni. Ha valaki azt kéri változz meg, akkor NEM SZERET TÉGED. Tehát vele maradni se érdemes, még kevésbé hozzámenni.

Egy kapcsolatban nem érdemes alakoskodni, másnak mutatni magad mint amilyen vagy, "megváltozni a másik kedvéért". Marhaság! Ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor nem szabad együtt maradni, mert ha színészkednek az emberek, akkor boldogtalanság és egy kupac fos kapcsolat lesz. Mint a mellékelt példa is mutatja. Nem illetek egymáshoz.


Mindenki megérdemel egy esélyt? Az esélye megvolt amíg kapcsolatban voltatok. Ez az idő miért nem volt elég arra hogy eldöntsd ő kell e neked???? Mert szerintem egyértelmű, hogy nem ilyen egy boldog kapcsolat.


Ne is haragudj de a hibát te követted el. Nem kellett volna hozzámenni egy olyan pasihoz, akivel már amúgy is halálraítélt volt az egész....


A sógornőm is ugyanúgy azt hitte hogy a szar veszekedéssel teli kapcsolatát majd a házasság fogja megmenteni... Hát nem. Házasság előtt is csalta a férjét, meg most is. Ugyanolyan boldogtalan és savanyú mint az esküvője előtt volt. Mivel időközben le is bukott, most már kölcsönösen csalják egymást. Nem tudom mi értelme van így összeházasodni....


Az ilyen emberek csak bemocskolják a házasság intézményét.

2014. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Na idefigyeljetek! De k**vagyorsan !! Neghogy megmondjátok már neki,hogy vállaljon-e a férjétől gyereket vagy sem !! Had vállaljon,ha szeretne!!! Csak ezt meg ne dumáljátok neki !!:-P Szép egy segítőkész válaszolók vagytok,még ellene beszéltek,mintsem segítenétek! Kérdező,te meg ne hallgass rá,vállaljatok csak babát is,nem a semmiért esküdtetek meg,biztos szeret a férjed,csak hát ki milyen,senki sem egyforma,változni fog még az,hisz még huszonéves ő is,majd ha betölti a harmincat és a felé megy és ha már lesz babátok,biztosan felnőttesebb lesz ő is.! És biztos nagyon örülne egy babának !!
2014. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
95%
Hat, Különlegescsajszi, te ritka jol választottál nevet magadnak, valoban különleges vagy. Különlegesen idióta tanácsokat tudsz adni
2014. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 Pendulum92 ***** válasza:

A nőgyógyászati problémáid lelki okozatúak. Nem érzed magad nőnek, és ez így jön ki testileg. Gyomroddal, esetleg beleiddel nincs probléma?


Az az érzésem, hogy itt az a helyzet áll fenn, hogy lelkileg még mindketten gyerekek vagytok. Nagyon gyakori helyzet, te az apukád keresed a kapcsolatban, ő pedig az anyukáját.


Te felnézel rá, a védelmét várod, ő pedig az anyai gondoskodást igényli, de egyszerre állandóan kifelé tekintget a kapcsolatból. Aki nézi a nőket az utcán, nem tud elköteleződni, még gyerek lélekben. Ezt az érintettek le fogják pontozni, mert nehéz beismerni.


Az ok elég bonyolult, talán egy Hellinger terápia helyre tud rakni téged. Viszont készülj fel, őt vagy elmegy önszántából, vagy lehet, élete végéig ebben marad. Igen, van aki 90 évesen meghal, és egész életében lélekben gyerek maradt.


Akármi történik neked mindenképp ajánlom az említett terápiát, nagyon mélyen hat.

2014. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 Pendulum92 ***** válasza:
Még annyit, mert nem teljes a mondandóm, hogy attól, hogy házasságra lépett, nem jelenti azt, hogy valóban, lélekben is elköteleződött.
2014. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, keress rá a lelki bántalmazásra és olasgass a NANE kiadványai között. Nálatok éppen ez megy, szerintem idő kérdése, hogy fizikai bántalmazás, elszigetelés is felmerüljön.

A helyedben én válnék és addig nem kezdenék új kapcsolatba, amíg egy szakemberrel saját magamat rendbe nem tettem (önbecsülés, önbizalom visszaszerzése, önszeretet kialakítása).

2014. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászati betegségeddel már megműtöttek nem?

Arra gondolj hát, hogy már meggyógyultál, mert különben BETEG MARADSZ.


A férfiak 100%-a nem szeret alulról betegnek MONDOTT nővel együtt lenni sehogy sem v. csak ritkán.

Ne hangoztasd odahaza, hogy milyen polipod, van- volt lesz.

Állítsd át az agyadat arra, hogy egészséges nő vagy.

Minden az agyadban dől el.

Csak ezt követően tudod a többi problémádat megoldani, mert beleragadsz és egyedül maradsz.

2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Mi ahelyzet feletek?
2014. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!