Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok is van ilyen felallas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is van ilyen felallas a hazassagotokban/kapcsolatotokban? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A lenyeg az,hogy kezd bosszantani, hogy allandoan azt kell hallgatni napi szinten, hogy milyen kocsit akar vagy hazat vagy garazstes szerszamokatstb, de ha en emlegetem a sajat temaimat pl a baba temat (elvileg mar eldontotte hogy akar 1 even bellul), akkor mindig tulsagosan sokat foglalkozok a temaval es lovaljam magam ennyire bele stb. Igy volt az eskuvovel is amibe igazabol bele kellett lovalni magam, mert egyedul szerveztem. Most akkor mi van vele? Nem akar babat? Mert azt mondta akar, de ne emlegessem. Most akkor mi? De en hallgassam a kocsi stb temat. Mi a velemenyetek?

2014. szept. 22. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem, hiába hiszed azt, nem akar babát. Nem akarja a családosdit, valószínűleg az esküvőt sem akarta, csak abba még belement, mert az azért annyira nem drasztikus életstílus váltást megkövetelő dolog, de egy gyerek...
2014. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan mondta volna, hogy egy éven belül akarna gyereket, nem mondaná, hogy zavarja a téma. Azért mondja, mert nem akar, csak beleegyezett, hogy talán akkor békén hagyod ezzel, időt nyer. :)

nekünk anyagiak miatt még nem lehet gyerekünk egyelőre, de párom akár holnap is akarna. Meg is mutatkozik a szemléletén: minden hétköznapi dologról az jut eszébe, hogy majd a mi kisfiunk így és úgy. :) Ez a komoly szándék a gyerekre, nem pedig az, hogy ne emlegesd, meg a kocsimánia...

2014. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha nem akarna gyerekwt akkor minek nezne csaladi autot es olyan hazakat amiben a tervezett gyerekeknek sajat szobaja van. Raadasul olyat o is szokott hogy majd a lanyunk igy megnugy stb. Beszelgetink rola ea teman van. Csak en allandoan errol beszelek abban a 2 ora hosszaban amit alvas elott egyutt vagyunk. Azért sokkal reszletesebb a tema mint itt kiveszitek.csak az hogy en nem mondom neki ha epp eleg volt a kocsinezegetesbol. Foleg hogy van. De mondjuk en tobbet beszelek alapbol es a igy a baba tema is tobbet van fent mint az o temai.bocs a hibákért telefonrol irok.
2014. szept. 22. 18:36
 14/16 A kérdező kommentje:
Kul nem tudom a ti parotok hany eves mert mi meg fiatalok vagyunk es egy kicsit ez ia benne van. De 7 evvel idosebb batyamnak meg noje sincs de aztem mar a gyereke nevet is tudja. Meg folyton ezen csamcsog hogy mikor leaz gywreke, ez meg eleg ketsegbeesett. Es barkinek csinalna egyet ahogy amasik batyam is . Nem is szereti a csajt. Nekwm ez a gyerek mania sem tetszik.
2014. szept. 22. 18:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Amit nem akarok, hogy valaki folyton emlegessen nekem, azt nem akarom megélni sem, köszönöm.Nézd, Kérdező, én ezt egyszerű szó szerint iskolai példával tudnám neked szemléltetni: van egy nehéz vizsgád, a hideg kiráz, ha róla beszélnek, és ezt emlegetik, ennek ellenére naponta órákat tanulok rá, könyveket veszek hozzá, készülök rá, mert, ha nem tenném, akkor valamit elbuknék. Ezt most vetítsd ki a saját élethelyzetedre, és rögtön megérted a párodat. Még nagyon ne vállaljatok gyereket szerintem.
2014. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ha egy ilyen fontos kérdésről összhangban a másikkal még csak beszélgetni sem tudtok, akkor egy darabig még ne vállaljatok babát. Nem érett meg a kapcsolat (talán ti se) a szülőségre.

Egyéb jó tanács. Semmilyen témával nem nyúzzuk, bombázzuk a férjünket naponta két órát, mert abból csak veszekedés lesz, hisztisnek és unalmasnak tart minket. A férfiak másként működnek, mint mi nők. Inkább keress magadnak egy női társat, akivel a babával kapcsolatos új információidat meg tudod osztani. Pasiknak ilyenről (is!) csak annyit amennyit feltétlenül szükséges!

2014. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!