Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldanátok meg a Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg a Karácsonyt a helyemben?

Figyelt kérdés

Én is tudom, hogy október van.


Mi x országban élünk, a szüleim egy másikban, a párom szülei egy harmadikban. Mindkét család meghívott hozzájuk Karácsonyozni, de mi annyira rosszul állunk anyagilag, hogy örülök, ha karácsonyfát tudunk állítani, nemhogy utazni, és még a családot is ajándékozni.

A vőlegényem mondta, ha szeretném látni a szüleim, megpróbálhatunk annyit félretenni, hogy elutazhassak hozzájuk az ünnepekre, ő elkarácsonyozik magában. Ebbe persze nem megyek bele. Az ő szülei nagyon messze élnek, idén hozzájuk nem jutunk el.

Vagy karácsonyozhatunk kettesben az albérletben, ez lenne a leglogikusabb és legromantikusabb.

Felmerült, hogy a legjobb barátjánál is lehetnénk, de a srác felesége nem kedvel. Esélyes, hogy meg fognak hívni, mivel a csaj kihasznál minden alkalmat, amikor ajándékot kaphat. (Szervezett két esküvőt, egy előesküvőt, szóval ennyit róla)

Azon még túl tenném magam, hogy nem bír, hátha megérinti a karácsony szelleme, és kivételesen nem vágja le a dilit. Viszont nagyon gazdag párról van szó, az ajándékozás köztük is nyilván olyan színvonalon lesz, nekem meg még egy felvehető ünneplőm sincs.

(Tavaly még egyedülálló volt a srác, akkor meghívott minket, ebből gondoltunk arra, meg fog(nak)idén is)


Ti hová mennétek és miért?

Illetve hogy kezelnétek, ha a másik pár meghívna?


2014. okt. 1. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kettesben tölteném, esetleg a két ünnep közé meghívnám a szülőket, hátha ők tudnak menni és akkor mindenki találkozna a szüleivel, az azért jó érzés karácsony táján :)!
2014. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mi a fene ***** válasza:
Nem kell ebből a karácsony estéből akkora ügyet csinálni. elmúlok, mint a többi.Én betegség miatt-vesz. terhes volta-3-4 karácsonyt szilvesztert töltöttem kórházban. Próbáltuk a helyzetből a legjobbat kihozni, beszélgettünk, rádiót hallgattunk.Ha szülők nem tudnak jönni, a barátokhoz ne menjetek, ha gáz a helyzet. Legyetek kettesben, esetlen nyissatok valamelyik vallás felé-mi van a közelben, vagy mit kedveltek-ott is találhattok kellemes társaságot. Majd jövőre jobb lesz.Azért a pár napért ne verjétek magatokat felesleges kiadásba. Nem ez az ünnep lényege.
2014. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!