Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötnél úgy házasságot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötnél úgy házasságot, hogy előtte nem éltél együtt a menyasszonyoddal/vőlegényeddel? Mennyire igaz a 'lakva ismerszik meg az ember' mondás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 14:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok haztartasi gep hogy ki kelljen velem probalni az eletet.

Erre valo a jegyesseg ahol megismered a masikat hetvegeken.

Egy hazassag mukodik ha a felek elhatarozzak ehez nem kell semmi csak szeretet es tolerantia.

2014. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
43%

Erre valo a jegyesseg ahol megismered a masikat hetvegeken.


ja amikor elmentek wellnesre, vagy szülőknél laktok, ott van kaja, pia, számlák miatt nem kell aggódni. csak elvagytok 2 napot, aztán mindenki megy haza.

őrület!!!

2014. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
40%

Igen latjuk mukodik a kiprobalas evekig egyutt eles

Meg soha nem volt ennyi elettarsi kapcsolat es hazassagon kivuli gyerek.

Es meg soha nem volt ennyi valas a kiprobalasok ellenere.

Tehat ebbol latva nem mukodik.

A hazassag igeret igerjuk kitartunk a masik mellett joban rosszban

Nem azt igerem hogy mivel kiprobaltalak megfeleltel igy jutalombol elveszlek.

Egy cipot sem hordasz evekig mielott megveszed .

2014. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
10%

Hidd el utolsó, hogy a legtöbb válás nem azért van, mert képtelenek együtt élni, hanem azért mert az egyik megcsalja a másikat.

Én nem pedálozom az együtt élés ellen házasság előtt, mert én is éltem együtt előtte 6 hónapig a férjemmel, de azt is vallom, hogy ha 2 ember elég időt tölt együtt, tényleges együtt élés nélkül, akkor a valódi összeköltözés nem fog meglepetést okozni.


Olyan kapcsolatról beszélek ahol egyik fél sem jópofizik, és játssza meg magát a másiknak, hanem önmagukat adják.


Egyébként, a sógornőm is, meg amióta kiderült ez, azóta a férje is félrelépegetnek, és nem válnak el. Ugyan sérült a férfi büszkesége, de nem válással kompenzál, hanem azzal hogy ő is ugyanúgy csalja a feleségét, mint ahogy a feleség teszi.

2014. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
58%
szóval te azt vallod akkor, hogy együttélni nem kell, csak házasodni, aztán ha kiderül vmi tényleg mély szarság (verés, megcsalás..) akkor is együtt kell lenni, mert házasok vagytok?!
2014. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
28%

Sehol nem írtam hogy nem kell együtt élni. Olvasd el még egyszer mert elsőre nem sikerült megértened. Azt írtam, hogy meg kell ismerni egymást alaposan, ami nem feltétlenül az összebútorozás függvénye.

És azt sem írtam, hogy ha verés van a házasságban akkor a másik mellett kell maradni. De ez is megismerés kérdése. Aki agresszív típus, azon észre lehet venni már a kapcsolat alatt is, ha valaki nem pár hónap után házasodik, így aztán nem kell hozzámenni.


A megcsalást meg ugye nem mindenki tűri el. Vannak akik igen, de az már legyen az ő bajuk.

2014. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!