Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4-5 hónap különlét mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 hónap különlét mennyire visel meg egy kapcsolatot/házasságot hogy 1 hónapban egyszer vagy kétszer lehetne csak találkozni, pár nap erejéig? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 09:13
1 2
 11/20 csabika1971 ***** válasza:
72%
Hát amilyen idegbetegnek tűnsz az előbbi reakciód után, én örülnék is ha havonta csak 1-2 napot látnálak.
2014. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkarmilyen jo legyen egy hàzassàf szerintem megviseli,bàr ez a hàzzasag erõsėgetol is fugg!en 3 honapot voltam kulon a pàromtol amikor vissza tertem minden nagyon jo volt nem tavolodtunk el.

Na de visszont..... ez egy dolog... azt higg mit csinalt 3 honapig az titok... vagy eppen en mit csinaltam.... csak probalunk abban bizni hogy nem tortent megcsalas... bar nem lett voln nehez*titokban se tartani*en Magyar.o.voltam a pàrom Svajc....

2014. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát amilyen idegbetegnek tűnsz az előbbi reakciód után, én örülnék is ha havonta csak 1-2 napot látnálak.



Esetleg valami mást is hozzá tudsz fűzni?

2014. okt. 2. 09:35
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is erősítene, mert így a párok jobban megbecsülik az együtt töltött napokat. Mi a párommal minden évben külön töltünk 1 hónapot, és utána mindig szorosabbá válik a kapcsolatunk. Kell a külön töltött idő is, nálunk bevált.
2014. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ attól, hogy mennyi idős kapcsolatról van szó. Szerintem egy nagyon régóta összeszokott párosnak, akiknek alapjáraton is jó a kapcsolatuk nem okozhat gondot a 4-5 hónap. Az nem olyan nagy idő. Mi két évig éltünk úgy, hogy a férjem kint dolgozott, és 8 hetente jött haza egy hétre. Én otthon voltam előbb az egyik, majd a második gyerekkel is egyedül. Két év után kiköltöztünk hozzá. Nagyon nehéz volt eleinte, mert ő megszokta hogy agglegényként él, én meg azt hogy egyedülálló kétgyerekes anyuka vagyok. Újra össze kellett csiszolódni. Szóval ha amúgy is minden okés a kapcsolatotokban, akkor nem lesz gond ez az időszak. Kitartást!!!
2014. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Esetleg tudsz szolgálni bővebb infóval ? Te a nő vagy a férfi vagy ? Te mennél ,vagy a párod ? Támogatod őt ebben vagy félelmeid vannak ? ...
2014. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

ma 09:46


Én vagyok a férfi,úgy érzem mintha kicsit félne ettől az egésztől,max csak nem valja be.Egyébként támogat a dologban,de érzek rajta egy kis félelmet.Én attól félek hogy magányos lesz itthon egyedül.

2014. okt. 2. 10:01
 18/20 anonim ***** válasza:
Meglévő kapcsolat, ahol már együtt is éltek, az egészen más, mint egy friss, vagy alakulóban levő, ahol nincs még meg a kötődés-közösség.
2014. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok, semennyire sem kéne, sőt, erősödhet is általa. Csomót tudtok mesélni, ha találkoztok, egymásra figyeltek, fellobbanhat a szenvedély - ha esetleg hűlőben van -, mert kevés az időtök együtt lenni.


Rossz kapcsolat esetén viszont szétbombázhatja, kikacsint gyik-másikótok...


Ezt ti tudjátok, a miénket nem viselné meg (lehet, páromnak ki kell mennie meló miatt külföldre, ahová nem biztos, hogy követhetem), bár megpusztulnánk, amíg külön vagyunk.

2014. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Kedves " Nem tudom? névvel regisztrált illető , magadat minősíted az ilyen közönséges irományokkal ... Kívánom neked , hogy éld ki magad a trollkodasban , és ettől nagyobb öröm sose érjen az életben ! Tessék ,tegyük nyilvánossá a véleményed .. Ezzel magad minősíted ! : Az üzenet szövege: jól van nem lehet mindenki ilyen nagypofájú dagadt szemét, mint te.
2015. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!