Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem reggeltől estig dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem reggeltől estig dolgozik! Meddig fogom ezt bírni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magamat, mint egy 3 gyermekes egyedülálló anyuka, akinek mindent egymagának kell megoldani, mindenhol 100%-ban helyt állni. Teljesen ki vagyok merülve! Segítségem nincs! Gyermekek kicsik, a legnagyobb is csak 5 éves lesz, sajnos ő halmozottan értelmi fogyatékos és gyermekkori autista, 1 ember folyamatos állandó felügyeletét igényli egy pillanatra sem szabad félre nézni mellőle. Nagyon durva dühkitörései is vannak, és ami legszörnyűbb súlyos alvásgondjai, hajnali egyig nem alszik el fél hatkor kel, egész nap nem alszik, egy pillanatra sem áll meg. Családi házban lakunk egy kisvárosban, hatalmas az udvar 3000négyzetméteres, egyszerűen katasztrófa már ahogy kinéz, férjem hajnalba megy dolgozni öt óra után, és csak délután fél hatkor ér haza jó esetben, de van, hogy csak fél nyolckor, de tegnap fél 10 kor, egyszerűen viszi a munkahely akár az ország másik felébe is, most is éppen tőlünk 300km-re van, alig látom. Valamikor késő este jön haza. Semmire sincs ideje, a felettese nincs tekintettel a beteg gyerekünkre, közvetlen főnökei pedig nem tudják, hogy mekkora baj, van sőt azt sem, hogy baj van, hétvégéje szabad, de akkor meg annyira kimerült, hogy azért nem csinál semmit, fát is én rendeltem meg két teherautóval, más az összevágást is elintéztem, miközben erdőnk van, de nincs ideje kitermelni. Van egy vállalkozásunk is már 3 éve, nem megy rosszul, ez is teljesen a nyakamba szállt, már a csomagolásokat is én csinálom, miközben nehezebbek a termékek, mint én magam, mostanában hajnali kettőkor esek be az ágyba! Kértem a férjemet, hogy mondjon fel a munkahelyén mert ennek így nincs értelme, ki van ő is merülve, már folyton veszekszünk, már a gyerekekhez sincs türelme, túl fáradt, meg tudnánk élni úgy is, de nem meri ott hagyni az állását, a 3 gyermek utáni adókedvezménnyel keres 150.000Ft-ot csupán. Nem lennének gondjaink. Egyszerűen nem látom benne az ambiciót, én teljesen más vagyok a jég hátán is megélek, szeretem ezt a vállalkozást csinálni, még ha fárasztó is. Látom az ismeretségi köreimben a férjeket családapákat akik szintén ezzel foglalkoznak, milyen rátermettek, eltartják az egész családjukat egy maguk nem is akár hogy. Ő sem lenne így kimerülve, nem kellene megszakadnia. Hibába próbálok vele beszélni hajthatatlan. Ha minden így marad komolyan mondom ideg összeroppanást kapok! 25N

2014. okt. 1. 07:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
10%

150.000 nettó nem kevés. Ha otthagyja a munkahelyét, nem hiányozna? A vállalkozásod tudná pótolni ezt az összeget? Biztos alapokon áll távlatilag is a vállalkozás? Ha baj lenn, találna újra munkát?

Ahogy előtte írták, fogadj valaki, aki a kertet-udvart rendben tartja, esetleg a vállalkozásodhoz is keress alkalmi munkást, aki segít csomagolni.

2014. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Ha vissza kell adni a vállalkozást akkor lesz nagy csőd, pedig nagyon arra felé megy az irány sajnos...... de lehet, hogy az kellene neki, hogy észhez térjen, mert a keresetéből meg amit én kapok abból aztán nem élnénk meg. Már gondolkodtam rajt, hogy vissza adjuk a francba mert én egymagam ezt nem tudom csinálni kevés vagyok hozzá.
2014. okt. 1. 07:54
 13/41 anonim ***** válasza:
95%
Hajtod ezt a vállalkozást folyamatosan, de arra nem reagálsz amit sokan írtak már, hogy kérj segítséget, valakit aki a kertben segít, vagy takarítónőt, vagy a vállalkozásban. Ennyi.
2014. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van keresek valakit aki legalább az udvart rendben tartja. Köszönöm az ötletet! A vállalkozásnál fogadtam egy szerelőt+-ban, aki a férjem helyett javít és bevizsgál, miközben szakmabeli a férjem is, csak hát idő hiány....
2014. okt. 1. 07:59
 15/41 anonim ***** válasza:
54%

A háztartásba fogadj segítséget (takarító, kertész), a vállalkozásbe mey vegyél fel egy-két alkalmazottat (szakember, soför).


Ami meg a férjedet illeti, ha a mostani munkáját otthagyná, akkor mit tunda csinálni - találna másikat, amivel kevesebbet van el és nem kell annyira sokat utaznia? Mert CSAK egy vállakozásra alapitani a család életét elég kockázatos dolog - két különbözö bevételi forrás sokkal biztosabb,

2014. okt. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
53%
Szia, azt írod,hogy jól éltek anyagilag.Akkor miért nem keresel takarítónőt vagy bejárnőt, aki esetleg még főz is,kertészt aki rendbe tartja az udvart.Sok terhet levenne a válladról.Sőt, szerintem autista gyermeked mellé is találnál valakit aki segít neked.
2014. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
57%
Már ne is haragudj meg de szerintem a férjed menekül tőled/tek.. 25éves vagy, a legnagyobb gyerek 5 éves. A férjed máshogy se látott téged mint terhesen vagy szoptatni, alig alszol, kimerült vagy, gondolom sárkány is+nyakatokba szakadt egy értelmi fogyatékos gyerek. Pazar kilátások.
2014. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%
Lehet az utolsónak lesz igaza...
2014. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
60%
Én is így látom, a pasi nem szeret otthon lenni, van ennek oka...
2014. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
86%

25 ėvesen van 3 gyereked egy kicsit elkapkodtàtok ezt a gyerektervezest gyorsan jottek a gyerekek ami szerintem nem keves kiadasba kerül. Ha ferjed ott hagyja a munka.h. az a 150.E. kiesės azrt nem kevės pėnz. Amikor nem dolgozott a ferjed akkor a vàllalkozàsotok meg volt es jo bevėttelt hozott?? Merr nem mind1 . Mert azert havi szinte 150.e. ft szerintem boven elfogy 1 honap alatt 3 gyerekel es szamla etkezes gyogszer stb... amkor nem ėrtehto csak a ferj ha a vallalkozasotok minimum 300.400.e hoz.!!! De ha nem hozz ennyjt akkor ertheto hogy a ferj nem fogja ott hagyni a munka.h.

Lehet az a problema hogy a ferjed sokat dolgozik es rad szakad minden.. de mire vartal kerdezo?? Nem bantasbol irom neked ezt de gondolhatad volna hogy 3 gyerek 1 abbol beteg kb ugy nez ki mintha 4.5. Gyereked lenne a beteg gyerek miatt nert dupla vigyazzas oda figyeles igenyel!!!ezt neked kellett volna tudnod.. hogy beteg a gyerek es 3.at be e vallalod mivel a ferjed reggeltol estig dgozik eltartja a csaladot es te maradsz egyedul a gondokal bajokal! A ferjednek sem lebet konnyu robotol egesz nap !ez ellen nem tudsz mit csinalni! Az hogy kitamadod a ferjedet ezzel sem oldasz meg semmit ugyanis veszekedtek es csak eltàvolodtok egymastol mind ez nem csak a ferjj hibaja. Fiatal*ok*vagytok es nem ks eltetek egybol jott 3 gyerek... erre te ks vàlalalkoztàl!

2014. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!