Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális az, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 18 éves lány apja nem engedi meg 6 hónap után hogy a barátja (20) náluk aludjon vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondhatja, hogy a lánynál nem aludhat, hiszen nem biztos, hogy szívesen lát egy számára szinte idegen embert a házában. Az már más tészta, hogy a fiúhoz miért nem engedi, szerintem ilyen korban már nem kellene ezt ennyire tiltani.
2014. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen normális. Egyrészt az édesapának jogában áll, hogy eldöntse kit fogad be a házába éjszakára, másrészt ha nem akarja "szobáztatni" az éppen, hogy nagykorú lányát, akkor teljesen megtudom érteni.

6 hónap még egyébként sem a világvége én 6 hónap után szégyenlősen mentem fel bőrig ázva hajat szárítani anyósomékhoz, nemhogy ott aludjak.


Az a 18 éves lány meg még vaószínűleg iskolába jár, hadd ne az legyen a legfontosabb, hogy kivel alszik éjszakánként. Nem mondom, hogy kivételes esetben nem tartom normálisnak, ha valaki megengedi, de hadd ne kelljen a 18 éves lány szülei pártoljanak egy gyakorlatilag együttélést...



Másrészt meg ha "idegen" van a házba azt kerülgetni kell, lehet azért is nem tetszik a lány édesapjának, akárhogyis 6 hónap után valaki még nem családtag.

Én 6,5 év után se nagyon megyek aludni a páromékhoz, eddig azt hiszem 3x aludtam úgy a pároméknál, hogy anyósomék is otthon voltak, valahogy nekem még mindig nem jön pizsiben, apósommal kávézgatni :)) de lehet majd eljön az ideje...



Szóval szerintem normális, de az idő majd megoldja, 2,3, 4 év múlva ha összeköltöztök, nem lesz ennyi bajotok, legalábbis az alvással :D

2014. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 meme23 ***** válasza:
29%
Nem normális, ugyan úgy nem normális, mint némely hozzászóló.
2014. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy normális, miért ne lenne az?
2014. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
17%
No de most ki a normális, és ki nem. Jó kérdés mi?
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
36%
meme, te is brillirozol ma :D
2014. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%
nem normális egyáltalán
2014. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt mondom nem, nem normális....... ki is, sajnos nem jut az eszembe. Pedig már majdnem kibújt belőlem.
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Azt szive joga eldonteni, hogy az o hazaban kit enged aludni. Azt meg a lanynak van joga eldonteni, hogy a baratjanal akar e aludni. A problema akkor fog jelentkezni, ha a lany a baratjanal alszik majd, apuka meg kiteszi a hazbol - merthogy ahhoz is joga van.


Esszeru lenne beszelni az apaval, nem?

2014. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Szabad az Apát megpróbálni megérteni. 6 hónap együttjárás.. Ha megkérné leánya kezét, talán szívesen hozzáadná. De attól fél, hogy egyszem, gyönyörű, féltve nevelt leánya valakinek a megunt babája legyen. Nem szempont, hogy annyi válás van. Ő olyat szeretne, aki ígéretet ad, hogy holtáiglan hű.
2014. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!